deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Інформаційні заходи
Мовні тести
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
Home
 

Новини від DAAD-ІС у Києві

Опитування колишніх стипендіатів

Увага! З метою зміцнення контактів з колишніми стипендіатами DAAD Інформаційний центр DAAD продовжує свій проект для колишніх стипендіатів. Докладніше дивіться тут.

alumnuportal

Увага! Телефонні номери Інформаційного центру змінено! Телефонуйте, буль ласка, за номерами (+38044) 406 82 69, (+38044) 406 85 41.

Ґендерні дослідження в Україні

Сайт www.genderstudies-ukraine.org/ є базою даних про жіночі та ґендерні дослідження в Україні. Дані на цьому сайті дозволять оптимізувати обмін досвідом і полегшити діалог, що стосується досліджень, між Україною й іншими країнами. Цей сайт сприяє розвитку зв'язків у галузі ґендерних досліджень в Україні й служить для обміну досвідом між українськими вченими.

16 Конференція Асоціації українських германістів

Am 16-17 жовтня 2009 року в Національному університеті ім. Федьковича у Чернівцях відбулася 16 конференція Асоціації українських германістів (UDGV), яка цього року була присвячена темі „Майбутні перспективи німецької мови та германістики в Україні". Звіт про конференцію (німецькою мовою), резолюція UDGV.

Брошура "Навчання у Німеччині"

На наступному тижні буде видано україномовну брошуру Інформаційного центру DAAD у Києві "Навчання у Німеччині". Брошура у форматі .pdf. Ми будемо раді надіслати Вам брошуру поштою, для цього пришліть нам, будь ласка, запит на електронну адресу infoatdaad.org.ua, вказавши у темі листа "Infomaterialien", а у листі - Вашу поштову адресу.

Зустріч Південноукраїнського клубу колишніх стипендіатів

4 по 5 грудня 2009 року у Одесі в Будинку Вчених та у Державному економічному університеті відбудеться перша зустріч Південноукраїнського клубу колишніх стипендіатів (ACSU) на тему: «Німецько-українська наукова співпраця: економічні та політичні аспекти». Подальша інформація.

Звіт про ярмарок вузів Німеччини GATE Київ 2009

Освітня виставка GATE Germany цього року відбулася в Україні втретє. На превелику радість Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та університетів, що брали участь у виставці, протягом двох днів захід відвідало понад 1 600 учасників, з яких зареєструвалося понад 1 400 осіб. Читати далі (з фото)...  

Клуб колишніх стипендіатів Південної України

19 червня 2009 року в Одесі було засновано Клуб колишніх стипендіатів Південної України (ACSU). Клуб має об’єднати всіх колишніх стипендіатів DAAD та Фонду ім. Олександра фон Губмольдта з Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та з Криму, а також допомагати їм підтримувати інтенсивні контакти між собою та зі своїми німецькими партнерами. Веб-сторінка клубу: www.acsu.org.ua

Alumniportal Deutschland

Alumniportal Німецька служба академічних обмінів (DAAD) рада запросити Вас зареєструватись на сайті www.alumniportal-deutschland.org - новому ресурсі, створеному для того, щоб обєднати усіх, хто навчався, досліджував, або працював у Німеччині, а також підвищував кваліфікацію у одній з німецьких організацій в Україні.

Ласкаво просимо до реєстрації також вчителів та викладачів німецької мови. Краще зареєструватись в групі APD-Ukraine www.alumniportal-deutschland.org/community/pg/groups/38932/apdukraine/ Там вже розміщено дуже багато інформації про конференції, вакансії, цікаві заходи.
На порталі Ви зможете познайомитись з Вашими колегами з України та усього світу, обмінятись досвідом, поспілкуватись німецькою, ознайомитись з актуальними вакансіями німецьких організацій та отримати безліч цікавої інформації з усіх царин життя, адже на порталі будуть присутні експерти з усіх спеціальностей.

Аспірантська школа з літературознавчих студій ім. Фрідріха Шлеґеля: аспірантура/стипендії

Аспірантська школа з літературознавчих студій ім. Фрідріха Шлеґеля надає підтримку найкращим в теоретичному та концептуальному плані дисертаційним проектам, що досліджують тексти європейського, американського, арабського або азійського культурного кола і застосовують методи компаративістики; насамперед проектам, що поєднують у собі методи порівняльного мовознавства, літературознавства, культурології та медієзнавства з теоретичним підходом до розв’язання наукових проблем. Проекти повинні виявляти зв’язки між літературними текстами та процесами генези наукового знання та формування громадянського суспільства. Для навчання на цій дисертаційній програмі, що розрахована на три роки, може надаватися стипендія за умови виконання усіх відповідних вимог. Кінцевий строк подачі документів 31.01.2010. www.geisteswissenschaften.fu-berlin.de/friedrichschlegel/

Розширення списку можливих навчальних програм в рамках стипендій DAAD/OSI

Перелік навчальних програм, можливих в рамках стипендійної програми DAAD/OSI, було доповнено наступними магістерськими програмами: Сучасна всесвітня історія, Охорона здоров´я та догляд за хворими, Європейські економічні студії, Європейська інтеграція, Східно-західні студії, Історичні науки. Більш докладна інформація тут www.daad.org.ua/ukr/stip_osi.htm

Інформаційний бюлетень № 11 від Інформаційного центру DAAD у Києві

04.09.2009 - Сьогодні вийшов одинадцятий номер інформаційного бюлетеня від Інформаційного центру DAAD у Києві, українською та німецькою мовами. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Європейські стипендії для журналістів у Берліні

Журналісти з усієї Європи та з США вже зараз можуть подати заяву до Міжнародного журналістського коледжу Вільного університету м. Берлін для отримання Європейської стипендії для журналістів. Програма розпочинається у жовтні 2010 року та закінчується в липні 2011 року. Кінцевий термін подання заяв - 01.11.2009. Плакат.

Стипендії Copernicus

Copernicus - це студентська ініціатива, яка кожного семестра надає близько 15 стипендій студентам з Центральної та Східної Європи.
Стипендія включає в себе перебування протягом одного семестра в одному з університетів міст Мюнхен або Берлін та двомісячну практику на німецькому підприємстві або в громадській організації. Плакат (німецькою мовою).

Ярмарок вузів Німеччини

2-3 жовтня 2009 року у Києві відбудеться ІІІ Ярмарок вузів Німеччини GATE. Місце проведення Ярмарку – готель «Радіссон САС», вул. Ярославів Вал, 22 (станція метро «Золоті ворота»). Прес-реліз, інформація про ярмарок, розклад доповідей.

Програма DAAD "Підтримка демократії в Україні"

Після успішного проведення програми "Підтримка демократії в Україні" DAAD продовжила цю програму також на 2010 рік. Заяви про підтримку можуть бути подані німецькими вузами, що проводять свої заходи разом із партнерами в Україні в галузі гуманітарних або суспільних наук. Заяви приймаються до 30.09.2009. Детальна інформація знаходиться за адресою: www.daad.de/hochschulen/wiederaufbau/demokratie/11263.de.html. Контактна особа: Люба Конюшенко, тел.: +49228-882851, konjuschenko@daad.de

Інформаційний бюлетень № 10 від Інформаційного центру DAAD у Києві

Деcятий номер інформаційного бюлетеня від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Мовний курс DAAD з німецької мови у галузі техніки

З 21.09 до 25.09.2009 у Донецьку відбудеться мовний курс з німецької мови в галузі техніки для викладачів німецької мови. Програма курсу (німецькою мовою), інформація про курс та аплікаційна форма (українською мовою).

Зустріч колишніх стипендіатів у Донецьку

У п´ятницю, 05.06.2009, о 16.00 в приміщенні навчально-консультаційного центру Інституту міжнародної співпраці Національного технічного університету м. Донецьк спілка „DAAD-Alumni Donezk“ проводить зустріч стипендіатів з Донецького регіону і запрошує взяти участь у цій зустрічі. Програма зустрічі.

Стипендії для навчання на програмі "German Turkish Masters Program in Social Sciences"

GeTMA - це інновативна магістерська програма вислокого академічного рівня, яку пропонує Університет ім. Гумбольдта м. Берлін спільно з Технічним університетом м. Анкара - Middle East Technical University in Ankara. Тематично програма концентрується на суспільних та політичних трансформаційних процесах, таких як модернізація, демократизація, міграція, розширення Європейського Союзу, а також глобалізація. Всі учасники проведуть перший рік навчання в Університеті м. Анкара, після чого будуть переведені до Університету ім. Гумбольда м. Берлін. Мовою викладання є англійська. Для участі у магістерській програмі пропонуються повні та часткові стипендії для оплати навчання. Інформація про програму (англійською мовою), інформація про стипендії (англійською мовою).

Дві стипендії для навчання в Університеті Андрассі м. Будапешт (AUB)

Стипендії пропонують випускникам з країн-не членів ЕС можливість навчатися на німецькомовній магістерській програмі в Університеті AUB. Докладну інформацію щодо магістерських програм Університету AUB Ви знайдете тут: www.andrassyuni.hu. Подання заяв - до 15 червня 2009 року. Інформація про стипендії.

DIES - партнерства з ВНЗ країн з перехідною економікою в галузі менеджменту вищої школи

DIES означає “Dialogue on Innovative Higher Education Strategies” (діалог щодо інновативних стратегій в сфері вищої освіти) . Ця програма, розроблена DAAD спільно із HRK, спрямована на міжнародний обмін досвідом з питань інновативної політики в сфері вищої школи, а також на посилення партнерської співпраці між ВНЗ у індустріальних країнах та країнах, що розвиваються, в галузі менеджменту вищої школи. Передумовою для надання фінансової підтримки в рамках програми "DIES-партнерства" є існуюча угода про співпрацю. Період надання фінансування становить максимально 4 роки. Розмір фінансування сягає 200.000 €. Заяви приймаються до 30 червня 2009 року. Стисла інформація німецькою мовою, англійською мовою. Більше інформації про програму.

Інформаційний семінар «Дослідницький ландшафт Німеччини»

15 травня 2009 року DAAD проведе у Києві інформаційний семінар "Дослідницький ландшафт Німеччини". Інформація про семінар

Літня школа „Право в Німеччині“

Факультет правничих наук Національного університету „Києво-Могилянська академія“ та Школа німецького права, заснована Гейдельберзьким університетом, Університетом м. Майнц та Ягеллонським університетом, спільно з Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) запрошують до участі в літній школі „Право в Німеччині“, яка втретє відбудеться у Києві 15.06.-03.07.2009. До участі в Літній школі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти старших курсів вищих юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів ВНЗ України, Білорусі та Молдови ( конкурсний відбір). Докладна інформація, формуляр-заява.

Післядипломна програма з європейських студій, Калінінград

До 20 липня випускники з усіх спеціальностей з усіх країн світу можуть подавати документи на одне з 20 навчальних місць у Калінінградському європейському інституті Клауса Менерта (EIKM) на навчальний рік 2009/2010. Інститут EIKM пропонує єдину на сьогодні в Росії німецькомовну післядипломну програму з європейських студій. Докладна інформація, флаєр.

Магістерська програма “Німецькі та європейські студії”

Розпочався прийом заяв для навчання на німецькомовній програмі "Німецькі та європейські студії", яка вже втретє проводиться на Кафедрі політології Києво-Могилянської академії. Йдеться про німецькомовну магістерську програму, яка проводиться за підтримки DAAD. Дворічна післядпиломна програма в галузі соціології пропонує найкращим студентам п´ятимісячне перебування з метою навчання та проведення досліджень в Університеті м. Єна. Ці студенти отримають подвійний диплом: від Університету ім. Фрідріха Шіллера - „Master of Politics“ (MPol) та від Києво-Могилянської академії - магістр з політології зі спеціалізацією „Німецькі та європейські студії".Флаєр німецькою мовою, плакат англійською мовою .

Міжнародні парламентські стипендії

Ви хочете працювати у Парламенті ФРН? Німецький Бундестаг спільно з Вільним університетом м. Берлін, Університетом ім. Гумбольдта м. Берлін та Технічним університетом м. Берлін запрошує Вас до п´ятимісячного перебування у Берліні з отриманням Міжнародної парламентської стипендії. Подання заяв: до 30 червня 2009 року. www.bundestag.de/ips

Літня академія „Меншини у Східній Європі“ в Університеті ім. Лейбніца м. Ганновер

Університет ім. Лейбніца м. Ганновер органузіє за підтримки DAAD з 30.08. до 13.09.09 літню академію на тему „Меншини у Східній Європі“. Двотижнева літня академія пропонує різноманітні форми навчання та викладання, які були розроблені у співпраці зі східноєвропейськими партнерськими університетами. Доповіді, семінари, інтернаціональній аспірантський колоквіум, симуляції фіктивних конфліктів меншин, показ фільмів, фахові екскурсії та приваблива культурна програма роблять літню академію цікавим та насиченим заходом. Літня академія спрямована на аспірантів та магістрантів. Кінцевий строк подання заяв: 15 травня 2009 року. Інформація німецькою та англійською мовою

Стипендії Європейського університету Віадріна для повного курсу навчання

Європейський університет Віадріна пропонує стипендії для тих, хто планує розпочати перший семестр повного курсу навчання в Европейському університеті Віадріна та повністю його закінчити. Подальша інформація німецькою мовою тут.

Стипендії на літні мовні курси від BAYHOST

Баварський центр вищої школи для Центральної, Східної та Південної Європи (BAYHOST) у 2009 році знову виділяє стипендії для участі у літніх курсах німецької мови як іноземної. Студенти з України можуть подавати заяви до 30 квітня 2009 року до BAYHOST.
Під час літніх курсів, які тривають кілька тижнів, учасники можуть не лише покращити свій рівень володіння мовою, але й збагатити свої знання з фахової та краєзнавчої тематики завдяки відповідній спеціалізації курсу. Серед іншого, пропонуються екскурсії по місту, відвідання кінотеатрів, концертів та театрів, а також поіздки до найближчих міст.
Стипендії включають в себе вартість курсу, перебування, кишенькові гроші та харчування.
Подальшу інформацію та умови участі ВИ знайдете тут www.bayhost.de в рубриці „Stipendien“ або за цим лінком:
http://www-cgi.uni-regensburg.de/Einrichtungen/Bayhost/stipen_ost.shtm

Стипендії Фонду Роберта Боша

Фонд Роберта Боша запрошує до Німеччини 14 випускників ВНЗ з Центральної, Східної та Південної Європи з метою набуття кваліфікації в галузі культурного менеджменту протягом 13 місяців. Подання заяв можливе до 15 березня 2009 року, лише онлайн на сайті www.moe-kulturmanager.de. Текст оголошення

Higher Education News

Новини в галузі науки та освіти Ви знайдете у новій рубриці Higher Education News на сайті academics.com: тут регулярно з´являються новини, які можуть бути важливими для Вашої кар´єри, статті з міжнародної тематики та цікаві інтерв´ю з представниками науки та дослідниками. w.academics.com/redirect/daad_news

Вивчаємо іноземні мови!

www.book2.de, новий неприбутковий аудіо-проект, підтримує вивчення більше ніж 40 іноземних мов - звичайно ж, і німецької як іноземної! Аудіотексти, починаючи з початкового рівня, можна скачати у вигляді mp3-файлів безкоштовно!

Програма підготовчого коледжу м. Берлін для молодих європейських лідерів

У 2009/10 навчальному році Фонд Герті надає активної підтримки молодим дослідникам з Центральної, Східної та Південної Європи. Підготовчий коледж м. Берлін є однією з програм підтримки обдарованої молоді Фонду Герті та Німецького навчального фонду. Однорічну програму коледжу можуть закінчити 15 учасників з Європи та 15 німецьких учасників паралельно до навчання у столиці Німеччини. Головним завданням програми, орієнтованої на найкращих студентів усіх спеціальностей, є робота над міждисциплінарним проектом на європейську тематику. Подання заяв на 2009/10 навчальний рік можливе до 1 квітня 2009 року. Подальшу інформацію про Підготовчий коледж Ви знайдете тут www.studienkolleg-zu-berlin.de. Брошура у PDF

Інформаційний бюлетень № 9 від Інформаційного центру DAAD у Києві

Дев´ятий номер інформаційного бюлетеня від Інформаційного центру DAAD у Києві: прочитати інформаційний бюлетень.

Стипендії для випускників DSD-шкіл

З 2009 року DAAD пропонує стипендії для випускників шкіл, які під час навчання на батьківщині отримали Диплом з німецької мови "Deutsches Sprachdiplom" Конференції міністрів культури (DSD C1, раніше „DSD II“) та виконують всі інші передумови для допуску до навчання у німецькому підготовчому коледжі і після його закінчення для вступу на повний курс навчання у німецькому ВНЗ або ж відразу для вступу на повний курс навчання до німецького ВНЗ. Інформація про програму, формуляр-заява, формуляр для рекомендації.

Річна стипендійна програма Вільної землі Баварії для випускників

Баварія надає фінансову підтримку для післядипломного навчання та аспірантури в державних ВНЗ Баварії, а також однорічного наукового перебування у Баварії (в рамках аспірантури у своїй країні). Стипендії пропонуються для випускників всіх спеціальностей зі Східної Європи. Щомісячна стипендія становить 700 євро. Подання заяв: до 15.02.2009 (дата надходження документів). Початок стипендії: 01.10.2009.
Подальшу інформацію, а також формуляр заяви онлайн Ви знайдете тут
http://www-cgi.uni-regensburg.de/Einrichtungen/Bayhost/stipen_ost.shtml або
http://www-cgi.uni-regensburg.de/Einrichtungen/Bayhost/englisch/stipendien_e.shtml (англомовна версія).

Літні школи для колишніх стипендіатів DAAD "Освіта для сталого розвитку"

Весною 2009 року DAAD організовує чотири літні школи для колишніх стипендіатів на тему "Освіта для сталого розвитку". Учасники літніх шкіл відвідають також світову конференцію UNESCO у Бонні. www.daad.de/entwicklung/studierende_und_alumni/alumnisonderprojekte/09344.de.html

Архів новин 2008

Архів новин 2007

Архів новин 2006

Архів новин 2005

Архів новин 2004

 
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links