Як створити Яндекс.діск

Как создать Яндекс Диск
Важливі робочі файли і проекти повинні &171;лежати&187; в надійному місці, тобто там, де буде мінімізована можливість їх втрати з тих чи інших причин. Оскільки домашній комп'ютер до категорії надійних сховищ можна віднести з великою натяжкою, слід звернутися до інших засобів. Одним з них є хмарні сервіси, зокрема, Яндекс Диск, і в цій статті ми поговоримо про те, як його створити на нашому ПК.

Створення Яндекс. діск на ПК

Яндекс врахував інтереси не тільки власників настільних ПК, але і мобільних пристроїв з різними операційними системами. Сьогодні поговоримо про те, як створити і як встановити Яндекс.діск на комп'ютер для зберігання фотографій, документів та інших цілей.

Крок 1: Реєстрація

Диск є одним із сервісів Яндекса і прив'язаний до адреси електронної пошти. Для того щоб отримати простір для зберігання файлів, необхідно завести поштову скриньку. Цей крок можна пропустити, якщо він у вас вже є.

Регистрация почтового ящика на Яндекс

Детальніше: Реєструємо Яндекс Диск

Крок 2: Завантаження

Після реєстрації Яндекс.діск нам доступний для роботи тільки веб-інтерфейс (сторінка сайту), а це не завжди зручно. Для полегшення життя користувачів було розроблено додаток, що дозволяє взаємодіяти зі сховищем. За допомогою програми можна копіювати і видаляти файли, створювати публічні посилання для обміну з іншими користувачами. Приступимо безпосередньо до створення Яндекс.діск на комп'ютері. Перш за все необхідно завантажити установник з офіційного сайту.

 1. Відкриваємо веб інтерфейс диска (сторінку сайту) і знаходимо посилання для скачування програми.Переход к скачиванию приложения Яндес Диск с официального сайта
 2. Після переходу за посиланням викачуємо файл для своєї платформи, натиснувши на відповідну кнопку. У нашому випадку це Windows.

  Запуск скачивания приложения Яндес Диск с официального сайта

 3. Чекаємо завершення завантаження. На скріншоті Google Chrome , в інших браузерах картинка буде виглядати інакше.

  Процесс скачивания приложения Яндес Диск с официального сайта

Крок 3: Встановлення

Процес установки програми гранично простий:

 1. Запускаємо скачаний файл з назвою YandexDiskSetupRu.exe і чекаємо завершення операції.

  Процесс установки приложения Яндекс Диск на компьютер в Windows 10

 2. По завершенні установки бачимо вікно з пропозицією встановити Яндекс Браузер і налаштувати стартову сторінку. Тут вирішувати вам.

  Завершение установки приложения Яндекс Диск на компьютер в Windows 10

 3. Після натискання кнопки»Готово" у браузері відкриється така сторінка:

  Открывается окно браузера после установки приложения Яндекс Диск на компьютер в Windows 10

  Одночасно з браузером відкриється і вікно програми. Тут вводимо логін і пароль від аккаунта Яндекс і натискаємо»Увійти" .

  Ввод имени пользователя и пароля в приложении Яндекс Диск
 4. І, нарешті, відкривається додаток Яндекс Диск.

  Окно приложения Яндекс Диск на компьютере в Windows 10

Взаємодія здійснюється як зі звичайною папкою на комп'ютері, але є одна особливість: в контекстному меню провідника, що викликається натисканням правою кнопкою миші, з'явився пункт " скопіювати посилання» .

Копирование публичной ссылки на файл в приложении Яндекс Диск

При виборі цього пункту посилання на файл автоматично скопіюється в буфер обміну.

Сообщение о копировании публичной ссылки на файл в приложении Яндекс Диск

Даний Лінк можна передати іншим користувачам для доступу до файлу. Поділитися з друзями або колегами можна не тільки окремими файлами, але і відкрити доступ до цілої папці на диску.

Https://yadi.sk/i/l5TMgn4TO4wUbg

Крім того, після встановлення Програми на комп'ютері створюється папка для локального зберігання файлів. За замовчуванням знаходиться вона за адресою

С:\Пользователи\Имя вашого облікового запису \ Яндекс. Диск

Локальная папка приложения Яндекс Диск в Windows 10

Швидко її можна відкрити, клікнувши правою кнопкою миші по значку Диска в області повідомлень і вибравши відповідний пункт.

Доступ к локальной папке приложения Яндекс Диск в Windows 10

Ось, власне, і все. Ми створили Яндекс. діск на комп'ютері, тепер можна приступати до роботи.

більше статей на цю тему: