Виправлення помилки «не вдалося завершити завантаження» у WhatsApp

Причина 1: Неполадки в роботі сервісу

Однією з основних причин появи розглянутої помилки є неполадки на стороні WhatsApp, будь то версія для Windows, Android або iOS, іноді виникають і призводять до непрацездатності багатьох функцій. В даному випадку відмінною особливістю проблеми виступають саме множинні неполадки з різними, в тому числі не пов'язаними один з одним можливостями.

Перевірити працездатність серверів WhatsApp

WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_001

Як правило, офіційно перевірити працездатність сервісу не вийде, але ви цілком можете звернутися до сторонніх ресурсів в інтернеті, що збирає інформацію про збої безпосередньо у користувачів. Якщо в процесі перевірки були виявлені збої, необхідно почекати деякий час, тоді як в будь-якому іншому випадку можете відразу переходити до інших запропонованих рішень.

Причина 2: низька швидкість інтернету

Ще однією проблемою, яка часто стає причиною більшості збоїв в роботі месенджера, є низька швидкість інтернету, необхідна для передачі даних. З метою перевірки слід скористатися сторонніми сервісами для вимірювання швидкості підключення, не меншу увагу важливо приділити стабільності з'єднання.

Детальніше: способи перевірки швидкості і стабільності Інтернету

WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_002

Позбутися від помилки, викликаної низькою швидкістю з'єднання, можна шляхом зміни налаштувань роутера, переходу на використання Wi-Fi, відключення різних додаткових пристроїв на зразок гарнітури і багатьма іншими способами. В крайньому випадку не буде зайвим перевірити мережу провайдера і в разі потреби безпосередньо звернутися до постачальника послуг зв'язку за номером телефону або через соцмережі.

Причина 3: неправильна дата та час

Наступна причина появи зазначеної помилки, знову ж таки, відноситься до загальних, блокуючим багато функцій месенджера, але при цьому рідко впливає на інші програми або систему. У цьому випадку мова йде про налаштування дати і часу, які з яких-небудь причин могли бути встановлені неправильно, про що можна дізнатися прямо при запуску програми на мобільному пристрої.

Детальніше: способи зміни часу на смартфоні

WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_003

Універсальне і в цілому краще рішення проблеми полягає у включенні опції автоматичного коригування часу відповідно до обраного вручну часовим поясом незалежно від пристрою. Якщо вас даний варіант не влаштовує, цілком можете скористатися настройками, щоб вручну змінити час, про що було нами розказано в інших інструкціях на сайті.

Причина 4: обмеження в Налаштуваннях

Лише частково проблемою, пов'язаною з проблемою, про яку йде мова, є обмеження, встановлені на доступ програми WhatsApp до сховища на мобільному пристрої. У цьому випадку, якщо в процесі первинної настройки був обмежений доступ, під час збереження або завантаження медіафайлів на екрані буде з'являтися відповідне повідомлення.

Android

 1. Щоб вирішити зазначену проблему на пристрої під управлінням Android, першим кроком є відкриття стандартних»Налаштування" , перейти в категорію »Додатки" і вибрати «WhatsApp» із загального списку. Зверніть увагу, що порядок дій може сильно відрізнятися в залежності від версії ОС і оболонки, проте в цілому з пошуком потрібного розділу не повинно виникнути труднощів.
 2. WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_004
 3. Перебуваючи на вказаній сторінці з параметрами програми, торкніться пункту " дозволи» і згодом задійте опцію »Пам'ять" . Аналогічно бажано включити доступ до »камері" , так як спроба запису контенту через месенджер також може призводити до помилок.
 4. WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_005

  Збереження оновлених налаштувань зазвичай не потрібно, так само як і перезапуск Ватсапа. Таким чином, вам залишається тільки відкрити месенджер і повторити дію, при виконанні якого спочатку виникла помилка.

IOS

 1. Єдиним значущим відмінністю iOS-пристроїв від розглянутого раніше андроїда виступає інше розташування розділів, незважаючи на глобальну різницю між операційними системами. Насамперед необхідно відкрити «Налаштування» , перегорнути сторінку практично до самого низу і відрити картку додатки «WhatsApp» .
 2. WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_006
 3. Опинившись на вказаному екрані, розгорніть категорію»Фото" і виберіть " Всі фотографії» . В якості альтернативи можете скористатися пунктом " вибрані фотографії» , однак це потрібно в рідкісних випадках.
 4. WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_007
 5. Крім зміни налаштувань програми, де потрібної опції цілком може не бути, можна скористатися параметрами»Конфіденційність" , знову ж таки, в системних " Налаштуваннях» . Тут досить торкнутися рядка »Фото" , вибрати «WhatsApp» і, як і раніше, відкрити доступ за допомогою пункту " Всі фотографії» або " вибрані фотографії» .
 6. WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_008

  У деяких випадках, що актуально для обох платформ, потрібні пункти можуть бути відсутні в розглянутих розділах, але при цьому обмеження на доступ зберігаються. Основним і, по суті, єдиним рішенням в такому випадку стане повна перевстановлення клієнта з подальшою повторної налаштуванням, що було описано окремо.

Причина 5: відсутність вільного місця

Так як для збереження файлів з Ватсапа на мобільний пристрій необхідна наявність вільного місця, нестача вбудованої пам'яті може бути причиною появи розглянутої помилки. Перевірити це досить просто, слід просто відкрити»Налаштування" , перейти в категорію " про цей пристрій» або " Про телефон» в залежності від системи і звернути увагу на статистику пам'яті.

Детальніше:
очищення вільного місця на телефоні
очищення кешу WhatsApp на Android

WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_009

Якщо на пристрої залишилося менше двох-трьох гігабайт пам'яті, чистку важливо провести в будь-якому випадку, в тому числі позбувшись від кеша WhatsApp і інших месенджерів. В іншому випадку оптимізація не буде зайвою при менш ніж 10 Гб вільного місця і особливо якщо ви намагаєтеся зберігати досить об'ємні медіафайли у великій кількості.

Причина 6: несправності програми

Останнє, що може бути причиною виникнення помилок завантаження в Ватсапе, це збої в роботі мобільного додатку або використання застарілої версії. Для початку в якості рішення слід відвідати сторінку програми в магазині додатків, будь то Google Play Маркет або AppStore, і по можливості встановити останню вийшла версію клієнта, не забуваючи, що месенджер не працює на старих версіях ОС.

Детальніше: способи оновлення WhatsApp на телефоні

WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_010

У деяких випадках простого оновлення може виявитися недостатньо і необхідно провести переустановку. Для цих цілей досить буде просто видалити встановлений на пристрої Ватсап і поставити заново, знову ж таки, не забуваючи про можливе старіння системи.

Детальніше: Правильне видалення і встановлення WhatsApp на телефоні

WhatsApp «сбой загрузки не удалось завершить загрузку»_011

Зверніть увагу, що перевстановлення є універсальним рішенням не тільки в разі появи розглянутої помилки, але і при усуненні багатьох інших несправностей, в тому числі пов'язаних з дозволами. Як би там не було, даний варіант слід використовувати в крайньому випадку, якщо інші рішення не принесли позитивних результатів і проблема виникає тільки на вашому пристрої.

більше статей на цю тему: