пошук драйвера Intel WiDi для Windows 7

Важлива інформація

Офіційно розробка і підтримка даної технології припинена, тому ні на сайті техпідтримки Intel, ні за допомогою її фірмової утиліти ви не зможете отримати пакет необхідного програмного забезпечення. Наявні ж методи обмежені і спрацюють тільки для пристроїв (переважно ноутбуків і моноблоків), які вже вийшли з Windows 7 і наділені підтримкою розглянутої функції, в іншому ж випадку нічого не вийде.

Спосіб 1: Сайт виробника комп'ютера

Інтел ВіДі орієнтована в першу чергу на портативні комп'ютери, а виробники таких поширюють необхідні для роботи драйвера на власних ресурсах. Як приклад покажемо їх завантаження з сайту підтримки компанії Lenovo.

Перейдіть на сторінку підтримки Lenovo

 1. Після завантаження сторінки скористайтеся кнопкою " огляд продукту» .
 2. скачать widi для windows 7-1
 3. Тут вкажіть конкретний тип девайса: лептоп, моноблок або робочу станцію.
 4. скачать widi для windows 7-2
 5. Потім послідовно виберіть серію та конкретну модель.
 6. скачать widi для windows 7-3
 7. Далі скористайтеся посиланням " драйвери та програмне забезпечення» .
 8. скачать widi для windows 7-4
 9. Перейдіть на вкладку " ручне оновлення» . скачать widi для windows 7-5

  Виберіть категорію " Дисплей і відеокарти» .

  скачать widi для windows 7-6

  Тут має бути рядок «Intel Wireless Display for Windows 7» , це саме те, що нам потрібно. Натисніть на іконку поруч з пунктом " індивідуальні Завантаження Intel Wirelss Display» , після чого має початися скачування інсталяційного пакета.

  скачать widi для windows 7-7

  Запустіть виконуваний файл після завантаження та встановіть компонент, дотримуючись інструкцій на екрані.

 10. скачать widi для windows 7-8
 11. Якщо Номер моделі не відомий, завдання ускладнюється. Скористайтеся пошуковим рядком, в яку введіть запит intel widi і натисніть на кнопку &171; продукти&187; . скачать widi для windows 7-9

  Тут відкрийте спадне меню та встановіть фільтр»Завантаження" .

  скачать widi для windows 7-10

  Далі просто перейдіть до списку та шукайте результати за ключовими словами intel wireless display , windows 7 - якийсь із них виявиться відповідним. Дії після його виявлення аналогічні таким для попереднього кроку.

 12. скачать widi для windows 7-11

  Процедура пошуку необхідного ПЗ для ПК і лептопів інших виробників схожа на наведену вище, так що можете використовувати інструкцію в якості загального алгоритму дій.

Спосіб 2: сторонні засоби

Для вирішення даної задачі доступні також і інструменти від сторонніх виробників – драйверпаки. Втім, безліч сучасних додатків цього класу здатні шукати і додаткове програмне забезпечення, в тому числі і Intel WiDi.

Детальніше: найкращі програми для встановлення драйверів

Одним з найбільш зручних засобів розглянутого класу є DriverPack Solution , на стороні якого зручність і велика база даних.

Детальніше: встановлення драйверів за допомогою DriverPack Solution

скачать widi для windows 7-12

Крім додатків, можете також скористатися банальним Пошуком в Інтернеті: відкрийте браузер, викличте будь-пошуковик (бажано Google або Яндекс) і введіть в нього запит виду * модель ноутбука / комп'ютера * intel widi . Далі залишається просто ознайомитися з результатами і вибрати ресурс, який вселяє довіри більше всіх.

більше статей на цю тему: