Як зробити півтора інтервалу в Microsoft Word

Варіант 1: Рядки

Для того щоб зробити міжрядковий інтервал в текстовому документі Microsoft Word полуторним, необхідно змінити буквально один параметр.

 1. Виділіть текст, розгорніть меню кнопки»інтервал" і встановіть в ньому галочку навпроти значення «1,5» .
 2. как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_001
 3. Альтернативний метод-виклик вікна параметрів «абзацу» . Для цього можна скористатися відповідним пунктом контекстного меню або кнопкою на панелі інструментів, яку на зображенні нижче ми відзначили стрілкою.
 4. как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_002
 5. Перебуваючи у вкладці " відступи та інтервали» , яка буде відкрита за замовчуванням, змініть " міжрядковий» інтервал на " 1,5 рядки» , вибравши відповідний пункт у випадаючому списку. Натисніть на кнопку «ОК» , щоб внесені зміни вступили в силу.
 6. как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_003

  При необхідності використовувати полуторний інтервал на постійній основі повторно викличте вікно «Абзац» , натисніть в ньому на розташовану внизу кнопку " за замовчуванням» і встановіть маркер навпроти одного з двох доступних пунктів, в залежності від того, чи потрібно це зробити тільки для поточного документа або для всіх, заснованих на стандартному шаблоні Normal. Щоб зберегти внесені зміни, скористайтеся кнопкою »ОК" і закрийте всі вікна.

  как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_000

  Читайте також: Налаштування міжрядкових інтервалів в Майкрософт Ворд

Варіант 2: Абзаци

Якщо Полуторний відступ потрібно встановити для абзаців, виділіть текст, перейдіть у вкладку «Конструктор» програми Word, розгорніть меню кнопки " інтервал між абзацами» і виберіть у ньому " вільний» .

как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_004

Як і у випадку з рядками, тут є можливість застосувати внесені зміни до поточного документа або відразу до всіх, створюваним на базі стандартного шаблону.

Читайте також: Як створити шаблон документа в Microsoft Word

 1. Викличте меню " інтервал між абзацами» і виберіть в ньому пункт " Користувацький інтервал між абзацами» .
 2. как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_005
 3. Перебуваючи в вкладці вікна " за замовчуванням» , розгорніть випадаючий список під опцією " міжрядковий» , виберіть у ньому значення " 1,5 рядки» . Відзначте маркером то, до яких документів потрібно застосувати дані зміни, після чого клікніть «ОК» .
 4. как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_006

  Читайте також: Налаштування відступів між абзацами в Microsoft Word

Варіант 3: Весь документ

У разі якщо полуторний інтервал потрібно використовувати досить часто або на постійній основі, замість постійної зміни розглянутих вище параметрів більш доцільно буде відповідним чином скорегувати Стандартний стиль.

 1. Перебуваючи у вкладці»Головна" , розгорніть меню групи інструментів «стилі» (потрібна кнопка відзначена цифрою 1 на скріншоті нижче), потім клікніть по кнопці-стрілці напроти пункту «звичайний» і далі виберіть опцію " змінити» .
 2. как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_007
 3. У рядку з доступними варіантами вирівнювання, інтервалів і відступів натисніть на кнопку, зазначену цифрою 1, після чого клікніть «ОК» . За необхідності попередньо визначте, внесені зміни застосуються до поточного документа або до всіх.
 4. как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_008
 5. Замість переналаштування " звичайного стилю» можна створити власний. Найчастіше саме такий підхід є більш доцільним, так як надає можливість задати не тільки бажані значення відступів між рядками і абзацами, а й визначити всі інші параметри форматування.
 6. как сделать полуторный межстрочный интервал в ворде_009

  Більш детально про те, яким чином це можна зробити, розповідається в окремій статті на нашому сайті.

  Детальніше: як зробити власний стиль в Ворді

більше статей на цю тему: