Очищення історії в Яндекс.Браузері на телефоні

Зверніть увагу! якщо ви використовуєте синхронізацію з іншими пристроями за допомогою Яндекс.Облікового запису, то видалення історії на одному пристрої може вплинути на історію на інших пристроях.

Читайте також: Як подивитися історію в Яндекс.Браузері на телефоні

Android

Очищення історії браузера може підвищити конфіденційність, звільнити місце на пристрої та покращити швидкість роботи браузера. В цьому випадку, ви також можете захистити свою особисту інформацію і підвищити продуктивність пристрою, так як збереження великої кількості даних в історії може займати багато місця і сповільнювати роботу браузера.

как очистить историю в яндексе на телефоне_01

На пристроях Android очищення має на увазі два варіанти: видалення списку відвіданих сайтів або інформації про пошукові запити. В окремій статті на нашому сайті є Керівництво по виконанню цих процедур, з яким і рекомендуємо ознайомитися.

Детальніше: Як очистити історію в Яндекс.Браузері на телефонах Android

IPhone

Процедура очищення історії в Яндекс.Браузері на iPhone і Android пристроях дещо відрізняється, але мета одна і та ж: видалення збережених даних. На iPhone, для виконання поставленого завдання потрібно перейти в Налаштування Програми, Вибрати «історія» і натиснути кнопку " Очистити історію» . Також можна вибрати конкретні елементи, які хочете видалити, або очистити всю історію цілком.

как очистить историю в яндексе на телефоне_02

В окремій статті на нашому сайті представлені додаткові способи виконання поставленого завдання. Кожен з них супроводжується докладною інструкцією, тому при необхідності рекомендуємо перейти по закріпленій нижче посиланням.

Детальніше: Як очистити історію в Яндекс.Браузері на iPhone

більше статей на цю тему: