deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Інформаційні заходи
Мовні тести
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
Home
 

Новини від DAAD-ІС у Києві

Опитування колишніх стипендіатів

Увага! З метою зміцнення контактів з колишніми стипендіатами DAAD Інформаційний центр DAAD продовжує свій проект для колишніх стипендіатів. Докладніше дивіться тут.

alumnuportal

 

Studieren-in-D

Брошура "Навчання у Німеччині"

Наприкінці 2009 року Інформаційний центр DAAD у Києві видав україномовну брошуру "Навчання у Німеччині". Ви зацікавленні у навчанні у Німеччині? В нашій брошурі Ви знайдете важливу інформацію та корисні поради на цю тему!

Завантажити брошуру у форматі PDF

Стипендії Навчального фонду Палати депутатів Берліна

Навчальний фонд Палати депутатів Берліна пропонує близько 15 річних стипендій випускникам та молодим науковцям з усіх спеціальностей, які або працюють над темами, пов’язаними з історією та культурою Берліна та Німеччини, міжнародними відносинами Німеччини, або хочуть скористатися науковим потенціалом Берліна. Подання заяв - до 15 грудня. www.parlament-berlin.de (Quicklink: Studienstiftung).

Спільний інформаційний захід DAAD, Гете-Інституту, Посольства ФРН

01 жовтня 2012 року о 18:00 у Гете-Інституті у Києві (вул. Волоська 12/4) відбудеться спільний інформаційний захід Інформаційного центру DAAD у Києві, Гете-Інституту у Києві та Посольства ФРН у Києві про навчання у Німеччині, мовні курси, умови отримання віз.
Вхід вільний.

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

Інформаційний бюлетень № 20 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Круглий стіл «Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині»

18.10.2012 о 12.00 у НТУУ «КПІ» Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні буде проведений круглий стіл на тему: «Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині».
В рамках круглого столу будуть висвітлені такі питання: місце міжнародної мобільності молодих науковців у рамках науково-дослідницької політики Федеративної Республіки Німеччина; політичні, культурні, економічні причини введення стипендіальних програм для іноземних студентів та молодих науковців; спільні з іншими країнами програми мобільності, що наразі підтримуються; програми для повернення науковців та стипендіатів до Німеччини.
Для реєстрації на захід, будь ласка, звертайтеся до пані Євгенії Іноземцевої, Тел.: 044 2476814, wi-11@kiew.diplo.de.

DAAD семінар «Дослідницький ландшафт Німеччини»


19 жовтня 2012 року в рамках інформаційного заходу DAAD широкому науковому загалу буде представлено науково-дослідний ландшафт Німеччини. Інформаційний центр DAAD запрошує молодих та досвідчених вчених до участі у семінарі «Дослідницький ландшафт Німеччини», що відбудеться 19.10.2012 о 9.0. у НТУУ «КПІ». У семінарі візьмуть участь представники Міжнародного бюро при Федеральному міністерстві освіти та досліджень, Співтовариства ім. Гельмгольца, Німецького науково-дослідного товариства (DFG), Товариства ім. Макса Планка, та Товариства ім. Фраунгофера, Фонду ім. Александра фон Гумбольдта, а також програм з подвійним дипломом на Спільному факультету машинобудування у КПІ та спільної програми з політології «Німецькі та європейські студії» у Могилянській академії.
Заяви просимо надсилати на адресу: projekt@daad.org.ua, тел.: +380 44 406 82 69.

Навчання в IHI Zittau з частковою стипендією DAAD

Неподалік від кордону Німеччини з Польщею та Чехією розташований особливий університетський заклад державного підпорядкування. У 1993 році п’ять ВНЗ з цих сусідських країн заснували Міжнародний інститут м. Ціттау (IHI Zittau) з метою створення моделі спільного навчання " нових європейців". Сьогодні в інституті навчаються близько 300 студентів з 18 країн світу, в тому числі з Центральної та Східної Європи. Окрім інтенсивних курсів німецької мови для підготовки до іспиту DSH, тут пропонуються магістерські програми виключно з наступних тем: економіка, суспільство та довкілля, а студентам пропонуються часткові стипендії DAAD! З 2013 інститут IHI Zittau належить до Технічного університета м. Дрезден, одного з найкращих технічних ВНЗ, відзначених в рамках Ініціативи досконалості. З усіма питаннями стосовно навчання та можливості отримання стипендії звертайтеся, будь ласка, безпосередньо до IHI Zittau info@ihi-zittau.de

Аспірантські стипендії IGP

В рамках міжнародної аспірантської програми Центру провідних наукових досліджень "Формування нормативних порядків" Гете-Університета м. Франкфурт-на-Майні з 1 лютого 2013 року будуть виділені 10 аспірантських стипендій.
Стипендії розміром 1300 євро виплачуватимуться строком до 3 років (два плюс один після успішної оцінки). Від пошукачів очікується диплом з гуманітарного або соціального фаху з високими оцінками, який дає право на вступ до аспірантури, добре знання німецької та англійської мови, а також з проектом дисертації, яка пов’язана з тематикою досліджень Центру провідних наукових досліджень.
Подання заяв до 06.10.2012
http://jobs.zeit.de/jobs/frankfurt_am_main_10_promotionsstipendien_79331.html

Аспірантські стипендії Європейського центру мовознавства

Європейський центр мовознавства (EZS) приймає заявки на п’ять аспірантських стипендій для участі у аспірантському коледжі „Мовна критика як суспільна критика в європейському порівнянні / Critique of language as Critique of Society – a European Perspective“. Навчання в аспірантурі починається не раніше 1 листопада на обмежене трьома роками. Заявки подаються у електронному вигляді до 15 вересня 2012 року пані проф. Беатрікс Буссе beatrix.busse@as.uni-heidelberg.de. www.ezs-online.de/ausschreibungen

openHPI: інтерактивні онлайн-курси в сфері інформаційних технологій

Зареєструйтеся в openHPI, освітній интернет-платформі Потсдамського Інститута Хассо-Платтнера і з вересня беріть участь у безкоштовних інтерактивних онлайн-курсах на різні теми в галузі інформаційних технологій (IT) всесвітньої соціальної освітньої мережі! https://openhpi.de/

BAYHOST - програма річних стипендій 2013/14

Баварський державний міністр науки, досліджень та мистецтв знову виділяє річні стипендії для випускників ВНЗ з Болгарії, Хорватії, Польщі, Румунії, Сербії, Словакії, Чехії, України та Угорщини для участі у післядипломній програмі у Баварії на 2013/14 навчальний рік. Підтримка надається для навчання на післядипломних та аспірантських програмах або проведення досліджень у державних ВНЗ Баварії.
Подальшу інформацію, щодо подання заяви Ви знайдете в розділі "Стипендії" на сайті www.bayhost.de.
Подання заяв до 1 грудня 2012 року (дата надходження документів).

Falling Walls Lab - розшукуються молоді таланти!

8 листопада 2012 року на конференції "Falling Walls Conference" у Берліні зберуться 100 найкращих умів. Якщо Ви хочете бути в числі учасників, надсилайте свою заявку з описом ідеї та мотивацією. Всі учасники отримають стипендію А.Т. Карні для участі у конференції (покриття витрат на розміщення на одну ніч 08-09 листопада).
Конференція Falling Walls Lab Berlin: 08 листопада 2012, цілий день, Європейська школа менеджменту та технологій, Берлін
Подання заяв: www.falling-walls.com/lab (кінцевий термін - 30.09.2012)

Підтримка демократії в Україні

Після успішного проведення програми "Підтримка демократії в Україні" DAAD продовжила цю програму також на 2013 рік. Заяви про підтримку можуть бути подані німецькими вузами, що проводять свої заходи разом із українськими партнерами в галузі гуманітарних або суспільних наук. Заяви приймаються до 15.09.2012. Детальна інформація знаходиться за адресою: www.daad.de/hochschulen/kooperation/20285.de.html?s=1&projektid=56003003
Контактна особа: Люба Конюшенко, тел.: +49228-882851, konjuschenkoatdaad.de

Літні форуми Інституту культурної дипломатії

Інститут культурної дипломатії (Institute for Cultural Diplomacy) планує проведення літніх форумів у різних європейських містах, заявки на участь можуть подавати молоді лідери та студенти. Інформація про форуми доступна англійською мовою. Детальнішу інформацію про подання заявок Ви знайдете безпосередньо на інтернет-сторінці Інституту: www.icd-ylf.org

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

Інформаційний бюлетень № 19 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

День Німеччини

03.06.2012 з 12:00 до 22:00 у Києві відбудеться День Німеччини. Місце: Арка Дружби народів, вхід вільний. Флаєр

Публічна лекція «Радянський футбол – українська ідентичність? Футбольна лихоманка, ідентифікація і влада в Радянському Союзі (1960-1980)»

Німецька служба академічних обмінів, Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та Посольство Німеччини в Україні раді запросити Вас на черговий захід в межах циклу лекцій з історії України – публічну лекцію пана Манфреда Целлера «Радянський футбол – українська ідентичність? Футбольна лихоманка, ідентифікація і влада в Радянському Союзі (1960-1980)» (німецькою мовою із синхронним перекладом). Лекція відбудеться 23 квітня 2012 р. о 19:00 у Посольстві Федеративної Республіки Німеччина за адресою: Київ, вул. Б.Хмельницького, 25. Реєстрація для участі: ku@kiew.diplo.de. Довідка за телефоном: (044) 247 68 09.

DIES - партнерства з ВНЗ країн з перехідною економікою в галузі менеджменту вищої школи

DIES означає “Dialogue on Innovative Higher Education Strategies” (діалог щодо інновативних стратегій в сфері вищої освіти) . Ця програма, розроблена DAAD спільно із HRK, спрямована на міжнародний обмін досвідом з питань інновативної політики в сфері вищої школи, а також на посилення партнерської співпраці між ВНЗ у індустріальних країнах та країнах, що розвиваються, в галузі менеджменту вищої школи. Передумовою для надання фінансової підтримки в рамках програми "DIES-партнерства" є існуюча угода про співпрацю. Період надання фінансування становить максимально 4 роки. Розмір фінансування сягає 200.000 €. Заяви приймаються до 30 червня 2012 року. Інформація англійською мовою. Більше інформації про програму німецькою мовою на сайті DAAD .

Стажувальна програма Посольства Німеччини та Німецької хвилі для студентів, що вивчають журналістику, на 2012 рік

Посольство Німеччини у Києві та Українська редакція "Німецької хвилі" (Deutsche Welle) запрошують на липень та на серпень 2012 р. по двоє студентів або випускників відділень журналістики взяти участь в одномісячному стажуванні у Інтернет-, теле- та радіоредакції "Німецької хвилі" в Бонні. Детальніша інформація німецькою мовою, українською мовою.

DAAD у передачі "Вікно в Європу"

24.03.2012 передача "Вікно в Європу" на 5 каналі була присвячена навчанню в Німеччині. Керівник Інформаційного центру DAAD у Києві пан Флоріан Кюхлер розповідає про різні можливості для навчання українців у Німеччині, а колишня стипендіатка Катерина Вирлєєва розповіла про свій досвід. https://docs.google.com/open?id=0B8sbsYhyvbecWEZ6dVFyRHpRWDZxM2JzMzMxZldxUQ

Літня школа "Право у Німеччині"

Факультет правничих наук Національного університету «Києво Могилянська академія» та Школа Німецького Права, заснована Гейдельберзьким університетом, університетом м. Майнц та Ягеллонським університетом, спільно з DAAD запрошують до участі в літній школі «Право в Німеччині», яка відбудеться 02.07.–20.07.2012 у Києві. Літня школа, що з 2007 року проводиться в Україні щорічно, розрахована на осіб, які зацікавлені у вивченні системи права Федеративної Республіки Німеччина. До участі в Літній школі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти старших курсів вищих юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів ВНЗ України та сусідніх країн (конкурсний відбір). Кінцевий термін подання аплікацій - 15 червня 2012 року. Інформація про Літню школу та анкета розміщені за адресою: http://ukma.edu.ua/index.php/fpn?tab=Літняшкола.

Міжнародна конференція «Вища освіта в Україні: інтернаціоналізація, реформи, нововведення»

Мета конференції – оцінка минулого, осмислення теперішнього та планування майбутнього вищої освіти України крізь призму тенденцій розвитку освіти європейських та пострадянських країн.
Дата та місце: 20-21 квітня 2012 року, Український Дім, вул. Хрещатик, 2, м. Київ, Україна.
Подальша інформація: www.educationconferenceua2012.org.ua/

"hochschule dual" на виставці освіти у Києві

"hochschule dual" - представництво університетів прикладних наук Баварії з дуального навчання братиме участь у виставці «Освіта та кар’єра», що відбудеться з 29 до 31.03.2012 у Києві в Українському Домі. Його представник пані Клаудіа Опітц розповість про можливості отримання інженерної освіти з машинобудування, мехатроніки, ітд. Детальнішу інформацію можна отримати за стендом DAAD та під час презентації 29.03.2012 о 15.30.

Майстерня громадської активності

До 25 березня 2012 року зголошуйся на участь у п'ятому році програми неформальної громадської освіти молоді «Майстерня громадської активності»
До участі в 10-місячній освітньо-практичній програмі запрошуються молоді люди віком від 18 до 25 років, які проживають у Черкаській,    Харківській, Донецькій, Запорізькій, Рівненській, Волинській, Закарпатській, Львівській та Хмельницькій областях або в АР Крим, та хочуть змінити своє оточення на краще.
Головним завданням "Майстерні громадської активності" є розвиток та навчання молоді через реалізацію суспільних ініціатив. Учасники програми отримують теоретичну та практичну підтримку у реалізації власної ідеї, яка включає в себе цикл з 3 спеціалізованих семінарів-тренінгів, всебічного супроводу кожного проекту персональним куратором, індивідуально організованого навчання та обміну досвідом з молоддю з різних регіонів.
«Майстерня» вже стала ефективним провідником для більш ніж 90 перших суспільних молодіжних проектів від зародження ідей до реального    втілення їх в життя, що дозволило молодим людям як розвивати власні вміння, навички й таланти, так і відповідально ставитись до суспільних процесів навколо них. Ти можеш стати наступним учасником нашої «Майстерні» з перетворення візій на дії та ідей на компетенції.
Анкети на участь в програмі приймаються до 25 березня 2012 року двома шляхами: заповнити Інтернет-зголошення в режимі он-лайн АБО    надіслати оголошення у вигляді окремого файлу на електронну адресу info.ua@maysternya.org.
http://maysternya.org/ua/maisternja-2012/call-for-applications/.

Листівка до ЄВРО 2012. Конкурс від Goethe-Institut
(Увага, лише для школярів! Прохання до вчителів розповсюдити інформацію!)

Ти також відданий прихильник ЄВРО 2012? Найбільша спортивна подія року наближається, і Goethe-Institut не залишається осторонь: Створи СВОЮ листівку до Чемпіонату Європи з футболу в Україні і надішли нам СВІЙ власний мотив листівки! www.goethe.de/ins/ua/kie/net/min/de8998893.htm

Вісім аспірантських стипендій Міжнародного аспірантського коледжу "Релігійні культури Європи 19 та 20 сторіч"

З 1 жовтня 2012 року Міжнародний аспірантський коледж "Релігійні культури Європи 19 та 20 сторіч" буде виплачувати вісім аспірантських стипендій тривалістю 2 роки, з можливістю подовження. Подання заяв триває до 31.05.2012. www.igk-religioese-kulturen.uni-muenchen.de/bewerbung/index.html

Вигравайте кейсовий конкурс університету KLU 2012 та отримуйте стипендію

Університет Kühne Logistics University вдруге організовує кейсовий конкурс для студентів-бакалаврів. Переможці зможуть отримати стипендію. Попередні знання в галузі гуманітарної логістики не вимагаються. Подання заяв - до 20 квітня 2012 року. Більше інформації - на сайті www.the-klu.org

Стипендії Берлінського коледжу

Берлінський коледж щорічно запрошує до Берліну близько 30 обдарованих студентів з усіх спеціальностей з усієї Європи на 11-місячне навчання з отриманням стипендії. Там вони зможуть продовжити навчання за фахом та паралельно брати участь у культурній програмі. Мовою викладання є німецька. Строк подання заяв - до 1 квітня на навчання, яке починається у вересні. Аплікаційну форму та іншу інформацію можна знайти на сайті коледжу www.studienkolleg-zu-berlin.de

Німецько-Східноєвропейська програма для журналістів

У 2012 році організація Міжнародні журналістські програми (Internationale Journalisten-Programme / IJP) дванадцятий рік поспіль запрошує журналістів з країн СНД взяти участь у конкурсі на стипендію. Подавати заявки можуть журналісти віком від 23 до 35 років. Кінцевий строк поданя заяв - 15 квітня 2012 року. Всю інформацію про програму можна знайти на сайті www.ijp.org або електронною поштою: soric@ijp.org

Наукові стипендії Фонду ім. Герди Хенкель

Фонд ім. Герди Хенкель у співпраці з Європейською комісією вдруге оголошує конкурс на стипендійну програму M4HUMAN (Mobility for experienced researchers in historical humanities and Islamic studies). Метою цієї ініціативи є надати можливість видатним вченим, які працюють за однією зі спеціальностей, що підтримуються Фондом ім. Герди Хенкель (див. оголошення за вказаним нижче лінком), провести тривале стажування за кордоном у обраному ними науково-дослідному інституті. Подання заяв до Фонду ім. Герди Херкель закінчується 15 червня 2012 року.
http://www.gerda-henkel-stiftung.de/m4human

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

Інформаційний бюлетень № 18 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Стипендії на міжнародні літні школи Університету Оснабрюк 2012

Університет міста Оснабрюк наступного літа організовує п´ять літніх шкіл з різною тематикою. Літня школа „Biodiversity: The Diversity of Ecosystems, Genes and Species“ підтримується DAAD, найбільш успішним іноземним студентам будуть надані стипендії, а також гроші на проїзд. На інші літні школи Університет м. Оснабрюк у співпраці з іншими спонсорами також виділяє стипендії, які частково покривають витрати на проїзд та вартість курсу. Докладний перелік можливих стипендій, а також інформацію про літні програми Ви знайдете на сайті www.summerschools.uos.de. Подання заяв відбувається через Університет Оснабрюк до 01.03.2012. Контактна особа: Верена Барбоза Дуарте, summerschoolatuni-osnabrueck.de

BAYHOST - річні стипендії на 2012/13 навчальний рік

Баварський міністр науки, досліджень та мистецтва виділяє річні стипендії на 2012/13 навчальний рік для випускників ВНЗ з Болгарії, Хорватії, Польщі, Румунії, Сербії, Словакії, Чехії, України та Угорщини, які хочуть навчатися на післядипломній програмі у Баварії. Підтримка надається на навчання на магістерській, аспірантській програмі або для проведення досліджень у державних ВНЗ Баварії. Подання заяв до 15 лютого 2012 року [дата надходження документів!] Подальшу інформації щодо подання заяв Ви знайдете тут www.bayhost.de в рубриці „Стипендії“.

Стипендії на магістерську програму " International Media Studies" від Deutsche Welle

Двомовна магістерська програма орієнтується переважно на молодих журналістів, медійних менеджерів та співробітників комунікаційних відділів. Від пошукачів вимагається наявність диплому бакалавра або еквівалентного диплому, крім того, досвід роботи від одного року після закінчення навчання в сфері ЗМІ, а також володіння німецькою та англійською мовами. Для студентів з Африки, Азії, Латинської Америки та Східної Європи
пропонуються 10 повних стипендій (750 євро на місяць, а також звільнення від плати за навчання та покриття витрат на проїзд). Кінцевий термін подання заяв на 2012/2013 рік - 31 березня 2012 р. Подальшу інформацію про магістерську програму Ви знайдете на сайті www.ims-master.de, а також у брошурі http://issuu.com/deutsche-welle/docs/international-media-studies-dw_deutsch

Стипендії Копернікус

Copernicus e.V. - це студентське об´єднання, яке підтримує студентів з Центральної та Східної Європи та Центральної Азії в галузі права, економіки, соціальних та гуманітарних наук та виділяє щосеместра близько 12 стипендій. Стипендія включає піврічне навчання в одному з університетів Гамбурга, Мюнхена або Берлина та проходження двомісячної практики на німецькому підприємстві або в німецькій організації. Окрім щомісячної стипендії оплачується проживання стипендіатів, медичне страхування та витрати на проїзд. www.copernicus-stipendium.de/copernicus/

Магістерська програма з геопросторових технологій в рамках Erasmus Mundus: Оголошення конкурсу на отримання стипендії

Магістерська програма з геопросторових технологій являє собою спільний проект університетів Мюнстера (Німеччини), Кастилії (Іспанія) та Лісабону (Португалія). До участі запрошуються випускники з дипломом бакалавра з кваліфікацією у галузі застосування геоінформації. Заохочується подання заяв кандидатами з досвідом роботи у галузі геоінформації.

• Термін подання заяв – до 15 січня 2012.

• Початок магістерської програми: 1 вересня 2012.

Подальша інформація знаходиться на сторінці: www.mastergeotech.info

Архів новин 2011

Архів новин 2010

Архів новин 2009

Архів новин 2008

Архів новин 2007

Архів новин 2006

Архів новин 2005

Архів новин 2004

 
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK