deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Інформаційні заходи
Мовні тести
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
Home
 

Архів новин від DAAD-ІС у Києві за 2005 рік

Оголошення Коледжу ім. Теодора Гойса Фонду ім. Роберта Боша

14.12.2005 - актуальне оголошення Коледжу ім. Теодора Гойса Фонду ім. Роберта Боша. Коледж надає підтримку суспільно активним молодим людям з понад 20 країн Центральної та Південно-Східної Європи, а також країн-членів СНД. Докладну інформацію див. тут www.theodor-heuss-kolleg.de

Семінар для колишніх стипендіатів у Львові

13.12.2005 - Семінар для колишніх стипендіатів „Нові еліти для України? Освіта, демократія та громадянське суспільство“ у Львові 10.12.2005. (більш докладно див. тут)

Правовий Німецько-Польсько-Український семінар у Кракові

21.11.2005 - за участі DAAD з 19.01. до 22.01.2006 у Кракові проводитиметься Німецько-Польсько-Український семінар. Докладну інформацію про семінар Ви знайдете тут.

Стипендії фонду "Згадка та майбутнє"

16.11.2005 - Нова програма "Berlin-Stipendien des Zukunftsfonds" 2006/07.

Перший німецько-український правовий семінар

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) та Інститут законодавства Верховної Ради України провели в кінці вересня 2005 р. у м. Києві Перший німецько-український правовий семінар. Більш ніж 40 українських та німецьких правників активно обговорювали протягом двох днів актуальні юридичні проблеми. Більш докладно тут.

Післядипломний курс „Медії та міжкультурна комунікація“

29.09.2005 - оголошення нового набору на спільну програму Європейського університету Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері) та Університету Св. Клімента Огрідського (м. Софія) для віртуального навчання з сесійними фазами у Софії для німецькомовних журналістів та спеціалістів у сфері медій. Подальша інформація та реєстрація тут:
http://soemz.euv-frankfurt-o.de
http://www.soemz.uni-sofia.bg

Стипендійна база даних DAAD

28.09.2005 - відтепер стипендійна база даних DAAD надасть Вам інформацію не лише про стипендії DAAD, але й про стипендії інших німецьких фондів (інформація німецькою та англійською мовами).

Стипендії Фонду Херті

28.09.2005 - Фонд Херті пропонує три нові стипендійні програми для молодих науковців в галузі гуманітарних, суспільствознавчих наук та неврології. Більш докладно на веб-сторінці Фонду Херті: www.ghst.de

Курс юридичної німецької мови

15.09.2005 - У жовтні/листопаді планується проведення курсу юридичної німецької мови для викладачів німецької мови на юридичних факультетах. За докладною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Інформаційного центру DAAD у Києві.

Deutsch-uni Online

Програма Deutsch-uni Online (DUO) пропонує для іноземних студентів та науковців оптимальну підготовку до успішного навчання або проведення досліджень в Німеччині, підготовку до іспиту TestDaF, а також мовні курси для тих, хто вже розпочав навчання в Німеччині.
Більше про онлайнові курси німецької Ви знайдете на сторінках:

www.uni-deutsch.de und www.deutsch-uni.com.

Cемінар колишніх стипендіатів DAAD у Харкові

18.04.2005 - у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбувся семінар колишніх стипендіатів DAAD, фонду Александра фон Гумбольдта та Ґете-Інституту на тему „Проблема відтоку висококваліфікованих кадрів: оцінка стану та можливі шляхи вирішення”. Звіт про семінар Ви знайдете тут.

Стипендії освітнього фонду Берлінського парламенту

Увага! Освітній фонд Берлінського парламенту пропонує стипендії. Більше інформації за адресою: www.bundestag.de/dialog/ipp

 

Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links