вирішення різних помилок під час встановлення Discord

Загальні рекомендації

Якщо Discord не встановлюється на комп'ютер, але при цьому ніяких повідомлень з текстом помилки не з'являється, спочатку слід виконати загальні рекомендації. Їх досить багато, тому рекомендуємо почати з першого, найлегшого способу &8212; так ви заощадите час і не виконаєте зайвих дій при пошуку неполадки.

Детальніше: вирішення помилок під час встановлення Discord у Windows 10
Использование общих рекомендаций для решения ошибки при установке Discord на компьютер

Якщо у вас встановлена одна з попередніх версій операційної системи, принцип дій трохи зміниться, оскільки у застарілих ОС іноді спостерігаються проблеми з сумісністю або відсутністю додаткових бібліотек. Власникам Windows 7 радимо ознайомитися з іншими інструкціями, клікнувши по наступному заголовку.

Детальніше: вирішення проблем із встановленням Discord у Windows 7

Варіант 1: повідомлення з &171; Installation has failed & 187;

&171;Installation has failed&187; &8212; одна з найпопулярніших помилок, що з'являється при спробі встановити Дискорд на комп'ютер. Її текст говорить про те, що інсталяція не вдалася, але він не розкриває причину, тому її доведеться шукати самостійно. Найпростіший варіант & 8212; перевірити процеси та очистити файли попередньої версії програми, однак це може не допомогти. Тоді доведеться застосувати більш складні способи або навіть перейти на бета-версію, тестуючи її роботу в операційній системі.

Детальніше: рішення помилки "Installation has failed" при установці Discord на комп'ютер

Использование рекомендаций для решения ошибки Installation has failed при установке Discord на компьютер

Варіант 2: поява повідомлення &171;Update Failed&187;

Здавалося б, установка пройшла успішно, але при першому ж запуску месенджера з'являється помилка з текстом &171;Update Failed&187; , яка свідчить про те, що спроба завантажити Останнє оновлення завершилася провалом. Зазвичай з такою проблемою стикаються ті користувачі, які встановили на свій ПК попередню версію програми, а вона запустила автоматичне оновлення при запуску, але не змогла встановити знайдені файли. Є цілих шість різних методів вирішення цієї ситуації, і про них ви дізнаєтеся далі.

Детальніше: рішення помилки "Update Failed" при запуску Discord

Использование рекомендаций для решения ошибки Update Failed при установке Discord на компьютер

Варіант 3: помилка з kernel32.dll

Повний текст помилки виглядає як &171;точка входу в процедуру в бібліотеці kernel32.dll не знайдено&187; . Згаданий файл є системним, тому не варто думати, що він просто відсутній в Віндовс і його можна завантажити зі сторонніх сайтів. По-перше, багато хто з таких веб-ресурсів поширюють віруси під виглядом динамічно виконуваних бібліотек, по-друге, це навряд чи принесе належний результат, оскільки файл є в ОС, але чомусь не працює. Розібратися в цьому допоможе інша стаття на нашому сайті.

Детальніше: вирішення проблеми з kernel32.dll

Использование рекомендаций для решения ошибки kernel32.dll при установке Discord на компьютер

Варіант 4: відсутність d3dcompiler_47.dll

Відсутність файлу d3dcompiler_47.dll, який є частиною додаткового компонента DirectX , теж може стати причиною проблем з установкою Діскорда на комп'ютер. Власники Windows 10 рідко стикаються з цією помилкою, оскільки всі необхідні бібліотеки встановлюються автоматично, але в &171;сімці&187; таке повідомлення &8212; не рідкість. Вирішити цю помилку можна як завантаженням окремо цього файлу, так і установкою всієї бібліотеки.

Детальніше: виправлення проблем з відсутністю d3dcompiler_47.dll

Использование рекомендаций для решения ошибки d3dcompiler_47.dll при установке Discord на компьютер

Варіант 5: Помилка&171; Error 502 & 187;

Помилка з кодом 502 говорить про те, що встановити з'єднання при спробі встановити зв'язок зі службами месенджера не вдалося. Вона може з'явитися як під час установки, так вже і при використанні програмного забезпечення. Для її вирішення є кілька доступних методів, які ми і хочемо розглянути далі.

Спосіб 1: Перевірка статусу сервера Discord

Існує ймовірність того, що помилка, про яку йде мова, є глобальною і стосується всіх серверів Discord. Перед тим, як перейти до маніпуляцій зі своїм комп'ютером, рекомендуємо перевірити це припущення, виконавши всього кілька нескладних дій.

 1. Для початку відкрийте офіційну сторінку Discord у будь-якому браузері та дочекайтеся її завантаження. Якщо вміст відображається коректно, переходите до наступного кроку. Якщо ж ви побачили помилку 502 в такому поданні, як вона показана на наступному скріншоті, значить, Діскорд поки не працює і потрібно дочекатися виправлення неполадки розробниками, що зазвичай займає не довше декількох годин.
 2. Проверка работы серверов для решения ошибки Error 502 при установке Discord на компьютер
 3. Скористайтеся посиланням нижче, щоб перейти на веб-сайт Discord Downdetector, де натисніть кнопку, щоб повідомити про проблему під час встановлення Discord.
 4. Перейдіть на веб-сайт Discord Downdetector

  Кнопка отправки сообщения об ошибке для решения ошибки Error 502 при установке Discord на компьютер
 5. Ви отримаєте повідомлення про те, що ваш звіт успішно відправлений, після чого можна закрити спливаюче вікно.
 6. Уведомление об отправке сообщения об ошибке для решения ошибки Error 502 при установке Discord на компьютер
 7. Після цього ознайомтеся з тим, чи відправляє хтось теж репорти про проблему в роботі месенджера. Якщо зараз їх багато, значить, ви не єдиний, хто зіткнувся з труднощами &8212; варто дочекатися, поки вони будуть виправлені розробниками.
 8. Проверка последних отчетов об ошибках для решения ошибки Error 502 при установке Discord на компьютер
 9. Нижче можете дізнатися, з чим саме виникають труднощі у більшості користувачів, які залишили повідомлення на сайті.
 10. Проверка типов ошибок для решения ошибки Error 502 при установке Discord на компьютер

Спосіб 2: вимкнення брандмауера Windows

Зазвичай Брандмауер Windows Defender не має негативного впливу на встановлення Discord, але це змінюється, якщо зміни для цього компонента були внесені вручну або системним адміністратором. Навіть якщо ви впевнені, що нічого не змінювали, все одно радимо на час відключити міжмережевий екран і повторно запустити установку, перевіряючи, пропаде чи помилка 502.

Детальніше: відключаємо брандмауер в Windows 10

Отключение брандмауэра для решения ошибки Error 502 при установке Discord на компьютер

Спосіб 3: Скидання кешу DNS

Іноді розглянута помилка пов'язана з проблемами індексації доменних адрес, що відбувається при використанні DNS на комп'ютері. У його кеші зберігаються різні адреси, через що визначення деяких стає проблемою. Це може викликати появу неполадок з установкою програми, оскільки перехід на її сервер просто не здійснюється.

 1. Відкрийте & 171; Пуск & 187; , відшукайте там додаток & 171; командний рядок&187; і запустіть його.
 2. Запуск Командной строки для решения ошибки Error 502 при установке Discord на компьютер
 3. Введіть команду ipconfig /flushdns і активуйте її натисканням Enter .
 4. Ввод команды для сброса кеша для решения ошибки Error 502 при установке Discord на компьютер
 5. Дочекайтеся появи інформації про те, що кеш зіставника DNS успішно очищений, після чого закрийте консоль, перезавантажте комп'ютер і повторіть установку Discord.
 6. Успешное применение команды сброса кеша для решения ошибки Error 502 при установке Discord на компьютер

Варіант 6: помилка&171; a JavaScript error occurred in the main process & 187;

Дана проблема зустрічається вкрай рідко, і відомо тільки два методи, які дійсно допоможуть виправити її. Перший полягає у видаленні залишкових файлів попередньої версії Discord, а другий &8212; в очищенні ПК від сміттєвих файлів, які і заважають запуску процесу JavaScript.

Спосіб 1: Очищення залишкових файлів Discord

При штатному видаленні месенджера не всі файли очищаються автоматично &8212; в призначених для користувача папках залишаються інші Директорії та елементи. Їх доведеться знайти і видалити самостійно, здійснивши наступну інструкцію.

 1. Відкрийте утиліту &171; виконати & 187; , використовуючи для цього комбінацію клавіш Win + R . Введіть там %localappdata% і натисніть Enter для застосування команди.
 2. Переход к папке с остаточными файлами для решения ошибки A JavaScript error occurred in the main process при установке Discord на компьютер
 3. Знайдіть у вікні папку &171;Discord&187; і клацніть по ній правою кнопкою миші.
 4. Поиск первой папки с остаточными файлами для решения ошибки A JavaScript error occurred in the main process при установке Discord на компьютер
 5. З контекстного меню виберіть пункт &171; видалити & 187; .
 6. Удаление первой папки с остаточными файлами для решения ошибки A JavaScript error occurred in the main process при установке Discord на компьютер
 7. Запустіть знову &171; виконати & 187; , але цього разу перейдіть за адресою %appdata% .
 8. Переход ко второй папке с остальными файлами для решения ошибки A JavaScript error occurred in the main process при установке Discord на компьютер
 9. Відшукайте там каталог з такою ж назвою і теж видаліть його.
 10. Удаление второй папки с остаточными файлами для решения ошибки A JavaScript error occurred in the main process при установке Discord на компьютер

Залишилося лише перезавантажити комп'ютер, щоб усі зміни набули чинності, і ви могли повторно запустити інсталяцію месенджера, перевіривши, чи відсутня відповідна помилка.

Спосіб 2: очищення ПК від сміття

Ефективність цього методу вкрай спірна, але все-таки він допомагає деяким користувачам, які зіткнулися з помилкою &171;A JavaScript error occurred in the main process&187; . Ви можете використовувати абсолютно будь-який софт для очищення сміття, але ми рекомендуємо придивитися до безкоштовної версії CCleaner, мова про яку йде в іншій статті на нашому сайті.

Детальніше: як очистити комп'ютер від сміття за допомогою програми CCleaner

Очистка ПК от мусора для решения ошибки A JavaScript error occurred in the main process при установке Discord на компьютер

Звичайно, нічого не заважає вибрати іншу програму, якщо запропонована з якихось причин не підходить. Ознайомтеся зі списком доступних і найпопулярніших в повноформатному огляді, клікнувши по наступному заголовку.

Детальніше: Програми для очищення ПК від сміття

більше статей на цю тему: