програма для захисту інформації Microsoft Security Essentials 4.10.209.0

Microsoft Security Essentials & 8212; популярна, безкоштовна антивірусний захист від виробника Windows, компанії Microsoft. Програма розроблена спеціально під операційну систему, що автоматично виключає виникнення різних конфліктів і помилок пов'язаних з її використанням. Завдяки зручному інтерфейсу і роботі в автоматичному режимі, Ця програма стала улюбленою серед багатьох користувачів. Чим же зручний даний антивірус?

Захист комп'ютера в реальному часі

Включаючи захист комп'ютера в реальному часі, Майкрософт Сек'юріті Ессенціале, захищає користувача від вторгнення шкідливих програм в систему. При спробі установки або запуску загрози, вона може бути відразу заблокована, при відповідних налаштуваннях.

Защита в реальном времени в программе Microsoft Security Essentials

Дії за замовчуванням

Кожен раз коли програма виявляє активність вірусу або шпигунського ПЗ, на екрані з'являється відповідне попередження. За допомогою настройки дій по замовканню, користувач може задавати, що буде з виявленим небезпечним файлом в подальшому. Залежно від рівня загрози, до об'єктів можна застосовувати різні дії. Зверніть увагу, що на високому і критичному рівні оповіщення, подальші дії загрози дозволити неможливо, з метою безпеки системи.

Действия по умолчанию в программе Microsoft Security Essentials

Перевірка на віруси

За замовчуванням, Microsoft Security Essentials задає параметри регулярної автоматичної перевірки. Від цього можна відмовитися в Налаштуваннях планувальника. Хоча, виробник не рекомендує цього робити. У програмі передбачено кілька варіантів перевірки. Перевіряти можна файли, які найбільш схильні до зараження (Швидка перевірка), повністю всі систему (повна перевірка) або окремі диски і знімні носії (особлива перевірка).
Можна перевіряти комп'ютер за бажанням користувача. Перед початком сканування Рекомендується оновити бази.

Настройка планировщика в программе Microsoft Security Essentials

Оновлення

Антивірус Сек'юріті Ессенціале періодично оновлює бази автоматично. Але користувач може зробити це самостійно, в будь-який зручний час, при необхідності. Оновлення відбувається при активному підключенні до Інтернету.

Обновление  в программе Microsoft Security Essentials

Що таке Maps

Microsoft Active Protection Servise (Maps) & 8212; збирає відомості про небезпечні програми, які були знайдені в процесі перевірки комп'ютера. Ці звіти відправляються в Microsoft, для детального дослідження і розробки ефективного методу впливу на шкідливі програми.

MAPS в программе Microsoft Security Essentials

Створення точки відновлення

Перед виконанням видалення і переміщення небезпечного файлу в карантин, в програмі передбачена можливість створення точки відновлення. Спочатку цей пункт вимкнений. Якщо його включити, то резервна копія буде створюватися кожен раз, перед знешкодженням вірусу.

Создать точку восстановленя в программе Microsoft Security Essentials

Винятки

Для того, щоб скоротити час перевірки, в програмі можна задати деякі винятки у вигляді файлів і їх типів, різних процесів. Однак, ця функція наражає комп'ютер на небезпеку.

Управление исключениями Microsoft Security Essentials

Розглянувши антивірус Сек'юріті Ессенціале, можу сказати, що Програма проста в установці і використанні, ефективна по відношенню до серйозних вірусів. Але дрібні загрози, постійно проскакують в систему, які потім доводиться видаляти за допомогою сторонніх програм.

Переваги

 • Повністю безкоштовна (для власників ліцензійної версії Віндовс);
 • Проста у використанні;
 • Має гнучкі налаштування.
 • Недоліки

 • Недостатньо ефективна до дрібних загроз.
 • Перед початком завантаження виберіть мову і розрядність операційної системи

  Завантажити Microsoft Security Essentials безкоштовно

  Завантажте останню версію з офіційного веб-сайту

  подібні програми та статті:

  програма для захисту інформації Microsoft Security Essentials

  Рейтинг: 4.75 від 5 ( 4 голосів)
  Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
  Категорія: антивіруси для Windows
  вартість: безкоштовно
  Розмір: 12 MB
  Мова: Російська
  версія: 4.10.209.0
  Microsoft Security Essentials - безкоштовне антивірусне ПЗ, інтегроване в операційну систему Windows 8 і новіше, що гарантує високий ступінь захисту.