Що робити, якщо служба безпеки не відкривається в Windows 10

Спосіб 1: видалення стороннього антивіруса

Якщо на комп'ютері встановлений і використовується сторонній антивірус, штатний засіб захисту працювати не буде. Щоб задіяти вбудований»захисник" , видаліть сторонні антивірусні рішення, що працюють в режимі реального часу. Як варіант, в сторонньому антивірусі можна спробувати відключити захист в режимі реального часу і подивитися, чи стане відкриватися служба безпеки. Якщо так, можна буде обійтися і без деінсталяції стороннього ПО.

Спосіб 2: Перевірка служб

Проблеми із запуском програми " Безпека Windows» можуть бути викликані відключенням відповідають за його роботу системних служб. Переконайтеся, що вони запущені.

 1. Відкрийте оснащення управління службами командою service.msc , виконаної в діалоговому віконці Win + R ( " виконати» ).
 2. Не открывается безопасность в Windows 10-1
 3. Знайдіть послуги " Центр безпеки» , "служба антивірусної програми Microsoft Defender" , "Служба "Безпека Windows"" і подивіться їх статус. Вони повинні виконуватися.
 4. Не открывается безопасность в Windows 10-2
 5. Якщо якась із цих служб не запущена, відкрийте її властивості подвійним по ній кліком і виставте запуску «автоматично» , якщо він відрізняється. Збережіть налаштування та перезавантажте комп'ютер.
 6. Не открывается безопасность в Windows 10-3

Спосіб 3: місцеві політики та твікери

Додаток " Безпека Windows» може бути вимкнено адміністратором за допомогою локальних групових політик або сторонніх налаштувань. При наявності прав адміністратора виключіть обидва варіанти. Скиньте для початку Локальні політики до початкових налаштувань.

 1. Відкрийте від імені адміністратора «PowerShell» з контекстного меню кнопки «Пуск» .
 2. Не открывается безопасность в Windows 10-4

 3. Виконайте в консолі команду скидання secedit /configure /cfg %windir%\inf\defltbase.inf /db defltbase.sdb /verbose . Не звертайте уваги на повідомлення про неможливість змінити деякі параметри.
 4. Не открывается безопасность в Windows 10-5

Якщо на комп'ютері є програма-твікер, запустіть її і уважно перегляньте її налаштування. У разі виявлення налаштувань, що відповідають за відключення " захисника» та інших служб безпеки, скиньте їх в дефолтний стан (вимкніть).
Не открывается безопасность в Windows 10-6

Спосіб 4: перереєстрація програми

Якщо при запуску програми " Безпека Windows» з'являється повідомлення " вам знадобиться нова програма, щоб відкрити це посилання Windows Defender» , найімовірніше, вбудована програма управління безпекою була пошкоджена. В цьому випадку ефективним рішенням може стати скидання або повторна реєстрація програми.

 1. Запустіть від імені адміністратора «PowerShell» з контекстного меню кнопки «Пуск» .
 2. Виконайте в консолі команду Get-AppxPackage Microsoft.SecHealthUI -AllUsers | Reset-AppxPackage або & {$manifest = (Get-AppxPackage *Microsoft.Windows.SecHealthUI*).InstallLocation + '\AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest} , якщо перший варіант не спрацює.
 3. Не открывается безопасность в Windows 10-7
 4. Якщо усунення несправностей не вдається або команда повертає повідомлення про помилку, що вказує на відсутність каталогу або файлів програми, перейдіть до " провіднику» за адресою C:\Windows\SystemApps\Microsoft.Windows.SecHealthUI_cw5n1h2txyewy і подивіться, чи є в папці файл маніфесту &171;AppxManifest.xml&187; .
 5. Не открывается безопасность в Windows 10-8
 6. Якщо так, виконайте в «PowerShell» команду перереєстрації додатки Add-AppxPackage -Register -DisableDevelopmentMode "path" , замінивши path повним шляхом до файлу маніфесту.
 7. Не открывается безопасность в Windows 10-7

Спосіб 5: Утиліта " SFC»

Якщо файл маніфесту або папка програми " Безпека Windows» відсутній, спробуйте відновити програму зі сховища компонентів.

 1. Відкрийте від імені адміністратора «PowerShell» як було показано вище.
 2. Виконайте в консолі команду sfc /scannow і дочекайтеся завершення процедури сканування Windows на наявність видалених або пошкоджених системних файлів. У разі виявлення проблем утиліта автоматично відновить оригінальні файли з вбудованого сховища компонентів.
 3. Не открывается безопасность в Windows 10-10

 4. Якщо sfc /scannow поверне помилку пошкодження сховища, виконайте команду DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth . Ця команда відновлює сховище.
 5. Не открывается безопасность в Windows 10-11
 6. Повторіть сканування засобами «SFC» .

При появі непереборних помилок SFC або DISM читайте наступний матеріал.

Детальніше: використання та відновлення перевірки цілісності системних файлів у Windows 10

Нарешті, якщо Служба безпеки Windows раніше працювала нормально, можна відкотити систему до точки відновлення, створеної на той момент, коли проблем не спостерігалося. В крайньому випадку можна виконати скидання самої операційної системи до вихідних налаштувань, погодившись на втрату всіх встановлених додатків і збережених налаштувань.

Детальніше: відновлення Windows 10 до початкового стану

більше статей на цю тему: