Як користуватися Zoom на телефоні

Налаштування Програми

З усіх доступних в мобільної версії Зума особливостей в першу чергу увагу необхідно приділити налаштувань, які безпосередньо впливають на багато функцій. Відкрити даний розділ і відредагувати більшість параметрів можна прямо зі стартового екрану програми без авторизації або скориставшись Вкладкою »додатково" .

Конференції

В категорії «конференція» можна змінити основні параметри звуку – задіяти автоматичне підключення мікрофона, деактивувати шумозаглушення для збереження оригінальної доріжки і багато іншого. При цьому кожен параметр в майбутньому легко змінюється під час сеансу зв'язку.

Детальніше: як налаштувати звук в Zoom з телефону

Как пользоваться Зумом на телефоне_001

Аналогічним чином можете відредагувати параметри камери, будь то автоматичне включення, корекція зображення, співвідношення сторін або віддзеркалення. Виставлені параметри однаково поширюються на фронтальну і основну камеру мобільного пристрою.

Как пользоваться Зумом на телефоне_002

Куди більш об'ємним розділом є»Загальні" налаштування, представлені, знову ж таки, на сторінці " конференція» . В даному випадку можете задіяти примусовий показ елементів управління під час сеансу зв'язку, відображення субтитрів, час з'єднання і відео з камери кожного учасника.

Как пользоваться Зумом на телефоне_003

Крім сказаного, в даному розділі налаштувань передбачені Параметри кольору шкіри реакцій і можливість деактивації додатковий анімацій, наприклад, з метою економії трафіку. В цілому, кожен параметр має досить докладний опис принципу роботи, і тому навряд чи викличе питання.

Как пользоваться Зумом на телефоне_004

За допомогою двох параметрів в рамках останнього доступного блоку»календар" можете налаштувати отримання сповіщень про нові конференціях. Більш того, внутрішній календар можна синхронізувати з відповідним додатком на пристрої, а також задіяти отримання повідомлень на пошту.

Контакти

Розділ з налаштуваннями»контакти" , доступний на вкладці »додатково" , обмежений лише двома параметрами, спрямованими на запрошення користувачів за номером телефону та прийняття вхідних заявок. У першому випадку необхідно заповнити єдине доступне текстове поле відповідно до телефоном потрібного користувача.

Как пользоваться Зумом на телефоне_005

Запити на додавання в контакти можна на свій розсуд приймати або видаляти. Додатково до цього, тут передбачено посилання»Очистити" для швидкого видалення вхідних заявок без можливості відновлення.

Колективний чат

За аналогією з конференціями, в розділі " колективний чат» доступна величезна кількість параметрів, безпосередньо пов'язаних з груповими чатами. У той же час, переважна більшість опцій націлені на просте отримання або блокування повідомлень.

Как пользоваться Зумом на телефоне_006

З досить важливих можливостей можна виділити фільтрацію повідомлень за ключовими словами, блокування сповіщень під час дзвінка і порядок перегляду непрочитаних повідомлень. Враховуйте, що багато з параметрів прив'язані до налаштувань смартфона і не будуть працювати, якщо ви відключили оповіщення для Zoom.

Загальні налаштування

Розділ «Загальні» на вкладці »додатково" у додатку Зума містить, по суті, додаткові настройки, що дозволяють приховати особисту інформацію зі знімків екрану і задіяти функцію CallKit для вхідних дзвінків. У свою чергу, зазначена опція доступна тільки на iOS і дозволяє використовувати стандартний екран виклику замість відкриття Програми при прийнятті виклику.

Как пользоваться Зумом на телефоне_007

За бажанням також можете скористатися підрозділом " рингтони» , щоб вибрати унікальний сигнал виклику для зуму. Якщо цього не зробити, використовуватися буде класичний варіант рингтон для пристрою, незалежно від системних налаштувань.

Налаштування облікового запису

Крім основних параметрів програми, на вкладці»додатково" можна торкнутися блоку з ім'ям користувача, щоб відкрити налаштування облікового запису. Доступний даний параметр, тільки якщо ви використовуєте додаток після авторизації.

Как пользоваться Зумом на телефоне_008

В рамках розділу можна вийти з облікового запису або зробити повну деактивацію профілю, змінити відображуване ім'я і фотографію, а також вказати дані про роботу чи навчання. Також тут доступна інформація про поточний тариф і обмеження, проте без можливості зміни.

Додаткові функції

Залишилися розділи на вкладці»додатково" відповідають, як правило, за інтеграцію програми з різними системними засобами та іншими сервісами розробника Zoom. Наприклад, в розділі »календар" можна скористатися пов'язаним сервісом для планування конференцій, тоді як " Ярлики Siri» на iPhone дозволяють зв'язати голосові команди з певними діями.

Как пользоваться Зумом на телефоне_009

На сторінці «інформація» доступна загальна Технічна зведення про програму і формування звіту про помилки в роботі клієнта. Також при бажанні можете скористатися вбудованим сканером QR-кодів для швидкого підключення за посиланням.

Управління контактами

Після авторизації в додатку на нижній панелі буде доступу вкладка»контакти" , на якій можна запросити іншого користувача в чат або конференцію, а також синхронізувати додаток з телефонними контактами. Зверніть увагу, що для синхронізації потрібно видати додаткові дозволи.

Как пользоваться Зумом на телефоне_010

На вкладці»канали" можна створити аналог групового чату, управління яким може бути доступно відразу декільком користувачам через окремий розділ налаштувань. В рамках даного діалогу можна не тільки писати повідомлення, але і швидко створити сеанс зв'язку, до якої кожен з учасників зможе приєднатися в будь-який час.

Как пользоваться Зумом на телефоне_011

Більшість налаштувань групових чатів доступні лише творцю або адміністратору на окремій сторінці. Особливо це поширюється на можливість зміни різновиду каналу і видачу додаткових дозволів іншим учасникам.

Как пользоваться Зумом на телефоне_012

Будь-якому учаснику без винятків в рамках даного вікна буде доступний мінімальний набір розділів, в числі яких повідомлення і завантажені файли. При виході з каналу або виключення для повторного входу буде потрібно дозвіл з боку творця.

Управління колективними чатами

Сусідня вкладка " колективний чат» , по суті, нічим практично не відрізняється від »контакти" і призначена виключно для швидкого доступу до текстових чатів з різними користувачами. Саме тут відображатиметься повний список чатів та каналів, у яких ви коли-небудь брали участь.

Как пользоваться Зумом на телефоне_013

Основні особливості розділу зводяться до можливості створення " Папок» , що вміщають відразу кілька чатів, і перегляду »вибраних" каналів. На жаль, повністю очистити список на сторінці не можна, навіть якщо заблокувати окремих користувачів.

Робота з конференціями

Остання основна вкладка в додатку з промовистою назвою «конференції» містить інформацію та інструменти управління сеансами зв'язку. Кожна з чотирьох кнопок у верхній частині екрана, так чи інакше, дозволяє почати груповий дзвінок, будь то новий сеанс або доступ за посиланням.

Детальніше:
як створити конференцію в Zoom з телефону
як підключитися до конференції в Zoom з телефону

Как пользоваться Зумом на телефоне_014

Щоб отримати особисті дані для надання іншим користувачам Зума, можете торкнутися значка в правій частині верхньої панелі. У спливаючому вікні буде представлений унікальний ідентифікатор і кілька способів створення сеансу зв'язку з автоматичною розсилкою запрошень.

Детальніше: як запросити на конференцію в Zoom з телефону

Как пользоваться Зумом на телефоне_015

Найбільше уваги заслуговує функція»запланувати" , так як дозволяє створити конференцію з певними настройками, яка буде розпочата у встановлений період часу. До того ж, в додатку передбачений вже згаданий раніше календар, що синхронізується з пристроєм і підтримує оповіщення.

Детальніше: як запланувати конференцію в Zoom з телефону

Как пользоваться Зумом на телефоне_016

Кожен запланований дзвінок буде відображатися прямо на головному екрані програми і може бути розпочато достроково в будь-який час. Також при бажанні планування можна скасувати простим видаленням, тоді як інші учасники, які отримали раніше посилання, просто не зможуть підключитися.

Проведення конференції

Основна і остання можливість розглянутого додатка &8212; це безпосередньо проведення конференції, в процесі якої є досить велика кількість можливостей. Ми зупинимося на основних елементах, тоді як багато окремих функцій вже були більш детально розглянуті в інших інструкціях.

Управління аудіо та відео

Відразу після запуску конференції і первинного підключення звуку, на нижній панелі в будь-який час можна деактивувати мікрофон або відео за допомогою однієї з відповідних кнопок. Зверніть увагу, що якщо ви є простим учасником, творець конференції може примусово вимагати включення звуку або відео.

Детальніше:
Як включити і відключити звук в Zoom з телефону
Як включити і відключити мікрофон в Zoom з телефону

Как пользоваться Зумом на телефоне_017

Крім зазначених кнопок, можете провести пальцем по екрану вправо, щоб включити спеціальний " Безпечний режим» , в якому буде доступу всього одна кнопка, що відповідає за мікрофон. Під час перемикання при цьому моментально деактивується трансляція відео і передача звуку.

Трансляція екрану і презентація

Найбільш функціональним елементом з усіх доступних під час конференції є опція»поділитися" на нижній панелі. При натисканні на даний значок можна вибрати окремий файл для трансляції в форматі презентації або задіяти повноцінну демонстрацію екрану.

Детальніше: проведення презентації в Zoom з телефону

Как пользоваться Зумом на телефоне_018

Точний список доступних параметрів і зручність використання безпосередньо залежить від смартфона, так як, наприклад, на Android просто відсутня iCloud. На додаток до представлених можливостей завжди можна скористатися сторонніми додатками.

Додаткові можливості

Як можна помітити на панелі знизу, під час конференції доступно безліч додаткових інструментів, кожен з яких ми не будемо детально розглядати, обмежившись коротким описом. В першу чергу увагу слід приділити списку «учасники» , де можна переглядати список користувачів, запрошувати нових учасників і в деяких випадках використовувати загальні команди.

Как пользоваться Зумом на телефоне_019

Вкладка «Чат» , що зрозуміло з назви, відкриває вікно для прочитання і відправки текстових повідомлень. Це буває корисно, якщо у вас немає можливості відповісти голосом або потрібно опублікувати посилання.

Как пользоваться Зумом на телефоне_020

При натисканні кнопки «реакції» на екрані відобразиться список реакцій, які можна використовувати, наприклад, щоб зрозуміти руку під час проведення занять. Самі по собі настройки даної функції вже були раніше згадані.

Как пользоваться Зумом на телефоне_021

Читайте також: як підняти руку в Zoom з телефону

Не рахуючи функції»поділитися" , яка вже була раніше згадана, наступна вкладка " дошка повідомлень» у випадку з мобільною версією Зума сильно обмежена. Зокрема, тут можна тільки переглядати підготовлені на комп'ютері дошки з інформацією.

Как пользоваться Зумом на телефоне_022

Аналогічне можна сказати і про розділ»Додатки" , дані в якому обмежені повідомленням про відсутність підтримки використовуваної мобільної платформи. При цьому неважливо, на якій саме ОС працює ваш пристрій.

Налаштування конференції

За участю в сеансі зв'язку завжди можна скористатися рядом налаштувань, якщо в самому кінці нижньої панелі торкнутися кнопки»додатково" . Основний параметр дозволяє примусово відключити будь-які звуки.

Как пользоваться Зумом на телефоне_023

В розділі «Безпека» повний набір можливостей буде доступний лише творцю або іншому призначеному керівнику. Тут можна задіяти зал очікування, встановити блокування для нових підключень, приховати з головного екрану Фотографії користувачів і видати дозволи на певні дії.

Как пользоваться Зумом на телефоне_024

Окремий розділ з промовистою назвою " Налаштування конференції» , по суті, дублює глобальні налаштування програми, але в більш обмеженому вигляді. При бажанні можете змінити заголовок сеансу зв'язку, заблокувати включення звуку при вході учасників і багато іншого.

Как пользоваться Зумом на телефоне_025

На завершення відзначимо, що конференцію в будь-який момент можна згорнути, щоб скористатися глобальними налаштуваннями. Також інтерфейс Zoom може змінюватися, якщо заблокувати екран пристрою, представляючи собою точну копію стандартної «звонилки».

більше статей на цю тему: