онлайн-сканування QR-кодів

Не можна зустріти в Інтернеті людину, яка не чула про QR-коди хоча б краєм вуха. Зі збільшенням популярності мережі в останні десятиліття користувачам потрібно було передавати дані між собою різними способами. QR-коди якраз і є&171; рознощиком & 187; інформації, яку зашифрував туди Користувач. Але питання стоїть в іншому &8212; як розшифрувати такі коди і отримати те, що в них знаходиться?

Онлайн-сервіси для сканування QR-кодів

Якщо раніше користувачеві доводилося шукати спеціальні додатки, що допомагають розшифрувати QR-код, то вже зараз не потрібно нічого, крім наявності Інтернет-з'єднання. Нижче ми розглянемо 3 способи сканування і розшифровки QR-кодів онлайн.

Спосіб 1: QR Code Scanner

Онлайн-сервіс QR Code Scanner пропонує своїм користувачам швидко сканувати QR-код, використовуючи веб-камеру або завантажуючи його як зображення. Після цього на екран буде виведено розшифроване вміст, а ви зможете ознайомитися з ним і потім перейти до сканування наступних кодів або завершити роботу з сайтом.

Перейти до онлайн-сервісу QR Code Scanner

 1. Відкрийте головну сторінку сайту, перейшовши за посиланням вище. Зверніть увагу на те, що для веб-камери онлайн-сервіс попросить надати дозвіл, щоб почати сканування. Якщо ж QR-код знаходиться у вигляді зображення, клацніть по кнопці з камерою справа внизу, щоб завантажити його.
 2. Как отсканировать QR-код онлайн-01
 3. Виберіть знімок на комп'ютері і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші, підтверджуючи додавання на сайт.
 4. Как отсканировать QR-код онлайн-02
 5. Через кілька секунд результат вже буде виведений у вигляді тексту або посилання. Якщо це URL-посилання, можна натиснути кнопку &171;Open&187; , щоб перейти по ній без необхідності ручного копіювання і вставки.
 6. Как отсканировать QR-код онлайн-03

Спосіб 2: Web QR

Наступний на черзі онлайн-сервіс називається Web QR і володіє тим же набором функцій, за допомогою яких здійснюється Швидке сканування QR-коду з подальшою роботою з його вмістом. Так само підтримується два режими сканування: з веб-камери або через завантаження зображення. Ви маєте право вибрати будь-який і швидко отримати потрібний результат.

Перейти до онлайн-сервісу web QR

 1. За замовчуванням буде обраний режим захоплення вмісту з веб-камери. Наведіть її на QR-код і почекайте кілька секунд, поки онлайн-сервіс розшифрує вміст.
 2. Как отсканировать QR-код онлайн-04
 3. Якщо хочете завантажити QR-код як картинку, натисніть по значку камери, а потім використовуйте кнопку &171;Виберіть файл&187; або просто перетягніть зображення на вкладку.
 4. Как отсканировать QR-код онлайн-05
 5. У разі розшифровки посилання вона продублюється, щоб ви могли просто натиснути по ній і відразу перейти на сайт. Текст доступний для копіювання в ручному режимі, як це відбувається у всіх інших випадках копіювання тексту.
 6. Как отсканировать QR-код онлайн-06

Спосіб 3: Online QR Code Scanner

Розберемо ще один онлайн-сервіс: Online QR Code Scanner є комплексним рішенням, яке підійде як для сканування QR-кодів, так і для їх створення і редагування. Примітно, що після зчитування коду ви можете перейти безпосередньо до редактора, щоб змінити його. Деяким користувачам така можливість точно стане в нагоді.

Перейти до онлайн-сервісу Online QR Code Scanner

 1. Відскануйте код через камеру, попередньо надавши сайту дозвіл на її використання, або натисніть на кнопку справа внизу, щоб перейти до вибору файлу.
 2. Как отсканировать QR-код онлайн-07
 3. У другому випадку відшукайте зображення через &171; провідник & 187; і підтвердіть його завантаження, двічі клікнувши по файлу лівою кнопкою миші.
 4. Как отсканировать QR-код онлайн-08
 5. Після сканування текст можна буде скопіювати, а за посиланням перейти, використовуючи кнопку зліва.
 6. Как отсканировать QR-код онлайн-09
 7. Якщо хочете переміститися до редактора, натисніть по відведеній для цього кнопці в тій же формі розшифровки коду. Далі ви зможете додати до QR-коду візуальні елементи, рамки і різні написи. Збереження доступне безкоштовно, тому нічого платити після внесення змін не доведеться.
 8. Как отсканировать QR-код онлайн-010

Спосіб 4: IMGonline

Даний сайт являє собою одне велике джерело, на якому є все для взаємодії з зображеннями: обробка, зміни розміру і так далі. І, звичайно, там присутній цікавить нас обробник зображень з QR-кодами, що дозволяє для розпізнавання змінювати картинку так, як нам заманеться.

Перейти на IMGonline

Щоб просканувати зображення, що цікавить, виконайте такі дії:

 1. Натисніть кнопку &171;Виберіть файл&187; , щоб завантажити зображення з QR-кодом, яке потрібно розшифрувати.
 2. Выбор файла на IMGonline.org.ua
 3. Потім виберіть тип коду, необхідний для сканування QR-коду.
  Выбор сканирования файла на IMGonline.org.ua

  Скористайтеся додатковими функціями, наприклад обрізання зображення, якщо QR-код занадто малий на вашому малюнку. Сайт може не розпізнати штрихування коду або порахувати інші елементи зображення штрихами QR-коду.

 4. Дополнительные функции сканирования на IMGonline.org.ua
 5. Підтвердьте сканування, натиснувши кнопку &171;OK&187; , і сайт автоматично почне обробляти зображення.
 6. Подтверждение сканирования на IMGonline.org.ua
 7. Результат відкриється на новій сторінці та покаже, що було зашифровано в QR-коді.
 8. Окошко результата на IMGonline.org.ua

Спосіб 5: Decode it!

На відміну від попереднього сайту, цей повністю заснований на тому, що допомагає користувачам в мережі розшифровувати величезну кількість видів даних, починаючи від ASCII символів і закінчуючи MD5 файлами. Має досить мінімалістичний дизайн, що дозволяє використовувати його з мобільних пристроїв, але на ньому відсутні будь-які інші функції, які допомагають розшифровувати QR-коди.

Перейти на Decode it!

Щоб розшифрувати QR-код на даному сайті, потрібно виконати наступне:

 1. Клікніть на кнопку &171;Виберіть файл&187; і вкажіть на вашому комп'ютері або кишеньковому пристрої зображення з QR-кодом.
 2. Выбор файла для сканирования на decodeit.ru
 3. Натисніть на кнопку & 171; відправити&187; , що знаходиться правіше на панелі, щоб вислати запит для сканування і розшифровки зображення.
 4. Подтверждение сканирования на decodeit.ru
 5. Перегляньте результат, який з'явився трохи нижче нашої панелі для роботи з зображеннями.
 6. Результат на decodeit.ru

Представлені вище онлайн-сервіси мають ряд позитивних рис, але недоліки в них теж присутні. Кожен із способів хороший по-своєму, але доповнити один одного вони навряд чи зможуть, тільки якщо використовувати сайти з різних пристроїв і для різноманітних цілей.

більше статей на цю тему: