Програми для створення історій в Instagram на iPhone

Storyluxe

Вельми популярний додаток Storyluxe є одним з кращих засобів для створінь історій в Instagram на iPhone, що надає досить скромний редактор і велика кількість шаблонів. Сама по собі програма не вимагає реєстрації і за замовчуванням складається з трьох основних розділів:»Мої матеріали" зі списком медіафайлів на пристрої, «шаблони» , де можна знайти величезну кількість ідей для історій, і »Камера" , що дозволяє створити нове фото або ціле відео.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_001

На сторінці з редактором можна на певні позиції Додати фотографії або відео з галереї, за необхідності використовуючи вбудовані набори фільтрів для швидкої зміни колірних акцентів. При цьому відеоролики, які можуть бути частиною загальної композиції, обмежені за тривалістю рівно 15 секундами відповідно до максимальної тривалості сторіс.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_002

Крім усього названого, за допомогою внутрішнього редактора можна змінити зовнішній вигляд рамки, якщо це дозволяє зробити шаблон, додати підписи в довільне місце і з можливістю зміни шрифту, а також відредагувати основний фон. Крім цього, якщо потрібно, цілком можна вибрати інше співвідношення сторін, будь то стандартний і найбільш оптимальний варіант «9:16» або «4:5» .

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_003

Збереження історії в локальній пам'яті пристрою не потрібно, оскільки додаток повністю підтримує експорт безпосередньо в офіційний додаток Instagram без будь-яких проблем з якістю або водяних знаків. В цілому, єдиний мінус даної програми полягає в недоступності багатьох функцій, для розблокування яких необхідно оформити щомісячну або щорічну підписку.

Завантажте Storyluxe з App Store

Story Art

Незважаючи на промовисту назву, цей додаток відрізняється від багатьох аналогів тим, що надає безліч шаблонів і інструментів для різних цілей, а не тільки для створення сторіс в Instagram. Тут на стартовій сторінці «шаблони» можна вибрати один з макетів, багато з яких доступні на безкоштовній основі, перейти до створення нового дизайну за допомогою кнопки «+» , а також ознайомитися з власними проектами.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_004

Додавання власних зображень або відео здійснюється за допомогою значка «+» в одній з декількох областей основного інтерфейсу редактора, кількість яких безпосередньо залежить від шаблону. Кожен файл, в свою чергу, можна обробити за допомогою фільтрів або перетворити в анімацію, що є однією з унікальних можливостей даної програми.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_005

Крім іншого, за необхідності можна додати текстові підписи або стікери в довільне місце, але при цьому, як правило, не можна відредагувати задній фон, прив'язаний до вибраного макету. Готову роботу після створення цілком можна відразу ж перенести в Instagram, просто вибравши відповідної пункт у вікні Збереження і продовживши роботу над публікацією в соціальній мережі.

Завантажити Story Art з App Store

StoryTop

Наступний додаток StoryTop являє собою галерею шаблонів для сторіс в Instagram, завдяки якій можна створювати унікальні роботи з одного або декількох медіафайлів. В даному випадку основний інтерфейс програми дозволяє відразу почати роботу, вибравши один з варіантів дизайну в залежності від категорії, повний список яких можна знайти у верхній частині екрану.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_006

Після переходу до редактора відкриється можливість зміни елементів оформлення, будь то основне фото (відео не підтримується) або задній фон, обмежений декількома шаблонами. Крім цього, за необхідності можна додавати стікери, підписи і власні зображення, розташування яких можна змінювати на свій розсуд без будь-яких видимих обмежень.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_007

У число мінусів додатки можна віднести, знову ж таки, наявність платної підписки, що обмежує більшу частину можливостей, до того ж, за досить високою ціною (від 549 рублів на місяць). Більш того, тут не передбачений автоматичний експорт готового матеріалу в Instagram, що значно знижує зручність, так як доведеться вручну завантажити зображення з галереї пристрою.

Завантажити StoryTop з App Store

Clay

Основною спрямованістю додатки Clay виступає створення не стільки сторіс для Instagram, скільки колажів з декількох зображень або відеороликів з обмеженою тривалістю. У цьому випадку на головній вкладці «шаблони» можна вибрати один з дизайнів, тоді як в розділі «проекти» відображатимуться всі роботи, які ви редагуєте, включаючи незавершені.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_008

Головний екран редактора мало чим відрізняється від більшості розглянутих нами аналогів і дозволяє вибирати кілька фото або відео з фіксованим розташуванням з галереї Айфона або вбудованої бібліотеки, міняти рамки і задній фон, а також додавати підписи, стікери і фігури. Який би з елементів ви не почали редагувати, як правило, скрізь присутні обмеження безкоштовної версії, що за сумісництвом є єдиним мінусом програми.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_009

Будь-який медіафайл за необхідності можна змінити за допомогою вбудованого набору інструментів, вибравши один з фільтрів, додавши ефекти або вручну відредагувавши кольору і яскравість. Сам по собі експорт буде доступний тільки після авторизації, але з підтримкою моментального перенесення результату в офіційний клієнт Instagram.

Завантажити Clay з App Store

InStories

Досить потужний редактор InStories відрізняється від більшості аналогів тим, що крім шаблонів дозволяє використовувати величезну кількість інструментів для створення статичних і анімованих історій. Основний інтерфейс, в свою чергу, являє собою набір з трьох вкладок, що включають набір " шаблонів» , »мої проекти" і можливість створення »Нового проекту" .

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_010

Дуже корисними можуть виявитися не тільки готові макети, але і генеруються автоматично за допомогою штучного інтелекту роботи – потрібно просто задати тему і дочекатися завершення генерації. Як правило, створювані таким способом зображення для сторіс не обмежені за кількістю, не вимагають підписки і можуть бути збережені в галерею для подальшого використання в поєднанні з іншими артами.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_011

Вручну можна створити як статичні, так і анімовані сторіс, вибравши один із шаблонів і заповнивши макет підготовленими заздалегідь медіафайлами, будь то відео або фото. Більш того, що є ще однією відмінною рисою програми, тут можна додавати фонову музику зі стандартної медіатеки.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_012

Крім усього іншого, додаток дозволяє вручну керувати переходами в розділі " Стиль» і додавати текстові підписи в довільне місце, на які, знову ж таки, може накладатися анімація або цілі зображення. Основний недолік за аналогією з більшістю інших додатків зводиться до платних можливостей, так як практично всі шаблони і ефекти доступні тільки після вибору одного з тарифних планів.

Завантажити InStories з App Store

Mojo

Ще одним додатком, за допомогою якого можна створювати красиві сторіс в Instagram з Айфона, є Mojo. В даному випадку на головному екрані доступна велика кількість макетів, більшість з яких оптимізовані під зазначену соціальну мережу, а також кілька інструментів, включаючи автоматичний генератор анімованих історій на основі обраного заздалегідь зображення.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_013

На основній сторінці редактора доступні інструменти безпосередньо залежать від редагованого контенту, в число яких, як правило, входить інтеграція і вільне позиціонування графіки або тексту, Зміна кольорів, додавання музики, управління заднім фоном і форматом. І хоча багато можливостей у безкоштовній версії обмежені, навіть цього має бути достатньо для створення чудових історій.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_014

Збереження контенту після всіх необхідних змін може бути зроблено на ваш вибір, як в галерею пристрою, так і шляхом перенесення безпосередньо в Instagram. При цьому самі по собі проекти завжди можна буде знайти на окремій вкладці Додатки, особливо якщо попередньо зробити створення внутрішньої облікового запису.

Завантажити Mojo з App Store

Unfold

Останнім в рамках статті додатком, здатним створювати сторіс для Instagram, виступає Unfold, що надає величезну кількість шаблонів і практично повноцінний графічний редактор. Початковий екран в даному випадку кілька перевантажений вкладками, якщо порівнювати з аналогами, проте в той же час даний засіб можна використовувати не тільки як редактор, але і для відкладеної публікації записів.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_015

Спеціально для історій в додатку передбачено безліч статичних і анімованих шаблонів, багато з яких доступні на безкоштовній основі, тоді як для інших буде потрібно підписка. Який би з макетів не був обраний, згодом можна скористатися внутрішнім редактором, що надає інструменти для додавання написів, стікерів і додаткових файлів, включаючи музику, зміни фону, а також малювання. Більш того, кожен окремий файл цілком можна редагувати – накладати фільтри або управляти кадрами.

Приложения для сторис в Инстаграм на Айфон_016

Готову роботу за необхідності можна зберегти в локальну пам'ять пристрою, відразу опублікувати в соціальній мережі або перенести в деякі інші сервіси зі списку у відповідному вікні. Ніяких водяних знаків в безкоштовній версії не накладається, що, знову ж таки, дозволяє створювати досить якісні і красиві сторіс навіть без оформлення підписки, яка, в свою чергу, здатна багаторазово розширити можливості.

Завантажити Unfold з App Store

більше статей на цю тему: