deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Інформаційні заходи
Мовні тести
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
Home
 

Архів новин від DAAD-ІС у Києві за 2006 рік

Подання заявки онлайн!

Відтепер пошукачі на більшість стипендійних програм DAAD (окрім наукових стажувань та літніх курсів) можуть реєструвати свої заявки онлайн. Більш докладно тут.

Щотижневі зустрічі "Deutscher Stammtisch"

У Києві щосуботи о 19:00 годині в ресторані відбуваються зустрічі для бажаючих поспілкуватися німецькою мовою. Актуальне місце зустрічі Ви знайдете на веб-сторінці:
http://de.groups.yahoo.com/group/stammtisch_kiew
Реєстрація в базі даних для подальшого отримання інформації електронною поштою відбувається після надсилання пустого електронного листа на адресу:
stammtisch_kiew-subscribe@yahoogroups.de

Стипендійна програма"Стипендії для європейських журналістів"

16.10.2006 - Стипендії для європейських журналістів Вільного університету м. Берлін надають журналістам можливість під час двосеместрового навчання у Берліні брати участь у великому інформаційно-пошуковому проекті незалежно від їхнього навчання. Журналісти з усієї Європи та США можуть подавати заяви на цю стипендію. Прийом заяв - до 15 грудня 2006. Подальша інформація німецькою, англійською.

Спільний інформаційний захід в Гете-Інституті

29.09.2006 - В Гете-Інституті відбувся спільний інформаційний захід DAAD, Гете-Інституту та Посольства ФРН, де було представлено: можливості навчання в Німеччині, мовні передумови для навчання в Німеччині, візові передумови для студентів. Звіт про захід.

Інформаційний бюлетень № 2 від Інформаційного центру DAAD у Києві

28.09.2006 - вийшов другий номер інформаційного бюлетеня Інформаційного центру DAAD у Києві . Прочитати інформаційний бюлетень.

Стипендії Гельмгольтц / DAAD

20.09.2006 - Стипендійна програма спілки Гельмгольтца та DAAD для аспірантів та молодих науковців зі науковим ступенем в галузі охорони довкілля, енергетики, охорони здоров´я, ключових технологій, структури матерії, транспорту та космічного простору. Інформація англійською, запропоновані галузі досліджень, аплікаційна форма.

Стипендійна програма Освітнього фонду Берлінського Парламенту

14.09.2006 - Берлінський парламент надає стипендії студентам та молодим спеціалістам з усіх спеціальностей, в першу чергу, гуманітарних та суспільних наук, які мають принаймні диплом бакалавра. Наукові або навчальні проекти пошукачів мають бути пов´язаними з Берліном в широкому розумінні. Опис програми.

Стипендії DAAD-Ляйбніц

08.09.2006 - Стипендія DAAD-Ляйбніц для аспірантів та науковців з науковим ступенем в галузі природничих наук. Інформація англійською, запропоновані галузі дослідження, аплікаційна форма.

Стипендії для молодих лікарів Фонду ім. Шерінга

08.09.2006 - Фонд ім. Шерінга у співпраці з DAAD надає на 2007 рік 5 стипендій для молодих лікарів, що працюють в університетських клініках за спеціальностями онкологія, радіологія, гінекологія та нейрологія для тримісячного наукового стажування у німецькій університетській клініці. Більш докладно читайте тут.

Семінар колишніх стипендіатів DAAD у Донецьку

09.06.2006 - 31.05.2006 Донецький клуб колишніх стипендіатів DAAD під назвою DAD („DAAD-Alьmni Donezk“) запросив колишніх стипендіатів DAAD з усієї України на семінар, присвячений темі глобалізації міжнародного ринку праці та ролі та завданням ВНЗ у цьому процесі. Більш докладно дивіться тут.

Річна конференція 2006 Української спілки германістів вищої школи

30.05.2006 - 18 травня 2006 у Києві втретє зібралися члени Української спілки германістів вищої школи на річній конференції Спілки. Темою цього разу була „Мовна комунікація у постіндустріальному суспільстві“. Конференція германістів була фінансово та організаційно підтримана DAAD. Більш докладно читайте тут.

Літні школи для колишніх стипендіатів на тему"Фотогальваніка"

19.05.2006 - у серпні 2006 відбудуться три літні школи для колишніх стипендіатів на тему "Фотогальваніка". Учасники літніх шкіл відвідають також всесвітньо відому конференцію з фотогальваніки у місті Дрездені. Літні школи відкриті для всіх колишніх стипендіатів, не лише DAAD!
Літня школа Університету м. Ольденбург
Літня школа Університету м. Кассель частина 1, частина 2
Літня школа Університету м. Фрайберг

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

03.05.2006 - Інформаційний центр DAAD у Києві видав свій перший інформаційний бюлетень. Прочитати інформаційний бюлетень.

Стипендії Європейського університету Віадріна для повного курсу навчання

25.04.2006 - Європейський університет Віадріна пропонує стипендії для тих, хто планує розпочати перший семестр повного курсу навчання або продовжити навчання, маючи диплом бакалавра, у Німеччині в Европейському університеті Віадріна та повністю його закінчити. Подальша інформація німецькою мовою тут.

Курс економічної німецької мови

25.04.2006 - З 12 до 17 червня 2006 у Харкові планується проведення курсу економічної німецької мови для викладачів німецької мови на економічних факультетах. За докладною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Інформаційного центру DAAD у Києві.

Другий курс юридичної німецької мови

25.04.2006 - З 01 до 06 жовтня 2006 у Харкові планується проведення Другого курсу юридичної німецької мови для викладачів німецької мови на юридичних факультетах. За докладною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Інформаційного центру DAAD у Києві.

Курс технічної німецької мови

25.04.2006 - Наприкінці вересня у Донецьку планується проведення курсу технічної німецької мови для викладачів німецької мови на технічних факультетах. За докладною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Інформаційного центру DAAD у Києві.

Міжнародна парламентська практика (IPP)

11.04.2006 - Програма Німецького Бундестагу та Берлінських університетів для політично заангажованих молодих людей із закінченою університетською освітою. Більше інформації за адресою: www.bundestag.de/ipp

Літня школа"Forestry Markets and Society"

06.04.2006 - в рамках програми Федерального міністерства освіти на науки "інтегрована техніка охорони довкілля" вшосте проводиться літня школа на тему "Forestry Markets and Society" в університеті ім. Альберта Людвігса. Подальшу інформацію Ви знайдете тут:
http://portal.uni-freiburg.de/fomaso/

Наукові стипендії Інституту рослинництва ім. Макса Планка

29.03.2006 - Міжнародна дослідна школа ім. Макса Планка пропонує 10 стипендій для проходження аспірантури англійською мовою в рамках теми "The molecular basis of plant development and environmental interactions”. Подальша інформація тут.

Мастерські програми ВНЗ прикладного напряму м. Оффенбург

29.03.2006 - ВНЗ прикладного напряму м. Оффенбург проводить набір студентів на англомовні мастерські програми за наступними напрямками:
• CME -Communication and Media Engineering (M. Sc.)
• ECM - Energy Conversion and Management (M. Sc.)
• IBC - International Business Consulting (MBA)
www.fh-offenburg.de/graduate-school

Стипендійна програма „Історична майстерня Європи“

01.03.2006 - нова стипендійна програма "Історична майстерня Європи“ фонду "Спогади та майбутнє" та Фонду ім. Роберта Боша для студентів та випускників в галузі гуманітарних та соціальних наук, а також педагогів з країн Центральної, Східної та Південної Європи, які хотіли би спільно з партнерами з Німеччини реалізувати міжнародні проекти. Більш докладну інформацію Ви знайдете тут www.geschichtswerkstatt-europa.de.

Оголошення конкурсу на стипендію Європейського університету Віадріна

03.02.2006 - Програма європейського університету Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері) для юристів, економістів та культурологів. Прийом документів триває до 31.03.2006.

Стипендії підготовчого коледжу м. Берлін

19.01.2006 - підготовчий коледж м. Берлін пропонує стипендії для студентів всіх спеціальностей для відвідання семінарів на теми європейської єдності паралельно з навчанням у одному з берлінських або бранденбурзьких університетів.

 

Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links