Заправка принтерів Epson

Варіант 1: струменеві принтери

Більшість пристроїв користувальницького сегмента цієї компанії випускаються зі струменевим типом друку, більш зручним і простим для заправки. Для принтерів з вбудованою системою безперервної подачі чорнила (СНПЧ) процедура виглядає наступним чином:

Важливо! звичайні картриджі друкованих девайсів Epson в домашніх умовах заправити майже неможливо!

 1. Відкрийте кришку відповідного відсіку, щоб ємності з чорнилом були видні як на зображенні нижче.
 2. как заправить принтер epson-1
 3. Вийміть пробку з бака, який бажаєте заправити.

  Важливо! тримати відкритою можна тільки одну ємність!

 4. как заправить принтер epson-2
 5. Візьміть чорнило і відкрийте ємність з ним. В оригінальних від Епсон знадобиться відламати носик, тоді як в перезаправних пляшечках досить просто відкрити кришку.как заправить принтер epson-3

  Якщо у вас відносно новий (2019 року і новіше) принтер, швидше за все, баки для чорнила оснащені системою InkLock, де приймальний отвір ємності і горлечко пляшки мають певну форму, що відрізняється для кожного типу барвника. Це означає, що неоригінальний расходник туди так просто не залити. Вихід з положення є: потрібно взяти порожню пляшку фарби від Epson, відрізати її нижню частину і використовувати як свого роду наливну воронку. Зрозуміло, в процесі можна забруднити руки і стіл, тому рекомендуємо надіти рукавички, а робочу поверхню захистити старими газетами або чимось подібним.

 6. как заправить принтер epson-4
 7. Акуратно наповніть бак для чорнила – наливати потрібно до позначки на одній з граней.
 8. как заправить принтер epson-5
 9. Після заправки закрийте бак.
 10. как заправить принтер epson-6

  Повторіть процедуру для всіх інших типів чорнила.

Варіант 2: лазерні принтери

Заправка лазерного принтера від Епсон трохи складніше, але також цілком можлива в домашніх умовах. Процедура виглядає наступним чином:

 1. Насамперед акуратно витягніть картридж з пристрою. Тут важливо не пошкодити механіку та електроніку компонента, тому намагайтеся не торкатися відповідних частин.
 2. Подальші дії залежать від типу встановленого картриджа: в залежності від моделі принтера в ньому можуть бути встановлені різні витратні матеріали, робота з якими нерідко кардинально відрізняється. Наприклад, в деяких достатньо всього лише відкрити кришку отвору для заправки, тоді як в інших потрібно або частково розбирати елемент, або самостійно проробляти дірку – як правило, для цього потрібно її пропалити або просвердлити за допомогою додаються інструментів.
 3. как заправить принтер epson-7
 4. Наповніть ємність тонером – засипати його потрібно акуратно, користуючись рукавичками і прикривши поверхню, на якій працюєте, газетами або дрантям. Також по можливості задійте ємності з носиком.
 5. как заправить принтер epson-8
 6. Після заправки закрийте отвори картриджа. Ті, що доводилося проробляти самостійно, потрібно закривати фольгою, спеціальним стікером або запаювати.как заправить принтер epson-9

  У деяких моделях потрібно також Заміна чіпа – акуратно відклейте рідний, після чого встановіть новий.

 7. как заправить принтер epson-10
 8. Поверніть компонент назад у принтер, дотримуючись усіх запобіжних заходів.
как заправить принтер epson-11

В цілому заправка картриджів для лазерного принтера – процедура більш складна і трудомістка, ніж для струменевого, тому самостійно займатися нею ми рекомендуємо тільки в крайньому випадку.

більше статей на цю тему: