Прошивка смартфона Redmi Note 7 (lavender)

Перепрошивка в цілому і багато супутні цьому процесу маніпуляції несуть потенційні ризики пошкодження програмної частини Android-пристрої, причому іноді критичного і непереборного в «домашніх умовах»! Всі запропоновані далі інструкції виконуються власником Redmi Note 7 на свій страх і ризик, з повним прийняттям відповідальності за будь-які їх наслідки!

Підготовка до прошивки

Перш ніж що-небудь робити щодо програмної частини Android-смартфона, його і планований до використання для організації перепрошивки комп'ютер слід певним чином підготувати. Крім того, необхідно знайти або освіжити в пам'яті деякі знання про методи виконання окремих супутніх втручанню в роботу мобільного системного ПЗ процедур.

Важлива інформація

У справі прошивки Android-девайсів Xiaomi їх головним ідентифікатором служить присвоюється кожній моделі виробником кодове ім'я. У Redmi Note 7 це lavender . Перед тим, як застосовувати запропоновані далі в статті інструкції, а також софт і файли, необхідно упевнитися у відповідності мобільного пристрою їх призначенню, тобто точно і однозначно визначити модифікацію останнього.

Детальніше: як точно з'ясувати модифікацію та кодове ім'я смартфона Redmi

Прошивка Redmi Note 7 192

Забігаючи вперед, варто відзначити, що кодове ім'я девайса в більшості випадків вказується в назвах архівних файлів прошивок, і перевірити пакет перед скачуванням або інсталяцією за цим показником точно не буде зайвим.

Прошивка Redmi Note 7 180

Mi Рахунок

Обліковий запис в екосистемі Xiaomi потрібно для реалізації ряду описаних далі підготовчих і супутніх прошивці Redmi Note 7 процедур (створення резервних копій інформації з пам'яті телефону, розблокування завантажувача, доступ до інструментарію окремого прошивочного софта і ін.). Тому якщо з якої-небудь причини Mi Аккаунт ще не використовується, створюємо його і вносимо в смартфон:

Детальніше: Як створити Mi Аккаунт і ввести його в смартфон Xiaomi (Redmi)

Прошивка Redmi Note 7 193

Читайте також:
як з'ясувати ID Mi-аккаунта на смартфоні Xiaomi
вихід з Mi-аккаунта на смартфонах Xiaomi

Збереження даних користувача

Практично будь-яке втручання в роботу системного ПО Redmi Note 7 може привести до непередбачуваних наслідків, а одна з головних неприємностей, яка при цьому може статися &8212; втрата доступу до збереженої в пам'яті смартфона інформації. Крім того, повноцінна і якісна перепрошивка мобільного девайса в загальному-то передбачає установку ОС на відформатований накопичувач, тобто всі призначені для Користувача дані просто необхідно стерти, якщо говорити про правильний підхід до процедури переустановлення мобільного операційки.

Читайте також: створення бекапа інформації з Android-пристрої перед його прошивкою

Таким чином, надзвичайно важливо подбати про збереження накопичених за час експлуатації телефону даних і можливості їх відновлення. На Android-девайсах Xiaomi це можливо зробити далеко не єдиним чином.

Детальніше: Резервне копіювання даних зі смартфонів Xiaomi (Redmi)

Прошивка Redmi Note 7 196

Якщо на пристрій буде встановлено кастомное рекавери, крім описаних за посиланням вище «звичайних» резервних копій інформації, настійно рекомендується створити і зберегти дампи деяких системних областей пам'яті або повний Nandroid-бекап системи, як це запропоновано в розповідають про роботу з TWRP і OrangeFox Recovery розділах даної статті.

Коли є бекап всього важливого (збережений в хмарі або на комп'ютері), відновити інформацію на смартфоні не складе ніяких труднощів, до того ж за рішенням даного питання у нас на сайті є докладні інструкції:

Детальніше: відновлення інформації на Android-девайсах Xiaomi (Redmi)

Прошивки моделі та їх завантаження

З метою управління роботою Redmi Note 7 виробником випущено велику кількість офіційних прошивок MIUI, які, крім версії операційки, відрізняються регіональної прив'язкою (Europe, Global, Russia, China, India). За типом установки прошивки Android-девайсів Xiaomi (Redmi) бувають двох видів: «recovery» (розповсюджується у форматі ZIP) та «fastboot» (архівний формат TGZ).

Прошивка Redmi Note 7 182

Не заглиблюючись у відмінності призначених для різних регіонів операційних систем, відзначимо, що більшістю російськомовних користувачів розглянутої моделі смартфона найбільш кращою вважається прошивка Global Stable , і далі інсталяція офіційної мобільної ОС продемонстрована на прикладі саме такої збірки (способи 1-4 перепрошивки девайса).

Прошивка Redmi Note 7 185
Найбільш правильний варіант отримання прошивок-це скачування найсвіжішої збірки ОС для смартфона з офіційних веб-ресурсів виробника. Для цього переходимо за відповідним потребам посиланням:

Завантажити recovery-прошивку для смартфона Redmi Note 7 C офіційного сайту
завантажити fastboot-прошивку для смартфона Redmi Note 7 C офіційного сайту

Читайте також: як завантажити прошивку для смартфона Xiaomi (Redmi) c одного з веб-ресурсів виробника

Задіяні далі в прикладах пакети MIUI версії V12.5.1.0 Global Stable завжди доступні для завантаження за наступними посиланнями:

Завантажити офіційну прошивку MIUI V12.5.1.0 QFGMIXM для смартфона Redmi Note 7 (RECOVERY)
завантажити офіційну прошивку MIUI V12.5.1.0 QFGMIXM для смартфона Redmi Note 7 (FASTBOOT)

Відзначимо, що завантажити офіційну прошивку для будь-якої моделі Xiaomi дозволяють деякі використовувані для її інсталяції програми (MiFlash PRO, XiaoMiTool V2), і це дуже зручна можливість.

Читайте також: скачування прошивок для смартфонів Xiaomi (Redmi) через програму MiFlash PRO

Прошивка Redmi Note 7 181

Софт для прошивки і драйвери

Основним інструментом для перепрошивки Редмі Нот 7, як, втім, і будь-якого іншого Андроїд-девайса, є одна зі спеціалізованих Windows-програм, взаємодія яких з переведеними в особливий стан смартфонами забезпечують драйвери.

Читайте також: Установка драйверів для прошивки Android-смартфона

Що стосується драйверів, їх пошуком і установкою в більшості випадків перейматися не доведеться, так як вони інсталюються одночасно і автоматично в процесі розгортання на комп'ютері додатків-прошивальщиков. Проте і про всяк випадок представимо посилання на інсталятори компонентів десктопної ОС, які теоретично можуть знадобитися в процесі роботи з системним по телефону:

Завантажити Qualcomm-і ADB-драйвери для прошивки смартфона Redmi Note 7

Прошивка Redmi Note 7 188

Говорячи про софт, заздалегідь слід завантажити і навчитися запускати лише консольну утиліту Fastboot - засіб практично точно буде потрібно незалежно від ситуації з девайсом Redmi, мети його прошивки і часто вже на етапі підготовки. Інші програми можна отримати пізніше за посиланнями і встановити згідно з описом в інструкціях, де вони задіюються.

 1. Завантажуємо на комп'ютер архів Android SDK Platform Tools . Це можливо після переходу на офіційний сайт Android Developers , а також за цим посиланням:

  Завантажити Android SDK Platform Tools (ADB і Fastboot) для прошивки смартфона Redmi Note 7

 2. Прошивка Redmi Note 7 197
 3. Розпаковуємо скачаний файл, копіюємо вкладену в вийшов каталог папку platform-tools в корінь системного диска ПК ( C: ).
 4. Прошивка Redmi Note 7 198
 5. Відкриваємо командний рядок Windows або оболонку PowerShell. Якщо маємо справу з другим рішенням, пишемо в ньому вказівку cmd , потім натискаємо «Enter» на клавіатурі.

  Детальніше: Запуск "командного рядка" в Windows 10

 6. Прошивка Redmi Note 7 199
 7. Переходимо в папку platform-tools через консоль за допомогою наступної команди:

  Cd C:\platform-tools

 8. Прошивка Redmi Note 7 200
 9. На цьому все, утиліта Fastboot готова до прийому наших команд. Слід запам'ятати, що часто зустрічається в рекомендаціях далі вказівку «запускаємо Фастбут» або аналогічне означає необхідність виконати пункти №3-4 з цієї Інструкції.

Переклад девайса в особливі режими

З метою перепрошивки і супутніх цьому процесу маніпуляцій за інструкціями з цього матеріалу Редми Нот 7 потрібно перевести в одне з двох спеціалізованих станів:

RECOVERY

Середу відновлення, причому як спочатку присутню на смартфоні (Заводське рекавери), так і встановлену згодом (Модифіковане або кастомними рекавери) найпростіше запустити за допомогою апаратних кнопок девайса «Volume +» і «Power» :

 1. Спочатку вимикаємо телефон, трохи (10-20 секунд) очікуємо повного завершення його роботи. Одночасно натискаємо і утримуємо дві зазначені кнопки телефону.
 2. Прошивка Redmi Note 7 187
 3. Як тільки на екрані девайса відобразиться завантажувальний логотип «Redmi» , відпускаємо «Power» , а «Volume +» продовжуємо утримувати до відображення меню середовища відновлення.
 4. Прошивка Redmi Note 7 190

Читайте також: вихід із заводського рекавери (Main Menu) смартфонів Xiaomi (Redmi)

FASTBOOT

Цей режим активується практично аналогічно «RECOVERY» , але одночасно з «Power» натискається кнопка «Volume -» :

 1. Натискаємо «Volume -» і «Power» на повністю вимкненому смартфоні.
 2. Прошивка Redmi Note 7 186
 3. Утримуємо обидві кнопки натиснутими до появи на екрані картинки-символу MIUI і написи «FASTBOOT» , потім припиняємо вплив.
 4. Прошивка Redmi Note 7 191
 5. Після переведення мобільного пристрою в стан «FASTBOOT» вперше, незайвим буде перевірити, що воно правильно визначається комп'ютером:
  • Приєднуємо смартфон до ПК кабелем, відкриваємо «Диспетчер пристроїв» Windows.

   Детальніше: як відкрити Диспетчер пристроїв Windows

  • При коректному сполученні телефон відображається в розділі «Android Device» ДУ у вигляді «Android Bootloader Interface» .
  • Прошивка Redmi Note 7 189
  • Перед тим як виконувати щодо переведеного в стан «ФАСТБУТ» мобільного пристрою маніпуляції через однойменну режиму консольну утиліту, слід завжди перевіряти коректність сполучення смартфона і ПК. Для цього через консоль передається команда:

   Fastboot devices

   Якщо підключення виконано правильно, командний рядок у відповідь на вказівку відобразить серійний номер девайса з позначкою fastboot .

  • Прошивка Redmi Note 7 202

Читайте також: вихід з режиму FASTBOOT на смартфонах Xiaomi (Redmi)

Розблокування завантажувача

Спочатку заблокований бутлоадер Redmi Note 7 необхідно разлочить для отримання таких можливостей: в цілому прошивати телефон з ПК більшістю доступних методів; знижувати версію мобільної ОС і змінювати її регіональний тип; інсталювати Модифіковане рекавери і кастомниє прошивки; отримати рут-права; і, нарешті, відновлювати працездатність навіть серйозно пошкодженого системного ПО девайса в режимі «FASTBOOT» без необхідності відкриття корпусу останнього.

Прошивка Redmi Note 7 201

Процедура розблокування завантажувача девайсів Xiaomi при її проведенні надаються виробником офіційно засобом – це нескладна і в цілому безпечна процедура, а виконати її наполегливо рекомендується якомога раніше навіть тим користувачам, які поки що не спантеличені жодним з перерахованих вище моментів.

Детальніше: як розблокувати завантажувач смартфона Xiaomi (Redmi)

Скидання пристрою

Завершуючи перерахування підготовчих і обумовлюють ефективність прошивки Редми Нот 7 процедур, нагадаємо про можливість швидко виконати часто ігноровану користувачами і в загальному-то необов'язкову, але вирішальну безліч проблем маніпуляцію &8212; Скидання налаштувань телефону до заводських значень і одночасне очищення його сховища від даних. Вже сам по собі такий крок здатний привести некоректно функціонуючий девайс в нормальний робочий стан, і, крім того, будь-яку прошивку найкраще інсталювати начисто.

Детальніше: Скидання смартфонів Xiaomi (Redmi) до заводських налаштувань

Прошивка Redmi Note 7 195

Прошивка

Визначаючи відповідний в тій чи іншій ситуації метод переустановлення операційної системи Redmi Note 7 і інструментарій для виконання процедури, слід керуватися станом смартфона, а також кінцевою метою процесу, тобто типом і видом прошивки, яку плануєте встановлювати. Перш робити практичні дії, вивчіть інструкції до кінця і переконайтеся в їх реалізованості!

Спосіб 1: системні засоби

Вбудований в офіційну операційну систему смартфона інструмент " оновлення системи» дозволяє не тільки отримувати апдейти MIUI, але також інсталювати на смартфон повні пакети офіційних прошивок, причому як завантажені автоматично, так і надані Користувачем. Наступні методи роботи з системним по Редмі Нот 7 є найпростішими і безпечними з усіх існуючих, але можливості по зміні версії і типу мобільної ОС при їх застосуванні обмежені.

Описувані далі дві процедури дозволяють перевстановити і оновити мобільну операційну систему, але не зробити даунгрейд MIUI або змінити її регіональний тип!

Варіант 1: автоматичне завантаження повної прошивки

Якщо метою маніпуляцій щодо Redmi Note 7 є перевстановлення зі збереженням інформації користувача і одночасно оновлення його офіційної операційної системи, найпростіше діяти таким чином:

 1. Заряджаємо акумулятор смартфона більш ніж на 50%, підключаємося до мережі Wi-Fi.
 2. Відкриваємо»Налаштування" МІЮАЙ, переходимо в їх розділ " Про телефон» .
 3. Прошивка Redmi Note 7 25
 4. Натискаємо на блок «версія MIUI» , що запустить засіб " оновлення системи» .
 5. Прошивка Redmi Note 7 26
 6. Викликаємо меню відкрився додатки, торкнувшись трьох розташованих в правому верхньому куті екрану точок. В меню вибираємо " завантажити повну прошивку» , — це ініціює відправку запиту в офіційне сховище прошивок Xiaomi, а потім автоматичне скачування звідти збірки ОС для моделі lavender останньої з доступних версії.
 7. Прошивка Redmi Note 7 27
 8. Очікуємо закінчення завантаження пакету системних компонентів, після чого буде проведена його автоматична розшифровка і розпакування, тобто підготовка до інсталяції. При цьому на екрані оснащення»оновлення" з'явиться кнопка " перезавантажити» .
 9. Прошивка Redmi Note 7 28
 10. По готовності до установки/оновлення MIUI (займе близько 5-ти хвилин, протягом яких смартфоном користуватися не вийти) натискаємо на зазначену в попередньому пункті інструкції кнопку. Далі, ні в якому разі не намагаючись будь-яким чином перервати або прискорити проведену перезавантажити девайсом процедуру, очікуємо.
 11. Прошивка Redmi Note 7 30
 12. Завершується весь процес запуском переустановленого Android, а підтвердження його успіху надійде у вигляді повідомлення " оновлення завершено» (в незалежності від того, підвищилася версія MIUI в реальності чи ні).
 13. Прошивка Redmi Note 7 29

Варіант 2: завантажений самостійно файл прошивки (ZIP)

Наступний алгоритм застосовуємо, коли скачування інсталяційного пакета MIUI засобами смартфона з якихось причин нездійсненно або кінцевою метою є перевстановлення його системи і отримання її конкретної версії (але не нижче, ніж встановлена в даний момент).

 1. Викачуємо з мережі на комп'ютерПрошивка Redmi Note 7 32

  І потім копіюємо в пам'ять Redmi Note 7 (в будь-яку папку) zip-файл бажаної до установки офіційної прошивки моделі.

 2. Прошивка Redmi Note 7 31
 3. На підключеному до Інтернету (буде потрібно для перевірки інсталяційного пакета ОС) і з зарядженою батареєю смартфоні натискаємо «Налаштування» , відкриваємо " Про телефон» , переходимо в " оновлення системи» .
 4. Прошивка Redmi Note 7 33
 5. Безперервно тапа (5-7 разів) по демонстрованому на екрані логотипу ОС МІЮАЙ &8212; до відображення на короткий час написи «додаткові можливості включені» .
 6. Прошивка Redmi Note 7 34
 7. Викликаємо меню функцій Програми, в ньому натискаємо " вибрати файл прошивки» .
 8. Прошивка Redmi Note 7 35
 9. Через відкрився провідник переходимо в каталог, де міститься zip-файл з компонентами MIUI, натискаємо на його найменування, потім тапа «ОК» внизу екрана.
 10. Прошивка Redmi Note 7 36
 11. Очікуємо, поки система перевірить запропонований їй для розгортання пакет. Якщо все успішно, з'явиться віконце»оновлення" з кнопкою " перезавантажити» , тапа по ній.
 12. Прошивка Redmi Note 7 37
 13. Далі чекаємо закінчення " розшифрування пакета» , перезавантаження смартфона і інсталяції наданої йому ОС, а потім запуску MIUI. Всі зазначені процедури проводяться автоматично і без будь-якого втручання, потрібно просто трохи почекати.
 14. Прошивка Redmi Note 7 38

Спосіб 2: MiFlash PRO (в режимі RECOVERY)

Через Заводське середовище відновлення Redmi Note 7 і за допомогою програми MiFlash PRO можна інсталювати MIUI тієї ж версії, що управляє смартфоном в даний момент або вище, регіональний ідентифікатор встановленої раніше і інсталюється прошивок повинні збігатися. Крім іншого, наступна інструкція часто виявляється ефективною в справі відновлення нормального функціонування девайса, коли його ОС з яких-небудь причин не запускається.

 1. Завантажуємо на комп'ютер recovery-прошивку в форматі ZIP.
 2. Прошивка Redmi Note 7 13

 3. За посиланням далі викачуємо інсталятор MiFlash PRO перевіреної щодо моделі Lavender версії.

  Завантажити MiFlash PRO v6. 3. 318. 42 для прошивки смартфона Redmi Note 7

 4. Прошивка Redmi Note 7 03
 5. Встановлюємо програму на комп'ютер і запускаємо її. Процедура підготовки прошивальщика до роботи абсолютно стандартна ,але якщо виникнуть складності & 8212; докладно описана за наступним посиланням:

  Детальніше: як встановити Програму MiFlash PRO на комп'ютер

 6. Прошивка Redmi Note 7 06
 7. На смартфоні викликаємо Заводське рекавери. Натискаючи на кнопки управління гучності, вибираємо в середовищі функцію «Connect with MIAssistant» , активуємо її впливом на »харчування" . Потім приєднуємо мобільний девайс до ПК.
 8. Прошивка Redmi Note 7_06
 9. В прошивальщике на комп'ютері клацаємо по кнопці «Flash in Recovery» в області «Find device» Прошивка Redmi Note 7 07

  Або переміщаємося на вкладку «Recovery» програми.

 10. Прошивка Redmi Note 7 08
 11. Деякий час чекаємо, поки девайс визначиться запустився модулем софта &171;Recovery flash&187; & 8212; за результатом у відповідних полях вікна останнього відобразяться номери «IMEI» , а також з'явиться можливість визначити версію встановленої в даний момент на смартфоні MIUI (значення параметра «Device version» ).
 12. Прошивка Redmi Note 7 09
 13. Наступний крок не обов'язковий, але рекомендуємо до виконання – скидання девайса засобами Mi Flash PRO.

  Детальніше: як скинути налаштування смартфона Xiaomi (Redmi) через програму MiFlash PRO

 14. Прошивка Redmi Note 7 11
 15. Далі безпосередня установка прошивки на мобільний девайс:
  • Натискаємо на кнопку «…» праворуч від порожнього поки що поля, де вказується шлях до архіву з компонентами операційки.
  • Прошивка Redmi Note 7 14
  • Через вікно «Select card package» переходимо в папку зі завантаженою recovery-прошивкою, виділяємо її файл, натискаємо »відкрити" .
  • Прошивка Redmi Note 7 15
  • Чекаємо, поки програма перевірить пакет на цілісність і можливість розгортання його вмісту на мобільному пристрої –Прошивка Redmi Note 7 17

   При позитивному результаті відобразиться сповіщення «Verified successfully» .

  • Прошивка Redmi Note 7 19
  • По готовності до початку переустановлення ОС Android-девайса клацаємо мишкою по кнопці «Flash» в прошивальщику.
  • Прошивка Redmi Note 7 20
  • Далі не чіпаємо телефон і не виробляємо ніяких дій на ПК,Прошивка Redmi Note 7 22

   Очікуємо завершення проведеної в кілька етапів установки мобільної ОС.

  • Прошивка Redmi Note 7 23
 16. Після закінчення перепрошивки програма продемонструє повідомлення &171;Flashed Successfully&187; і потім відключиться від смартфона, а сам він запустить інстальовану MIUI – з'явиться або домашній екран ОС, або, якщо виконувався пункт №7 цієї Інструкції, &8212; вітання майстра початкового налаштування.
 17. Прошивка Redmi Note 7 24

Спосіб 3: класичний MiFlash (в режимі "FASTBOOT"»

Xiaomi Flashing Tool (або MiFlash) – це, мабуть, найбільш відоме, універсальне, просте у використанні, але при цьому надзвичайно ефективний засіб установки офіційних прошивок на всі моделі Redmi. За умови, що завантажувач мобільного девайса розблоковано, дозволяє змінювати його системне ПЗ як завгодно, &8212; діючи за наступною інструкцією, можна як підвищити, так і знизити версію MIUI, встановити збірку системного ПЗ з будь-яким регіональним ідентифікатором, а також відновити працездатність потерпілої крах системи.

Завантажити програму MiFlash для прошивки смартфона Redmi Note 7

 1. Завантажуємо архів fastboot-прошивки для смартфона в форматі TGZ на комп'ютер,Прошивка Redmi Note 7 124

  Витягуємо його вміст в окремий каталог - це можливо зробити за допомогою програми WinRAR .

  Детальніше: як розпакувати архів формату TGZ

  Прошивка Redmi Note 7 125
 2. Маємо отриману папку по якомога коротшому, що не містить кириличних символів шляху, в ідеальному варіанті &8212; в корені системного розділу диска ПК.
 3. Прошивка Redmi Note 7 126
 4. Готуємо програму до роботи: викачуємо за посиланням перед цією Інструкцією архів з її компонентами, розпаковуємо і поміщаємо отриманий каталог на диск C: , Прошивка Redmi Note 7 127

  Потім запускаємо прошивальщик шляхом відкриття файлу XiaoMiFlash.exe з його каталогу.

  Прошивка Redmi Note 7 128

  Другий варіант відкриття кошти доступний, якщо на комп'ютері встановлена програма MiFlash PRO-переходимо в неї і натискаємо по вкладці «Mi Flash» .

 5. Прошивка Redmi Note 7 129
 6. Вказуємо MiFlash шлях до образів і іншим компонентам встановлюється на смартфон системи. Для цього:
  • Натискаємо в програмі по кнопці «select» .
  • Прошивка Redmi Note 7 130
  • Знаходимо і виділяємо каталог з розпакованою прошивкою в віконці " Огляд папок» . Важливо вибрати ту папку, яка містить директорію «images» ! Клацати «ОК» .
  • Прошивка Redmi Note 7 131
 7. Перемикаємо телефон в стан «FASTBOOT» і приєднуємо його до ПК. У програмі натискаємо «refresh» Прошивка Redmi Note 7 132

  І потім переконуємося, що мобільний девайс нею видно-перший рядок основної області вікна повинна заповнитися даними «id» , «device» , «progress» , «elapse» .

 8. Прошивка Redmi Note 7 133
 9. Важливо! Переводимо розташований внизу вікна перемикач режимів роботи Міфлеш в положення «clean all» .
 10. Прошивка Redmi Note 7 134
 11. Перевіряємо ще раз, що все перераховане вище зроблено як зазначено, починаємо процедуру прошивки натисканням на кнопку «flash» .
 12. Прошивка Redmi Note 7 135
 13. Далі важливо нічого не робити щодо комп'ютера і смартфона, потрібно почекати завершення процесу переустановлення ОС Редмі Нот 7, що займе приблизно 10 хвилин.
 14. Прошивка Redmi Note 7 136
 15. Після закінчення всіх процедур у вікні MiFlash візуально нічого не змінюється, а ось смартфон автоматично перезавантажується і починає ініціалізацію і запуск інстальованої ОС. Чекаємо відображення екрану-вітання MIUI, вибираємо головні настройки операційки-на цьому повна перепрошивка смартфона Redmi вважається завершеною.
 16. Прошивка Redmi Note 7 137

Спосіб 4: Francesco Tescari XiaoMiTool V2

Програма розробника Francesco Tescari дозволяє виконати практично всі можливі маніпуляції щодо системного ПЗ Redmi Note 7. Примітно, що робота XiaoMiTool V2 максимально автоматизована. Далі опишемо три варіанти використання програми щодо розглянутого телефону, але спочатку її потрібно підготувати до роботи.

Завантажити XiaoMiTool V2 від Francesco Tescari для прошивки смартфона Redmi Note 7

 1. Завантажуємо на ПК дистрибутив софта з офіційного веб-сайту розробника або за посиланням вище (версія 20.7.28 &8212; остання на момент написання цієї статті).
 2. Прошивка Redmi Note 7 138
 3. Запускаємо скачаний файл XMT2_Win_Setup.exe .
 4. Прошивка Redmi Note 7 139
 5. Натискаємо «Next» , Прошивка Redmi Note 7 140

  Потім «Install» у вікнах майстра установки програми.

 6. Прошивка Redmi Note 7 141
 7. Чекаємо завершення розгортання програми на комп'ютері, натискаємо «Finish» в завершальному її установку вікні.
 8. Прошивка Redmi Note 7 142
 9. У перший раз після інсталяції XiaoMiTool V2 запуститься автоматично, а надалі прошивальщик можна викликати шляхом відкриття з'явився на робочому столі Windows ярлика.
 10. Прошивка Redmi Note 7 143

Для того щоб будь-яка з трьох наступних інструкцій виконалася ефективно, перед початком маніпуляцій необхідно розблокувати завантажувач девайса!

Варіант 1: перевстановлення ОС та / або зміна регіонального типу MIUI

Наступну інструкцію застосовуємо, коли метою перепрошивки в загальному-то нормально функціонуючого Redmi Note 7 є перехід на збірку MIUI з відмінним від характеризує встановлену систему регіональним ідентифікатором, або перевстановлення операційки з одночасним її оновленням до останньої версії.

 1. Запускаємо XiaoMiTool V2, в першому вікні натискаємо «Agree» .
 2. Прошивка Redmi Note 7 144
 3. Очікуємо закінчення проведеної програмою інсталяції «правильних» на думку її творця драйверів.
 4. Прошивка Redmi Note 7 145
 5. На смартфоні активуємо спецрежим роботи &171;налагодження USB&187; , потім приєднуємо його до комп'ютера.

  Детальніше: як увімкнути режим налагодження через USB на смартфонах Xiaomi (Redmi)

 6. Прошивка Redmi Note 7 158
 7. В відображуваному софтом для прошивки вікні натискаємо «Choose» під блоком «My device is work normally. I wont to mod it» .
 8. Прошивка Redmi Note 7 146
 9. Очікуємо, поки софт виявить приєднаний до комп'ютера мобільний девайс Redmi.
 10. Прошивка Redmi Note 7 148
 11. Натискаємо мишкою по рядку з відомостями визначився в програмі Редмен Нот 7, потім натискаємо на кнопку «Select» .
 12. Прошивка Redmi Note 7 149
 13. Після попередньої дії програма перезавантажить смартфон. Таким чином XiaoMiTool перевіряє доступ до різних режимів запуску мобільного девайса-спочатку він буде переведений в режим «FASTBOOT» , потім запуститься ОС MIUI. Очікуємо закінчення цих процесів.
 14. Прошивка Redmi Note 7 150
 15. У відкритому переліку «Please choose a procedure category» вибираємо «Official Xiaomi ROM» .
 16. Прошивка Redmi Note 7 151
 17. Кліком по відповідному власним потребам блоку в наступному вікні вказуємо тип і регіональну приналежність прошивки, яка далі буде завантажена і інстальована на смартфон.
 18. Прошивка Redmi Note 7 153
 19. Починаємо переустановку ОС Redmi Note 7, клікнувши «Continue» у наступному вікні.
 20. Прошивка Redmi Note 7 154
 21. Подальші процедури не вимагають втручання, просто чекаємо, поки пакет компонентів ОС MIUI завантажиться з мережі,Прошивка Redmi Note 7 155

  Буде розпаковано,

  Прошивка Redmi Note 7 156

  І потім розгорнутий на мобільному девайсі через режим &171;FASTBOOT&187; .

 22. Прошивка Redmi Note 7 157
 23. По отриманню у вікні прошивальщика оповіщення «Installation competed successfully» від'єднуємо телефон від ПК і чекаємо, поки на екрані першого з'явиться запрошення провести початкове конфігурування мобільної операційки.
 24. Прошивка Redmi Note 7 159

Варіант 2: Інсталяція MIUI (будь-якого типу і версії «" з файлу»

Ще один алгоритм роботи з розглянутим прошивальщиком має на увазі установку на смартфон конкретної збірки офіційної ОС, яка була завантажена користувачем самостійно. Таким чином можливо, наприклад, знизити версію MIUI або перейти з системи під одним регіональним ідентифікатором на таку, але іншого типу.

 1. Викачуємо на комп'ютер, але не розпаковуємо передбачувану до інсталяції fastboot-прошивку в архіві TGZ.
 2. Прошивка Redmi Note 7 160
 3. Виконуємо пункти №№ 1-8 з попередньої інструкції в цьому матеріалі.
 4. Прошивка Redmi Note 7 162
 5. У вікні, де перераховані доступні до завантаження та інсталяції за допомогою софта типи прошивок, натискаємо «Local official ROM file» .
 6. Прошивка Redmi Note 7 163
 7. Натискаємо в області «Press here to select a file or drag and drop it» .
 8. Прошивка Redmi Note 7 164
 9. Відкриваємо папку з упакованої в TGZ-файл прошивкою, виділяємо її, потім натискаємо»відкрити" .
 10. Прошивка Redmi Note 7 165
 11. Щоб приступити до розгортання завантаженого в прошивальщик пакета на смартфоні,Прошивка Redmi Note 7 166

  Залишилося двічі натиснути «Continue» .

 12. Прошивка Redmi Note 7 167
 13. Далі, не втручаючись в роботу софта, надаємо йому можливість розпакувати архів з компонентами ОС MIUIПрошивка Redmi Note 7 168

  І інсталювати її на телефон.

 14. Прошивка Redmi Note 7 169
 15. Після того як програма повідомить про успішне завершення всіх процедур, закриваємо її. Від'єднуємо мобільний девайс від ПК і очікуємо першого запуску встановленої операційної системи МІЮАЙ.Прошивка Redmi Note 7 170

Варіант 3: Відновлення MIUI

Програма XiaoMiTool V2 дозволяє практично в автоматичному режимі відновлювати працездатність програмної частини Redmi Note 7, тобто виходити з ситуацій, коли мобільна ОС не запускається в нормальному режимі (зависає при запуску, нескінченно перезавантажується, не виходить з режимів «Recovery» або «FASTBOOT» ). Описаний далі алгоритм можна використовувати і при необхідності повернення на смартфон офіційної MIUI, наприклад, після установки кастомной прошивки.

 1. Відкриваємо програму, доходимо до вікна з двома вказують на вид подальшої роботи блоками і в ньому натискаємо «Choose» під опцією «My device is bricked. I want to unbrick it.» .
 2. Прошивка Redmi Note 7 171
 3. У наступному вікні клацаємо «Ok, I understand» .
 4. Прошивка Redmi Note 7 172
 5. Якщо перевести вміст наступного вікна прошивальщика на російську мову, то можна зрозуміти, що тут вказано зарядити батарею смартфона більш ніж на 50%. Виконуємо цю вимогу, а якщо з'ясувати рівень заряду акумулятора немає можливості, просто підключаємо його до мережі на 20-30 хвилин. Натискати «Ok, I understand» у програмі.
 6. Прошивка Redmi Note 7 173
 7. Переводимо Redmi Note 7 в стан «FASTBOOT» , підключаємо його до комп'ютера. У XiaoMiTool V2 натискаємо «Search again» , Прошивка Redmi Note 7 174

  А після виявлення програмою невідомого девайса & 8212; &171;Select&187; .

 8. Прошивка Redmi Note 7 175
 9. Перегортаємо список доступних софту для відновлення пристроїв,Прошивка Redmi Note 7 177

  Знаходимо рядок, де вказано «lavender» і «Redmi Note 7» , клацанням миші виділяємо її. Потім натискаємо на кнопку «Select» .

 10. Прошивка Redmi Note 7 178
 11. Далі інтегроване в XiaoMiTool V2 засіб завантаження прошивок завантажить пакет з компонентами мобільної ОС для моделі.
 12. Прошивка Redmi Note 7 179
 13. Після отримання потрібних файлів автоматично почнуться відновлювальні процедури.
 14. Прошивка Redmi Note 7 183
 15. Процес відновлення програмної частини телефону завершується відображенням повідомлення «Installation competed successfully» . Смартфон при цьому перезавантажиться і почне запуск інстальованої MIUI – після перепрошивки цей процес буде тривалим, очікуємо його завершення і потім налаштовуємо систему.
 16. Прошивка Redmi Note 7 184

Спосіб 5: TeamWin Recovery

Розблокувавши завантажувач Redmi Note 7 (обов'язково!), а також навчившись встановлювати заново/відновлювати його офіційну ОС, можна переходити до більш серйозної модернізації програмної частини пристрою – оснащувати його кастомним рекавери, а вже через нього при бажанні отримувати рут-права і/або інсталювати неофіційну прошивку.

Для розглянутої моделі існує кілька варіантів модифікованого середовища відновлення, в цьому розділі нашого матеріалу продемонструємо роботу з найвідомішим з них – TeamWin Recovery (TWRP) .

Встановлення TWRP

Для інтеграції будь-якого, а не тільки ТВРП, кастомного рекавери на Редми Нот 7 найпростіше задіяти в загальному-то універсальну для смартфонів Сяомі інструкцію, яка має на увазі використання консолі і утиліти Фастбут.

В процесі інсталяції кастомного рекавери всі дані в пам'яті смартфона будуть стерті, а Налаштування його операційної системи повернуті до заводських значень!

 1. Завантажуємо файл-образ середовища відновлення останньої версії зі сторінки моделі lavender офіційного сайту розробників TWRP . Прошивка Redmi Note 7 41

  Або завантажуємо задіяну в наступному прикладі збірку 3.5.2_9-0 , натиснувши на наступну кнопку:

  Завантажити TWRP 3.5.2_9 - 0 для смартфона Redmi Note 7

  Якщо образ викачаний не за посиланням вище, для відповідності подальшим рекомендаціям перейменовуємо його в lavender_twrp.img .

 2. Прошивка Redmi Note 7 39
 3. Крім образу рекавери, для забезпечення одночасного функціонування з ним офіційної ОС MIUI буде потрібно установка спеціалізованого патча дешифрування пам'яті. Викачуємо забезпечує його інтеграцію zip-файл за наступним посиланням:

  Завантажити патч Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt_03. 04. 2020 для смартфона Redmi Note 7

 4. Прошивка Redmi Note 7 42
 5. Відкриваємо каталог з Google Platform-tools, копіюємо в нього img-образ рекавери.
 6. Прошивка Redmi Note 7 43
 7. Викликаємо PowerShell або командний рядок, одним словом, готуємо до роботи програмний засіб Fastboot.
 8. Прошивка Redmi Note 7 44
 9. Переводимо Редмі Нот 7 в Режим «ФАСТБУТ» , приєднуємо його до комп'ютера. Перевіряємо, що девайс визначився в системі правильно і бачиться консольної утилітою (команда fastboot devices ).
 10. Прошивка Redmi Note 7 45
 11. Пишемо в командному рядку наступну вказівку і натискаємо «Enter» на клавіатурі:

  Fastboot erase recovery

  Прошивка Redmi Note 7 46
 12. Далі передаємо в смартфон команду установки середовища відновлення:

  Fastboot flash recovery lavender_twrp.img

 13. Прошивка Redmi Note 7 47
 14. Отримавши в консолі повідомлення «OKAY» , «finished. Total time X.XXX s» , перезавантажуємося в TWRP за допомогою апаратних кнопок смартфона «Power» і «Vol +» . Це важливий крок, якщо запустити Android, кастомний середу відновлення затреться офіційної і все доведеться починати заново!
 15. Прошивка Redmi Note 7 48
 16. На першому екрані відкрився рекавери «Decrypt Data» тапа «Cancel» . Далі пересуваємо вправо слайдер «Swipe to Allow Modifications» .
 17. Прошивка Redmi Note 7 53
 18. Наступний необхідний крок &8212; форматування розділу пам'яті девайса під назвою «Data» :
  • Натискаємо по черзі на кнопки: «Wipe» , «Format Data» ;
  • Прошивка Redmi Note 7 54
  • Вводимо yes C віртуальної клавіатури, тапа по кнопці з галочкою внизу праворуч;
  • Прошивка Redmi Note 7 55
  • Дочекавшись завершення операції (відображення повідомлення &171;Successfully&187; вгорі), натискаємо «Home» , щоб повернутися на головний екран TWRP.
  • Прошивка Redmi Note 7 56
 19. Перезавантажте середовище відновлення, торкнувшись «Reboot» в її головному меню і «Recovery» на наступному екрані. Після перезапуску знову активуємо «Swipe to Allow Modifications» .
 20. Прошивка Redmi Note 7 57
 21. Тепер потрібно встановити патч дешифрування:
  • Якщо відключали, приєднуємо телефон до ПК, переходимо в його сховище «Internal Storage» через Провідник Windows, копіюємо туди отриманий на кроці №2 цієї Інструкції файл Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt_03.04.2020 .
  • Прошивка Redmi Note 7 52
  • В рекавери на смартфоні вибираємо «Install» , тапа по найменуванню zip-файлу патча. На екрані зрушуємо вправо «Swipe to confirm Flash» .
  • Прошивка Redmi Note 7 58
  • Очікуємо завершення процедури інтеграції особливих компонентів системи, потім повертаємося в Головне меню середовища відновлення.
  • Прошивка Redmi Note 7 59
 22. На цьому практично все, TWRP встановлено і може повноцінно функціонувати спільно з офіційною ОС смартфона. Для більш комфортного використання в подальшому і відповідності наступним інструкціям з цієї статті переключимо інтерфейс середовища на російську мову. Стосуватися «Settings» , тапа по значку »Глобус" вгорі праворуч, вибираємо «Російський» у списку, натискаємо «Set Language» .
 23. Прошивка Redmi Note 7 59

 24. Далі можна продовжити роботу в рекавери або перезавантажитися в операційну систему, натиснувши»перезавантаження" &8212; «Система» .
 25. Прошивка Redmi Note 7 61

Отримання привілеїв суперкористувача

Однією з можливостей, що надається будь-яким кастомним рекавери на Redmi Note 7, є отримання рут-прав, а зробити це через TWRP (на офіційній прошивці, але спрацює і в середовищі більшості модифікованих ОС) можливо наступним чином:

Завантажте Magisk з офіційного веб-сайту

 1. Натиснувши на кнопку вище, переміщаємося на офіційний сайт Magisk і викачуємо zip-пакет компонентів для отримання рут-привілеїв останньої існуючої версії.Прошивка Redmi Note 7 49

  Крім зазначеного, можна перейти за наступним посиланням і отримати задіяна в прикладі далі, тобто перевірену, збірку Меджіск версії 23-0 .

  Завантажте zip-файл Magisk 23-0 для кореневих прав на смартфоні Redmi Note 7

 2. Поміщаємо скачаний на кроці вище ЗІП-файл в корінь внутрішньої пам'яті смартфона.
 3. Прошивка Redmi Note 7 50
 4. Запускаємо ТВРП, натискаємо на кнопку»встановлення" у головному меню. Перегорнувши список каталогів і файлів в сховище, знаходимо цільової для установки zip-пакет Magisk, тапа по його найменуванню.
 5. Прошивка Redmi Note 7 62
 6. Починаємо процедуру інтеграції в девайс надають привілеї суперкористувача компонентів за допомогою елемента інтерфейсу рекавери під назвою " Свайп для прошивки» .
 7. Прошивка Redmi Note 7 63
 8. Після того як маніпуляції в середовищі завершаться і вгорі екрану з'явиться повідомлення & 171; успішно & 187; , тапа «перезавантаження в ОС» .
 9. Прошивка Redmi Note 7 64
 10. Чекаємо запуску Android і виконуємо ще кілька дій:
  • Тапа по з'явився на домашньому екрані Редми Нот 7 значку «Magisk» , підтверджуємо запит запустився Додатки про ініціацію його поновлення.
  • Прошивка Redmi Note 7 65
  • При необхідності дозволяємо установку на смартфон софта з невідомих джерел.
  • Прошивка Redmi Note 7 69
  • Дочекавшись інсталяції оновленої версії Меджіск, тапа»відкрити" на екрані інсталятора.
 11. Прошивка Redmi Note 7 66
 12. На цьому все, найсучасніший Менеджер привілеїв суперкористувача для Android готовий до експлуатації.Прошивка Redmi Note 7 67

  Додатково можна перевірити дієвість виконаних операцій і переконатися в наявності рут-прав на девайсі за допомогою спеціалізованих засобів.

  Детальніше: як перевірити наявність привілеїв суперкористувача на пристрої Android

 13. Прошивка Redmi Note 7 68

Інсталяція неофіційної ОС

Перепрошивка Редми Нот 7 з офіційної системи на більшість варіантів кастомів, а також перехід на модифіковані (локалізовані) версії ОС МІЮАЙ пройде без проблем, якщо дотримуватися зазначеного далі алгоритму. Як приклад встановимо на смартфон прошивку PixelExperience Plus на базі Android 11. Завантажити це рішення можна зі сторінки завантаження збірок ОС для розглянутої моделі з офіційного сайту розробників кастома:

Завантажити прошивку PixelExperience для Redmi Note 7 C офіційного сайту

Розгортається далі в інструкції збірка 11.0-20210915-1722 зазначеної прошивки доступна для скачування за посиланням:

Завантажте власну прошивку PixelExperience Plus 11.0-20210915-1722 для смартфона Redmi Note 7

 1. Завантажуємо zip-файл прошивки на диск комп'ютера. До слова, туди ж не зайвим буде скопіювати зі смартфона всі важливі дані.
 2. Прошивка Redmi Note 7 51
 3. Відкриваємо TWRP на мобільному девайсі.
 4. Прошивка Redmi Note 7 70
 5. Першим кроком шляху переходу на кастом вкрай бажано забекапіть дві системні області пам'яті мобільного пристрою – «EFS» і «persist» . Якщо коли-небудь трапиться втрата IMEI і/або S/N, буде втрачена працездатність модулів Wi-Fi, Bluetooth і більшості датчиків, така резервна копія допоможе швидко повернути все як було. За бажанням можна зберегти дані і з інших областей пам'яті девайса, але зазначені найбільш важливі:
  • Тапа " Резервне копіювання» , встановлюємо галочки біля найменувань поміщаються в бекап розділів.
  • Прошивка Redmi Note 7 71
  • Активуємо " Свайп для початку» , очікуємо закінчення формування резервної копії.
  • Прошивка Redmi Note 7 72
  • Повертаємося в Головне меню рекавери, потім приєднуємо телефон до ПК.
  • Прошивка Redmi Note 7 73
  • Копіюємо каталог &171;TWRP&187; зі сховища смартфона на диск комп'ютера для зберігання. Прошивка Redmi Note 7 74

   У цьому каталозі міститься папка «BACKUPS» і в ній створений бекап.

  • Прошивка Redmi Note 7 75

  Якщо в майбутньому буде потрібно виконати відновлення даних з резервної копії на мобільному девайсі:

  • Поміщаємо сформовану за інструкцією вище і збережену на ПК папку на місце в пам'яті смартфона. У ТВРП відкриваємо розділ»відновлення" і Тапа за назвою (датою створення) бекапа.
  • Прошивка Redmi Note 7 76

  • Далі залишиться зняти позначки з найменувань системних областей, відновлювати дані в яких немає потреби, потім впливати на " Свайп для відновлення» , почекати завершення операції і натиснути «перезавантаження в ОС» . Прошивка Redmi Note 7 77
 6. Форматуємо деякі області пам'яті Redmi Note 7:
  • Натискаємо»очищення" на головному екрані середовища відновлення, потім " вибіркове очищення» .
  • Прошивка Redmi Note 7 78

  • Відзначаємо галочками наступні пункти списку: «Dalvik Cache/ART» , «Cache» , «Data» , «System» , »Пам'ять пристрою" .
  • Прошивка Redmi Note 7 79
  • Зсунувши " Свайп для очищення» вправо, запускаємо процедуру форматування і очікуємо її завершення. По закінченню операції тапа »додому" .
  • Прошивка Redmi Note 7 80
  • Викликаємо меню»перезавантаження" , натискаємо в ньому «Рекавери» . Підтверджуємо необхідність перезапуску ТВРП, впливаючи на елемент & 171; Свайп для перезавантаження & 187; .
  • Прошивка Redmi Note 7 81

 7. Після перезапуску середовища відновлення внаслідок виконаної очищення пам'яті девайса її настройки будуть скинуті. Тому повертаємо російськомовний інтерфейс, тапнув на вітальному екрані TWRP «Select language» і вибір «Російський» у списку, потім впливаємо на бігунок " дозволити зміни» .
 8. Прошивка Redmi Note 7 82

 9. Тепер черга безпосереднього розгортання кастомной операційної системи на мобільному девайсі:
  • Приєднуємо телефон до ПК, засобами провідника Віндовс копіюємо прошивку у внутрішню пам'ять першого.
  • Прошивка Redmi Note 7 83
  • В рекавери натискаємо»встановлення" , потім тапа по найменуванню zip-файлу прошивки.
  • Прошивка Redmi Note 7 84
  • Нічого не змінюючи на екрані, активуємо " Свайп для прошивки» . Далі очікуємо, поки ОС буде інтегрована в смартфон.
  • Прошивка Redmi Note 7 85
  • Після появи вгорі екрану рекавери повідомлення»успішно" натискаємо на кнопку " очищення cache / dalvik» , запускаємо процедуру за допомогою елемента " Свайп для очищення» .
  • Прошивка Redmi Note 7 86
  • Далі залишиться натиснути " перезавантаження в ОС» і почекати поки компоненти неофіційної прошивки для Redmi Note 7 ініціалізуються, потім система продемонструє свій вітальний екран.
  • Прошивка Redmi Note 7 87
 10. Виконуємо початкове налаштування модифікованого Android,Прошивка Redmi Note 7 88

  Потім переходимо до оцінки його переваг і експлуатації смартфона в звичайному режимі.

Прошивка Redmi Note 7 89

Додатково. Google-сервіси

До складу встановленої в прикладі вище кастомной прошивки додатки від Google включені, проте такий підхід творців модифікацій констатується далеко не завжди. Якщо інстальована неофіційна система без зазначених сервісів, їх практично завжди можна додати в прошивку через TWRP, діючи за інструкцією зі статті за наступним посиланням:

Детальніше: як встановити сервіси Google на Android-смартфон з кастомной прошивкою

Спосіб 6: OrangeFox Recovery

Ще одне дозволяє інсталювати на Redmi Note 7 практично будь-які неофіційні ОС кастомное рекавери отримало затребуваність користувачами моделі після появи прошивок типу GSI (загальний Образ системи, універсальне, відразу для всіх девайсів з підтримкою Project Treble рішення). Далі представлені основні алгоритми роботи в OrangeFox Recovery , але слід враховувати, що інсталяція конкретного кастома за допомогою цього інструменту може дещо відрізнятися від описаного, тому попередньо вивчіть рекомендації творців встановлюється прошивки, і потім дотримуйтесь їх.

Крок 1: скачування прошивки і її додаткових компонентів

 1. Шукаємо в мережі, вибираємо і завантажуємо на комп'ютер прошивку, яку будемо встановлювати на Редми Нот 7, вона повинна бути підготовленою до копіювання в сховище смартфона заздалегідь. У наступних прикладах виробляються дії, що призводять до розгортання системи PixelExtended ROM на базі Android R , її інсталяційний пакет завжди доступний для скачування за наступним посиланням:

  Завантажити кастомную прошивку PixelExtended ROM (Android 11) для смартфона Redmi Note 7

 2. Прошивка Redmi Note 7 98
 3. Крім самої системи в упакованому вигляді викачуємо, якщо необхідні її Додаткові компоненти (Gapps, Magisk, можливо рекомендовані розробником прошивки патчі і т.п.).

Крок 2: Встановлення OrangeFox на смартфон

Звичайно ж, перш ніж з'явиться можливість проводити різні операції через ОранжФокс Рекавери, саме середовище повинна бути інтегрована в смартфон. До цього може призвести кілька шляхів.

Варіант 1: від TWRP

Найбільш простим отримання OrangeFox виявиться, коли на девайсі вже інстальовано TWRP. У такому випадку:

 1. Завантажуємо zip-пакет середовища зі сторінки завантажень адаптованого для Redmi Note 7 рекавери на офіційному сайті творців:

  Завантажте спеціальне відновлення OrangeFox для Redmi Note 7 з офіційного веб-сайту

  Прошивка Redmi Note 7 93

  У прикладах далі задіяно OrangeFox версії R11.0_1 і цей конкретний пакет можна завантажити, перейшовши за наступним посиланням:

  Завантажити OrangeFox R11. 0_1 для смартфона Redmi Note 7

 2. Прошивка Redmi Note 7 90
 3. Поміщаємо завантажений файл у внутрішню пам'ять телефону, потім запускаємо на ньому TWRP.
 4. Прошивка Redmi Note 7 91
 5. У модифікованому середовищі відновлення викликаємо меню & 171; Установка & 187; , тапа по найменуванню файлу [email protected]_1.zip
 6. Прошивка Redmi Note 7 100
 7. Зрушуємо бігунок & 171; Свайп для прошивки&187; , очікуємо закінчення процедури заміни ТВРП на ОранжФокс Рекавери.
 8. Прошивка Redmi Note 7 101

Варіант 2: від ПК до офіційної системи

 1. Розпаковуємо скачаний шляхом виконання пункту №1 попередньої в цьому матеріалі інструкції zip-файл OrangeFox.
 2. Прошивка Redmi Note 7 92
 3. Копіюємо міститься в архіві файл recovery.img в папку з утилітами ADB і Fastboot (platform-tools).
 4. Прошивка Redmi Note 7 94
 5. Далі все фактично так само, як при вищеописаної інсталяції TWRP:
  • Відкриваємо командний рядок, готуємо консольні утиліти до роботи.
  • Прошивка Redmi Note 7 95
  • Переводимо Редмен Нот 7 в режим «ФАСТБУТ» , підключаємо його до ПК.
  • Прошивка Redmi Note 7 96
  • По черзі відправляємо в телефон дві команди:

   Fastboot erase recovery

   Fastboot flash recovery recovery.img

  • Прошивка Redmi Note 7 97
 6. Обов'язково відразу ж запускаємо інстальоване рекавери за допомогою натискання на кнопки «Volume+» і «Power» смартфона одночасно. На першому екрані відкрився OrangeFox Recovery зрушуємо розташований внизу екрану бігунок вправо.
 7. Далі залишилося забезпечити більшу зручність подальшої роботи в середовищі & 8212; переключити її інтерфейс на російську мову:
  • Тапа за трьома рисками внизу праворуч, щоб викликати &171;Menu&187; , потім натискаємо на шестерінку вгорі праворуч відобразилася сторінки рекавери.
  • Прошивка Redmi Note 7 102

  • З переліку «Settings» переходимо в розділ «Regional» , в ньому натискаємо «Language» .
  • Прошивка Redmi Note 7 103
  • Далі тапа «Russian» , пару секунд чекаємо закінчення операції " Зміна мови» . На цьому все, повертаємося до основного екрану рекавери.
 8. Прошивка Redmi Note 7 104
 9. Щоб закрити ОранжФокс і запустити на смартфоні мобільну операційну систему, перехід в «Меню» , вибираємо »перезавантаження" а потім «Система» .
 10. Прошивка Redmi Note 7 105

Крок 3: бекап розділів пам'яті смартфона

Перед необхідним в процесі установки кастома форматуванням системних областей пам'яті Redmi Note 7 рекомендується створити дампи окремих або всіх з них, щоб отримати можливість швидко повернути дані «на місце» і відновити таким чином повну працездатність програмної частини мобільного девайса.

 1. Відкриваємо OrangeFox, натискаємо на другий за рахунком значок в панелі розділів рекавери – " резервні копії» . На екрані тапа по кнопці «нова копія» .
 2. Прошивка Redmi Note 7 106
 3. Відзначаємо назви поміщаються в бекап розділів галочками, потім активуємо слайдер " Проведіть для створення копії» .
 4. Прошивка Redmi Note 7 107
 5. Очікуємо закінчення процедури створення резервної копії, тобто появи повідомлення»успішно" у верхній частині екрана. Тапа »Назад" .
 6. Прошивка Redmi Note 7 108
 7. Приєднуємо телефон до комп'ютера і копіюємо папку «BACKUPS» з каталогу «Fox» у сховищі першого на диск другого для зберігання.
 8. Прошивка Redmi Note 7 11

Якщо коли-небудь буде потрібно відновити дані з отриманої за запропонованою вище інструкції резервної копії:

 1. Поміщаємо папку «BACKUPS» від ПК до каталогу «Fox» пам'яті смартфона.
 2. Відкриваємо ОранжФокс, переходимо в його розділ «резервні копії» . За результатом на екрані відобразиться найменування (починається з дати створення) бекапа, за яким потрібно тапнуть.
 3. Прошивка Redmi Note 7 109

 4. Перевизначаємо список &171; розділів & 187; для відновлення, і потім виконуємо пропозицію " Проведіть для відновлення» .
 5. Прошивка Redmi Note 7 110
 6. Очікуємо завершення розгортання інформації з дампів в системних областях Redmi Note 7. Перезавантажуємося в операційну систему і перевіряємо ефективність виконаного відновлення.

Крок 3: Очищення розділів

Основні системні області пам'яті мобільного пристрою перед установкою неофіційної прошивки повинні бути відформатовані, і в рекавери ОранжФокс це робиться таким чином:

 1. Запускаємо середу відновлення, натискаємо на іконку " кошик» в панелі її розділів.
 2. Прошивка Redmi Note 7 111
 3. Спочатку вибираємо " Очистити Data» , вводимо yes C віртуальної клавіатури і на ній же тапа по кнопці »Готово" .
 4. Прошивка Redmi Note 7 112
 5. Очікуємо завершення форматування &171;Data&187; , потім тапа »Назад" .
 6. Прошивка Redmi Note 7 113
 7. На екрані»очищення" відзначаємо наступні пункти переліку «розділи» : «Dalvik/ART Cache» , «Cache» , &171;System&187; , «Data» , & 171; внутрішня пам'ять & 187; .
 8. Прошивка Redmi Note 7 114
 9. Рухаємо елемент " Проведіть для очищення» вправо і потім очікуємо завершення форматування розділів пам'яті Redmi Note 7.
 10. Прошивка Redmi Note 7 117
 11. По закінченню очищення натискаємо»Назад" , потім три тире внизу праворуч. У відкритому «Меню» вибираємо »перезавантаження" .
 12. Прошивка Redmi Note 7 115
 13. На наступному екрані торкаємося»режим відновлення" , потім активуємо " Проведіть для перезавантаження» . Чекаємо перезапуску середовища відновлення і далі відразу переходимо до виконання наступного кроку на шляху до установки кастома.
 14. Прошивка Redmi Note 7 116

Крок 4: інсталяція прошивки

 1. Підключаємо смартфон до ПК, переходимо до перегляду його внутрішньої пам'яті засобами Провідника Windows.
 2. Прошивка Redmi Note 7 99
 3. Копіюємо в сховище Redmi Note 7 zip-файли кастома і (якщо є) додаткових компонентів для нього.
 4. Прошивка Redmi Note 7 15
 5. Переходимо в розділ»файли" рекавери, натискаємо на ім'я пакета операційної системи.
 6. Прошивка Redmi Note 7 118
 7. При необхідності інтеграції в інстальовану систему додаткових модулів тапа " додати ZIP» на екрані, торкаємося імені додаткового зіп-файлу.
 8. Прошивка Redmi Note 7 119
 9. Починаємо процедуру прошивки за допомогою елемента " Проведіть для установки» , очікуємо завершення ініційованих операцій.
 10. Прошивка Redmi Note 7 120
 11. Коли у верхній частині екрана середовища з'явиться сповіщення»успішно" , тапа по кнопці " перезавантажити» .
 12. Прошивка Redmi Note 7 121
 13. Далі залишиться ще трохи почекати запуску встановленої ОСПрошивка Redmi Note 7 122

  І виконати її первісну настройку.

 14. Прошивка Redmi Note 7 123

більше статей на цю тему: