Пошук та завантаження музики в Telegram

Спосіб 1: Боти

Як і інші можливості месенджера, функція пошуку і прослуховування музики доступна за допомогою спеціальних ботів. Вони працюють на всіх версіях (як виділених клієнтів для Windows і Android , так і веб-додатках, користуватися якими можна через браузер) і принцип використання однаковий для кожної, відмінності ж полягають тільки в інтерфейсі взаємодії.

Важливо! більшість таких ботів недоступні для iOS-версії Додатки і клієнта для macOS з App Store через обмеження компанії Apple!

Для прикладу ми застосуємо клієнтську програму для Windows.

 1. Ботів розглянутої спрямованості існує чимало, ми скористаємося одним з найпопулярніших, який називається Sound2Bot . Введіть його ім'я в пошуковому рядку, потім клікніть по позиції, яка відповідає зазначеної на скріншоті нижче.
 2. как скачать музыку в телеграм-1
 3. Після знаходження бота натисніть в діалозі з ним на кнопку»запустити" .
 4. как скачать музыку в телеграм-2
 5. Розглянутий автомат досить функціональний: з його допомогою можна знайти треки, які зараз популярні серед користувачів, ознайомитися з плейлистами або міксами, а також знайти музику з соціальної мережі VK. Зрозуміло, доступний і звичайний пошук за назвою. Скористаємося останнім, клікнувши для цього по відповідній кнопці.
 6. как скачать музыку в телеграм-3
 7. Далі введіть у вікно повідомлення назву шуканої пісні, можна і з ім'ям виконавця, потім відправте його боту.
 8. как скачать музыку в телеграм-4
 9. Через кілька секунд бот видасть результати пошуку. Будь-якої сортування не передбачено, тому серед списку знайденого є як оригінали шуканої пісні, так і різноманітні кавери або ремікси.
 10. как скачать музыку в телеграм-5
 11. За замовчуванням бот відображає обмежене число позицій, тому не турбуйтеся, якщо на перший погляд пошук нічого не видав: прокрутіть повідомлення з результатами вниз і натисніть на кнопку»Вперед" .
 12. как скачать музыку в телеграм-6
 13. Ознайомтеся з знайденими треками за алгоритмом з кроку вище. Серед них рано чи пізно повинна з'явитися потрібна саме вам версія. Коли вона буде знайдена, клікніть по відповідній позиції для продовження.
 14. как скачать музыку в телеграм-7
 15. Зачекайте кілька секунд, поки бот підготує трек, після чого він з'явиться в діалозі.
 16. как скачать музыку в телеграм-8
 17. Для того щоб завантажити аудіозапис, натисніть на стрілочку нижче іконки файлу.как скачать музыку в телеграм-9

  Коли процедура буде завершена, клікніть по повідомленню правою кнопкою мишки і виберіть пункт " Зберегти аудіофайл як ... » .

  как скачать музыку в телеграм-10

  З'явиться системний діалог " провідника» - вкажіть в ньому місце для збереження пісні, задайте свою назву, якщо варіант за замовчуванням не сподобався, потім натисніть " Зберегти» .

 18. как скачать музыку в телеграм-11
 19. В андроїд-версії знадобиться натиснути на три точки і вибрати пункт " зберегти в музику» . При цьому трек зберігається в каталог музики за замовчуванням-найчастіше папку Music в кореневій директорії основної пам'яті або SD-карти.
 20. как скачать музыку в телеграм-12

  Інші боти, подібні Sound2Bot, функціонують схожим чином, тому інструкція вище підійде і для них.

Спосіб 2: Канали

Альтернативою використанню ботів можемо назвати канали – спільноти, адміністрація та/або члени яких можуть завантажувати в них будь-які файли, в тому числі і музичні треки.

 1. На нашому сайті вже є інструкція по правильному пошуку каналів в телеграмі – ознайомтеся з нею перед тим, як переходити до наступного кроку.

  Зверніть увагу! на деякі канали поширюються обмеження Apple у версіях клієнтів для iOS і macOS, тому користувачам цих операційних систем ми рекомендуємо задіяти веб-версії Telegram WebK або Telegram WebZ!

  Детальніше: як шукати канали в Telegram Windows, Android, iOS

 2. как скачать музыку в телеграм-13
 3. Після переходу до потрібного каналу перегляньте публікації. Поважаюча користувачів адміністрація передбачає засоби навігації та пошуку конкретних постів. У прикладі, який ми використовуємо, останнє реалізовано по хештегам, розміщеним в закріпленому повідомленні – клікніть по ньому для доступу до переліку.
 4. как скачать музыку в телеграм-14
 5. Адміністрація каналу з прикладу розсортувала записи за жанрами і виконавцям – перегорніть перелік і клікніть по потрібному результату.
 6. как скачать музыку в телеграм-15
 7. У десктопному клієнті для Віндовс знайдене відображається в лівій частині – ознайомтеся з ними і перейдіть до повідомлення з потрібним треком.
 8. как скачать музыку в телеграм-16
 9. Дії по завантаженню музики на пристрій аналогічні крокам 9-10 попереднього способу.
 10. как скачать музыку в телеграм-18
 11. Також доступний і звичайний пошук: натисніть на відповідну кнопку в діалозі каналу.как скачать музыку в телеграм-19

  Потім в пошуковому рядку введіть назву бажаного треку – якщо збіги будуть знайдені, нижче з'являться динамічно згенеровані результати.

 12. как скачать музыку в телеграм-20

  Використання каналів є непоганою альтернативою ботам, проте варто мати на увазі, що смаки власників паблік можуть не збігатися з вашими і в якомусь конкретному ви можете взагалі не знайти підходящої музики.

Спосіб 3: музика з VK

Окремо варто згадати про функціональність пошуку і завантаження музики, яка зберігається в соціальній мережі VK.

 1. Для використання відповідних можливостей знадобиться додати собі бота з назвою @vkmusic_bot - процедура аналогічна описаної в способі 1.
 2. как скачать музыку в телеграм-21
 3. Запустіть діалог з ботом для початку роботи.
 4. как скачать музыку в телеграм-22
 5. Першим же повідомленням прийде коротка інструкція по використанню програми – прочитайте її. Таким чином, для пошуку конкретної пісні клікніть по команді «/song» або введіть її вручну в поле для повідомлень.
 6. как скачать музыку в телеграм-23
 7. Далі надрукуйте назву шуканої композиції і відправте повідомлення боту.
 8. как скачать музыку в телеграм-24
 9. З'явиться список виявлених треків: тут вказано конкретний перелік (відображаються максимум 10 позицій), кнопки вибору, а також переходу до наступних результатів. Наприклад, нам потрібна оригінальна версія шуканої пісні – в переліку результатів вона знаходиться під номером 6. Отже, для переходу до її скачування потрібно натиснути на кнопку «6» . как скачать музыку в телеграм-25

  Завантаження треку можливе таким же чином, як і з іншими ботами.

 10. как скачать музыку в телеграм-26
 11. Пошук по виконавцю реалізований точно так же, тільки замість команди «/song» використовується «/artist» .
как скачать музыку в телеграм-27

На жаль, даний бот не може підключатися до сторінки користувача в вк.

більше статей на цю тему: