створення закритої групи в месенджері Viber

Насправді зробити груповий чат (не спільнота , а саме » звичайну " групу ) повністю закритим, тобто таким, де вступ нового учасника має обов'язково схвалюватися адміністрацією, в Viber неможливо. Однак, дотримуючись запропонованих в статті рекомендацій, адміністратор об'єднання зазначеного типу може істотно обмежити можливість доступу в нього сторонніх осіб.

Android

Приведення групи користувачів месенджера до статусу закритої (приватної) через додаток Viber для Android зводиться до виконання декількох операцій:

 1. Видаліть посилання-запрошення в груповий чат. Таким чином ви закриєте один з можливих входів в групу для всіх користувачів месенджера, навіть якщо раніше активно використовували поширення посилання для залучення в бесіду нових учасників:

  Читайте також: посилання-запрошення до групи Viber для Android

  • Запустіть месенджер, перейдіть в адмініструється вами групу.
  • Viber для Android - открытие мессенджера, переход в группу, которую необходимо сделать закрытой
  • Відкрийте список параметрів чату. Для цього торкніться трьох крапок у верхньому правому куті екрана листування, а потім виберіть «інформація» у меню, що з'явиться.
  • Viber для Android - настройки группы - список участников - Пригласить по ссылке
  • Натисніть на другу за рахунком опцію над переліком приєдналися до групи користувачів & 8212; " запросити за посиланням» . Далі тапніте по пункту " вимкнути посилання» і підтвердіть надійшов з месенджера запит.
  • Viber для Android - Отключение ссылки-приглашения в групповой чат
 2. Виключіть з групового чату всіх «зайвих» на вашу думку користувачів. Оскільки, виконуючи попередній пункт інструкції, ви деактивували посилання-запрошення, раніше приєдналися по ній, а тепер віддалені вами учасники групи повернутися в бесіду не зможуть.

  Детальніше: видалення учасника з групового чату в Viber для Android

 3. Viber для Android - удаление участника из группового чата

 4. Встановіть заборону на додавання в груповий чат нових користувачів Viber вже приєдналися до нього особами з їх»контакти" .

  Читайте також: Як додати нового учасника до групового чату Viber

  Спеціальної опції для здійснення такої операції в месенджері не передбачено, тому доведеться повідомити учасників групи про її переведення в статус»закрита" шляхом відправки повідомлення. Найкращим рішенням буде закріпити вашу вимогу в чаті на достатню для донесення інформації час.

  Детальніше: Як закріпити повідомлення в груповому чаті Viber для Android

 5. Viber для Android - Закрепление сообщения (правил группы) вверху группового чата
 6. На цьому можливості по «закриттю» групи в Вайбере вичерпуються. Якщо в подальшому і незважаючи на ваші вимоги список учасників чату буде поповнюватися без вашого на те згоди, не залишається нічого іншого, як видаляти нових користувачів вручну (пункт №2 цієї Інструкції).

IOS

Відмінності в конкретних діях, що призводять до тих чи інших результатів в Viber для iOS і Android констатуються лише через трохи розрізняються підходів до організації інтерфейсу додатків сервісу для зазначених ОС, тому, щоб зробити закритою групу в месенджері c iPhone потрібно дотримуватися запропонованого вище алгоритму. Маніпуляції в програмі без пояснення сенсу їх виконання (вже викладено в попередній інструкції з цієї статті) здійснюються так:

 1. Відкрийте месенджер, перейдіть в груповий чат, який адмініструєте і бажаєте зробити закритим.
 2. Viber для iPhone - запуск мессенджера, переход в администрируемый групповой чат
 3. Торкніться назви групи вгорі, щоб отримати доступ до неї»Налаштування" . На екрані, що відкриється, перемістіться до області »учасники" , а потім натисніть " запросити за посиланням» над переліком доданих в чат користувачів.
 4. Viber для iPhone - открытие Настроек группового чата - раздел Пригласить по ссылке
 5. Тапніте " вимкнути посилання» , підтвердіть кнопкою «ОК» надійшов з Viber запит.
 6. Viber для iPhone - отключение ссылки-приглашения в групповой чат
 7. Поверніться на екран з інформацією та параметрами групи та, якщо потрібно, видаліть користувачів, які не повинні бути членами «закритого» об'єднання.

  Детальніше: виключення учасників з групи Viber з iPhone

 8. Viber для iPhone - Удаление участника из группового чата
 9. Повідомте складається в груповому чаті про неприйнятність додавання в нього інших осіб без узгодження з адміністратором, наприклад, шляхом закріплення вимоги вгорі бесіди.

  Детальніше: Як закріпити повідомлення в групі Viber c iPhone

 10. Viber для iPhone - закрепление сообщения (правил) в групповом чате

Windows

В Viber для Windows відсутня можливість провести деактивацію посилання-запрошення в груповий чат, а тому зробити об'єднання учасників сервісу максимально закритим з комп'ютера або ноутбука нереально.

Viber для Windows - возможность сделать группу закрытой отсутствует

Виконайте описані в попередніх рекомендаціях з цієї статті операції, використовуючи «головний» месенджер на смартфоні, а їх ефект пошириться на десктопний клієнт системи автоматично і за рахунок синхронізації.

Читайте також: як синхронізувати Viber на ПК і Android-смартфоні або iPhone

більше статей на цю тему: