Зміна шрифту в Telegram на пристрої Android

Якщо в Telegram вам потрібно змінити стиль шрифту інтерфейсу, то у вбудованих параметрах месенджера, на жаль, такої можливості не передбачається. Але якщо ви встановите інший стиль в системі, то в додатку він також зміниться. Про способи зробити це читайте в нашому окремому матеріалі.

Детальніше: способи зміни шрифту в Android

Спосіб 1: інструменти форматування

У разі коли шрифт потрібно змінити в текстовому полі для повідомлення, то можна скористатися вбудованою панеллю з інструментами форматування.

 1. Почніть вводити текст, але не надсилайте його. Довгим тапом виділіть слово або ціле повідомлення (перетягуючи повзунки), потім на панелі, що з'явиться натисніть по трьох вертикальних точках.
 2. как изменить шрифт в телеграмме на андроид-01
 3. Відобразиться додаткове меню з варіантами форматування. Ви можете вибрати жирний, перекреслений або прихований шрифт, курсив та інші типи.
 4. как изменить шрифт в телеграмме на андроид-02

Після вибору способу форматування текст в поле для повідомлення відразу перетвориться – користувач отримає вже змінений шрифт.

Спосіб 2: Використання спецсимволів

Існують спеціальні символи, використовуючи які, можна відформатувати текст, в результаті чого відправлений варіант вже буде змінений, і самих символів одержувач не побачить. Досить ввести їх по обидва боки тексту &8212; за своєю суттю вони є альтернативою попередньому способу, але без необхідності виділення тексту вручну і роботи з контекстним меню. Розберемо доступні поширені спецсимволи:

 • Дві зірочки з двох сторін &8212; * * текст** & 8212; дозволяють зробити текст жирним;
 • За допомогою подвійного нижнього підкреслення ( _ _ текст__ ) можна зробити курсив;
 • Використовуйте тильди ( ~~текст~~ ), щоб закреслити текст;
 • Апострофи &8212;`текст' & 8212;;
 • Дві вертикальні риси по обидва боки тексту ( -|текст|| ) приховують вміст, подивитися яке можна, якщо натиснути на спойлер.
 • как изменить шрифт в телеграмме на андроид-03

Ці символи можуть використовуватися як для особистого листування, так і для оформлення постів в групах Телеграма. Єдине &8212; не можна таким чином підкреслити текст.

Спосіб 3: сторонні послуги/боти

Для зміни стилю тексту можна використовувати сторонні сервіси або боти в месенджері Telegram. Але як правило, вони або платні, або вимагають додаткових дій, припустимо в ситуації з ботами треба підписатися на інші канали в Telegram. Їх існує велика кількість, а принцип використання зазвичай схожий. Наприклад, один з таких & 8212; TexterAsBot:

A href= & 187;https://t.me/TexterAsBot&187; rel= & 187; noopener & 187; target=&187; _blank&187; > Перейти до TexterAsBot

 1. Перейдіть за посиланням і відкрийте його в месенджері. Натисніть на кнопку «Start» , щоб почати взаємодію з ботом, потім виберіть мову. На цьому етапі, як правило, пропонується підписати на певні групи. Перейдіть за посиланнями, оформіть підписку і натисніть на кнопку " перевірити підписку» . Якщо все в порядку, то вам відкриються можливості бота.
 2. как изменить шрифт в телеграмме на андроид-04
 3. У панелі, що відкриється, виберіть шрифт, а потім напишіть або вставте текст, стиль якого потрібно змінити.
 4. как изменить шрифт в телеграмме на андроид-05
 5. Бот надішле Вам той самий текст, але оброблений в іншому стилі. Ви зможете його скопіювати-для цього виділіть повідомлення довгим тапом і натисніть по відповідній кнопці на верхній панелі, щоб скопіювати вміст в буфер обміну.
 6. как изменить шрифт в телеграмме на андроид-06

Після цього ви можете просто вставити текст в будь-який інший чат або використовувати при оформленні поста в співтоваристві.

більше статей на цю тему: