Причини, чому не публікується відео в TikTok

Варіант 1: Основні проблеми мережі

Всі існуючі проблеми, що виникають при завантаженні публікацій в tiktok, можна умовно поділити на кілька категорій, будь то обмеження на стороні Інтернету або помилки в роботі Програми. Конкретно мережеві несправності найчастіше є причиною труднощів, особливо якщо вами використовується недостатньо хороше Інтернет-підключення.

Читайте також: чому TikTok не працює

Причина 1: несправності на серверах

Незважаючи на досить високу стабільність соціальної мережі, нерідко виникають несправності на серверній стороні, до виправлення яких користувачі не можуть дивитися або завантажувати відео. Перевірити сервіс на предмет помилок в даний час можна на багатьох сторонніх інтернет-ресурсах, на жаль, без будь-якої офіційної альтернативи.

Інформація про роботу TikTok на сайті Downdetector

Почему не выкладывается видео в Тик Ток_001

Якщо на момент перевірки від користувачів Тіктока надходить велика кількість скарг, рекомендуємо просто почекати деякий час і нічого самостійно не робити, поки ситуація не стабілізується. На додаток до цього, не варто ігнорувати коментарі на сайтах сервісів з діагностичними даними і різні форуми.

Причина 2: низька швидкість інтернету

Так як соціальна мережа встановлює відносно високі вимоги до мережі, і в цілому через великого обсягу відеороликів, завантаження може обриватися при використанні повільного з'єднання. В даному випадку поліпшити ситуацію можна підключенням більш вигідного тарифу, зверненням до служби підтримки оператора або, що рекомендується найбільше, підключенням до WiFi-мережі.

Детальніше: вимірювання швидкості і перевірка стабільності Інтернету

Почему не выкладывается видео в Тик Ток_002

Крім сказаного, особливо якщо проблеми спостерігаються при використанні Вай-Фая, не буде зайвим перевірити налаштування підключення і стабільність з'єднання, як це нами було описано окремо. Також можна спробувати зробити завантаження відео через офіційний сайт сервісу, що дозволить не тільки вирішити проблему зі швидкістю, але і обійти деякі інші обмеження.

Причина 3: регіональні обмеження

Соціальна мережа, про яку йде мова, на сьогоднішній день доступна не у всіх регіонах світу, і навіть якщо сама програма може бути завантажена, багато функцій можуть не працювати належним чином. З цієї причини рекомендуємо спробувати змінити регіон, використовуючи спеціальні VPN-додатки або вказавши іншу країну в Налаштуваннях офіційного магазину.

Почему не выкладывается видео в Тик Ток_003

Читайте також: Чому TikTok не працює в Криму

Так само як і в попередньому випадку, можете в якості альтернативи спробувати зробити завантаження відеоролика через офіційний веб-сайт соціальної мережі, використовуючи сторінку»завантажити" . Тут, знову ж таки, можливе виникнення помилок під час завантаження, і тому все одно бажано задіяти досить швидкий проксі-сервер.

Варіант 2: Публікація контенту

Порушення певних правил служби або перешкоджання додатку під час публікації вмісту також може призвести до помилок завантаження. В даному випадку особливу увагу слід приділити відразу обом варіантам, так як багато користувачів не помічають на перший погляд незначних дрібниць, які виявляються фатальними для працездатності Тіктока.

Причина 1: переривання завантаження

Під час додавання ролика в Тікток, якщо на пристрої немає проблем з Інтернетом і регіоном, досить часто процес публікації обривається через автоматичного блокування екрану смартфона або власноручного згортання додатки. Таким чином, рішенням може стати примусове відключення блокування екрану у внутрішніх параметрах мобільного пристрою.

Детальніше: вимкнення блокування екрана на iPhone і Android-пристроях

Почему не выкладывается видео в Тик Ток_004

Якою б платформою ви не користувалися, зазвичай потрібні параметри представлені пунктом " автоблокування» і знаходяться в системних налаштуваннях в рамках категорії " екран блокування» або просто " екран і яскравість» . Встановіть як значення »ніколи" , не блокуйте екран вручну та не закривайте програму, поки завантаження не завершиться відповідним сповіщенням.

Причина 2: Порушення правил служби

Куди більш очевидною причиною є порушення правил соціальної мережі, що просто в автоматичному режимі блокує завантаження відео або призводить до автоматичного видалення відразу після розміщення. Більш того, подібне порушення правил може привести не тільки до обмежень конкретного ролика, але і стати причиною тіньового бана або повного блокування аккаунта.

Сторінка правил спільноти TikTok

Почему не выкладывается видео в Тик Ток_005

Щоб ролики завантажувалися без будь-яких обмежень, досить просто слідувати правилам сервісу, які представлені на окремій сторінці в довідковому центрі. Також не варто упускати обмеження, застосовні до самих медіафайлів по частині розміру, дозволу, формату та іншого, особливо при додаванні відео з медіатеки.

Варіант 3: Робота мобільного додатку

Офіційний мобільний клієнт TikTok зберігає на пристрої дані про роботу, які можуть провокувати появу різних несправностей. При цьому зауважимо, що в конкретно описуваному випадку такий варіант малоймовірний і буде актуальний, скоріше, для проблем з відтворенням вже завантажених публікацій.

Читайте також: вирішення проблем із відтворенням відео в TikTok

Причина 1: застаріла версія програми

Якщо на вашому мобільному пристрої відключено автоматичне оновлення встановлених додатків, в першу чергу слід відвідати сторінку соціальної мережі в магазині і скористатися кнопкою " оновити» . В якості альтернативи отримати свіжу версію можна з бібліотеки Play Маркета на Android або через налаштування профілю в App Store на iPhone.

Завантажте TikTok з App Store
завантажити TikTok з Google Play Маркета

Почему не выкладывается видео в Тик Ток_006

Після завершення завантаження і установки спробуйте відкрити програму і повторно завантажити Відеоролик. На майбутнє, по можливості, рекомендуємо задіяти автоматичне оновлення ПЗ через системні налаштування.

Причина 2: помилки в даних про роботу

Різкий перехід із застарілої версії або випадкові Вильоти програми цілком можуть бути причиною проблем з публікацією відео, які найпростіше вирішити видаленням кеша за допомогою відповідної опції у внутрішніх Налаштуваннях. Більш того, на Android-пристроях позбутися від даних про роботу можна через системні «Налаштування» , вибравши відповідний додаток зі списку встановлених додатків і відвідавши «сховище» .

Детальніше: очищення кешу на телефоні

Почему не выкладывается видео в Тик Ток_007

Після видалення даних про роботу обов'язково перезапустіть програму та спробуйте повторно завантажити відео. Якщо проблеми не зникли, необхідно видалити клієнт соціальної мережі будь-яким зручним способом і завантажити заново з офіційної сторінки в магазині.

Детальніше: видалення TikTok з телефону

Почему не выкладывается видео в Тик Ток_008

Як правило, повна перевстановлення при відсутності мережевих проблем повинна усунути всі раніше виникають несправності. В іншому випадку порекомендувати можна тільки звернення в службу технічної підтримки через спеціальний розділ налаштувань.

більше статей на цю тему: