deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Інформаційні заходи
Мовні тести
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
Home
 

Новини від DAAD-ІС у Києві

Опитування колишніх стипендіатів

Увага! З метою зміцнення контактів з колишніми стипендіатами DAAD Інформаційний центр DAAD продовжує свій проект для колишніх стипендіатів. Докладніше дивіться тут.

alumnuportal

 

Studieren-in-D

Брошура "Навчання у Німеччині"

Наприкінці 2012 року Інформаційний центр DAAD у Києві видав друге видання україномовної брошури "Навчання у Німеччині". Ви зацікавленні у навчанні у Німеччині? В нашій брошурі Ви знайдете важливу інформацію та корисні поради на цю тему!

Завантажити брошуру у форматі PDF

Міжнародні журналісти 2014

Програма „Міжнародні журналісти“ пропонує можливість студентам з Беларусі, Молдови, Росії, України, Південного Кавказу та Центральної Азії провести три місяці у Міжнародному журналістському коледжі Вільного університету м. Берлін з метою навчання та проходження практики.

Тривалість програми: липень – вересень 2014 року.
Подання заяв (до представництва DAAD у Москві) - до 12 грудня 2013 року.

Подавати заяви можуть студенти журналістики та германістики з журналістським досвідом. При поданні заяви необхідно бути студентом 1 або 2 курсу магістратури або останнього року програми підготовки спеціалістів. Оскільки програма відбувається німецькою мовою, необхідне дуже добре володіння німецькою мовою. Подальшу інформацію про програму можна знайти на сайті http://jil.fu-berlin.de, а також на сайті представництва DAAD у Москві www.daad.ru/?m=1.5&seite=1_5_1a&id=53

Чат та розіграш призу в галузі природничих наук

З 14 до 18 жовтня на сайті www.study-in.de відбудеться тематичний тиждень на тему навачння в галузі природничих наук, математики та інформатики у Німеччині. Центральними подіями будуть чат з експертами та розіграш призу.
Чат в галузі природничих наук відбудеться у вівторок, 15 жовтня з 16.00 до 17.00 (ЦЄЧ). Йоланда Матеос Ортега (Факультет інформаційної техніки, Інститут м. Маннгейм) та д-р Торальф Реш (Математичний інститут, Університет м. Бонн) дадуть відповіді на запитання іноземних студентів. www.study-in.de/chat
В рамках тематичного тижня на сторінці Facebook „Study in Germany“ також буде організовано розіграш призу. Кожного дня буде ставитися запитання на тему навчання у Німеччині у цій галузі. Всі учасники, які дадуть правильну відповідь кожного дня, наприкінці тижня візьмуть участь у розіграші головного призу - електронного курсу німецької мови від Гете-Інституту.

Міжнародні парламентські стипендії Німецького Бундестагу

09.10.2013 о 17.30 у Києво-Могилянській Академії в аудиторії 217 (Контрактова площа, корпус 1) відбудеться доповідь (німецькою мовою) пана Бернда Шеелена, члена Німецького Бундестагу, про Міжнародні парламентські стипендії. Всі студенти та зацікавлені особи щиро запрошуються на доповідь!
Подальша інформація про міжнародні парламентські стипендії: www.bundestag.de/ips

Стипендії Навчального фонду Палати депутатів Берліна

Навчальний фонд щорічно виділяє стипендії для близько 20 молодих людей, молодих науковців, які або працюють над темами, пов‘язаними із Берліном, із Німеччиною та міжнародними питаннями або хочуть скористатися берлінськими науково-дослідними установами, строком на 12 місяців. Заяви приймаються до 15 грудня 2013 року. Запити та заяви направляйте, будь ласка, до Навчального фонду Палати депутатів Берліна www.parlament-berlin.de (через Quicklink: Studienstiftung).

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

Інформаційний бюлетень № 23 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Освітній ярмарок вузів Німеччини

Дванадцять інституцій Німеччини презентуватимуть свої програми у Києві 3 жовтня 2013 року з 15.00 до 19.00. Місце проведення Ярмарку – готель «Прем’єр Палац», бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська 5-7/29.
Запити просимо надсилати на адресу: projekt@daad.org.ua.

Семінар для налагодження контактів між вузами

4 жовтня 2013 року з 14.00 до 18.00 у Ґете-Інституті у Києві (вул. Волоська, 12/4, Зала для презентацій) відбудеться семінар для налагодження контактів між німецькими та українськими вузами. До участі запрошуються адміністратори вузів та представники міжнародних відділів. Подальша інформація

Міжнародні дні ЗМІ Gutenberg у Румунії

Gutenberg планує зібрати в рамках „Міжнародних днів ЗМІ”  30 німецькомовних студентів з усієї Європи в період з 13 до 21 жовтня 2013 року у місті Клаузенбург, Румунія. При цьому 10 студентів мають походити з Румунії, а 20 - з інших країн Європи. Зареєструватися можна до 20 вересня 2013 року на сайті  www.dsgutenberg.eu.
http://dsgutenberg.eu/portfolio/internationale-medientage/

Семінар «Можливості для наукових досліджень в Німеччині»

19 вересня 2013 року о 15:30 в головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ауд. 329) відбудеться лекція пана проф. Вальтера Кошмаля (Університет м. Регенсбург), у якій він розповість російською мовою про умови та перспективи, які мають молоді та досвідчені вчені України для проведення своїх досліджень у Німеччині. Докладніше про захід, реєстрація

Виставка Гете-Інститута "Доторкнись до математики"

IУ рамках ініціативи «Школи: партнери майбутнього» Гете-Інститута в Україні разом з музеєм «Mathematikum», Гіссен, представляє виставку «Доторкнись до математики!». Докладну інформацію про цю виставку Ви знайдете на сайті: www.goethe.de/ins/ua/kie/deindex.htm?wt_sc=ukraine. Виставка, яка розрахована на відвідувачів різного віку, чудово підходить для відвідання великими групами. Для групових екскурсій німецькою та українською мовою необхідна реєстрація на сайті.

Програма DAAD Go East- літні та зимові школи 2014 для німецих студентів

В рамках цієї програми DAAD пропонує стипендії німецьким студентам для участі у літніх та зимових школах у вищих навчальних закладах країн Центрально-Східної, Південно-Східної та Східної Європи та країн СНД. Українські ВНЗ, які готують літню або зимову школу на 2014 рік та хочуть взяти участь у програмі, можуть подати заяви до 18.11.2013. https://goeast.daad.de/de/23378/index.html

Бакалаврські стипендії Європейського університету Віадріна 2013/2014

Європейський університет Віадріна м. Франкфурт-на-Одері оголошує конкурс на стипендії для українських студентів на навчання на бакалаврських програмах у 2013/2014 навчальному році. Стипендії з коштів Міністерства закордонних справ ФРН пропонує DAAD.
Подання заяв до 31.07.2013 до Університету Віадріна!
Контактна особа: пан Клюгерт/Міжародний офіс (Klugert@europa-uni.de)
www.europa-uni.de/de/studium/finanzierung/stipendien/soe_gus/index.html
Текст оголошення: www.europa-uni.de/de/studium/finanzierung/stipendien/soe_gus/Ausschreibung-1314.pdf

Літня академія 2013 у Берліні

Студенти всіх спеціальностей до 18 червня 2013 року per E-Mail можуть подати заяву на участь у Берліьській літній академії (25.08.2013 - 30.08.2013) електронною поштою у вигляді експозе обсягом в 1 сторінку німецькою мовою. Учасникам пропонується цікава програма, до якої входять як наукові реферати та дискусії, практичні заняття, так и відвідування видавничих домів, фондів та міжнародних підприємств. Витрати на дорогу та проживання покриває Німецьке товариство e. V. www.deutsche-gesellschaft-ev.de/kultur-geschichte/projekte-und-veranstaltungen/sommerakademie-2013-in-berlin

Запрошуються учасники виставкового проекту у Буковині (Румунія)

12 учасників віком від 16 років з Румунії, Німеччини та України, які цікавляться темами фотограції, Буковини, життєвих історій, запрошуються до участі у воркшопі, який пройде у молодіжному таборі Vatra Moldovi (24 - 29 липня 2013 року). Робочою мовою є німецька. Учасники сплачують та організовують лише проїзд до молодіжного табору Ватра та відїзд з Сучави. Бажаючі можуть написати до 23.06. листа на адресу ruethel@ifa.de, вказавши своє імя, вік, місце проживання та знання іноземних мов, а ттакож обгрунтувавши свій інтерес до участі у проекті).

Фото-конкурс EVZ: „Єврейське різноманіття у Європі“

Фонд „Спогади, відповідальність та майбутнє“(EVZ) запрошує всіх, хто любить фотографувати, представити свій власний погляд на тему „Єврейське різноманіття у Європі“. Журі вибере 10 найкращих фотографіій, автори яких отримають премію в 250 євро. Після цього користувачі Facebook проголосують за найкращу фотографію 2013 року. Переможецб отримає ще 250 євро. Подання робіт до 30.09. 2013. www.stiftung-evz.de/projekte/fotowettbewerb.html

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

Інформаційний бюлетень № 22 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Міжнародна парламентська стипендія(IPS)

Німецький Бундестаг спільно з Вільним університетом м. Берлін, Університетом ім. Гумбольда м. Берлін та Технічним університетом м. Берлін щорічно виділяє 120 стипендій для молодих випускників університетів з 28 країн світу. Програма триває кожного року з 1 березня до 31 липня.

Стипендія  IPS пропонується висококваліфікованим, активним, відкритим та політично зацікавленим молодим людям, які бажають активно та відповідально працювати над демократичним майбутнім своєї країни.

Умови участі:
- українське громадянство
- закінчена вища освіта
- дуже добре володіння німецькою мовою (B2)
- вік до 30 років на початку стипендії
- професійна мета: діяльність в галузі суспільного життя у своїй країні (медії, партії, спілки, державна служба тощо).

Подання заяв: до 30 червня 2013 року.
www.bundestag.de/bundestag/europa_internationales/internat_austausch/ips/info/ukraine.htm

Конкурс Green Talents

Цього року вп‘яте проводиться конкурс „Green-Talents“ Федерального міністерства освіти та науки для молодих науковців в галузі сталого розвитку.
Молоді науковці з усього світу запрошуються до участі, заяви подаються до 9 червня 2013 року через веб-сайт www.greentalents.de.

Міжнародна літня школа "Between the European and Eurasian Unions: Determinants, Aspects and Consequences of Ukraine's Post-Soviet Transformation" у НаУКМА

З 9 до 22 вересня 2013 року у НаУКМА відбудеться Літня школа для іноземних студентів. До участі запрошуються студенти від 2 курсі. Для німецьких учасників можливі стипендії DAAD. Подання заяв - до 25 травня 2013 року. www.dfc.ukma.kiev.ua/coming-to-naukma/international-summer-programs/between-the-european-and-eurasian-unions

Волонтери з України до Центру молодіжної освіти та молодіжних зустрічей у Ваймарі

Європейський центр молодіжної освіти та молодіжних зустрічей у Ваймарі шукає з 1 вересня 2013 року волонтерів з країн Європи. Молоді люди віком від 18 до 30 років, які мають бажання попрацювати з 1 вересня 2013 року протягом 12 місяців у Ваймарі, можуть подавати заяви до 31 травня 2013 року. www.jugend-in-aktion.de/aktionsbereiche/europaeischer-freiwilligendienst/#38

Німецькомовна програма "Європейські студії" у Калінінграді

В рамках однорічного післядипломного навчання готуються експерти з європейської інтеграції зі спеціалізацією в області європейсько-російської співпраці. Подавати заяви можуть випускники з усіх спеціальностей з усього світу. Завдяки співпраці з Гірничим університетом Вупперталь існує можливість навчатися протягом літнього семестру 2014 у Вупперталі та отримати, поряд із російським дипломом, також і німецький (Master of Arts). На семестрове навчання у Вупперталі виділяються стипендії DAAD. Подання заяв - до 31 липня, початок навчання у Калінінграді - 16 вересня 2013 року. Подальша інформація щодо навчання - www.europastudien-kaliningrad.de

Чат та розіграш призів в галузі інженерних наук у Німеччині

З 22 до 26 квітня на сайті www.study-in.de пройде тематичний тиждень по навчанню у Німеччині в галузі інженерних наук. Центральними подіями при цьому будуть чат експертів та розіграш призів, де головним призом буде онлайн-курс німецької мови від Гете-Інституту.
Чат на тему інженерних наук відбудеться у четвер, 25 квітня, з 16 до 17 години (в Україні: 17.00-18.00). Чат ВИ знайдете тут: www.study-in.de/chat
В рамках тематичного тижня також буде організовано розіграш призів на сторінці facebook „Study in Germany“. Кожного дня будуть задаватися питання щодо навчання в галузі інженерії у Німеччині. Всі учасники, які щоденно даватимуть правильні відповіді на запитання, візьмуть наприкінці тижня участь у розіграшу головного призу.
Більше інформації про тематичний тиждень Ви знайдете тут: http://www.study-in.de/de/--23693

Подіумна дискусія Фонду ім. Генріха Бьолля у Донецьку

16 квітня Фонд імені Генріха Бьолля у співпраці із Генеральним консульством у Донецьку відкриту подіумну дискусію на тему «Захист прав споживачів у Німеччині та Україні – досвід та перспективи», в рамках якої будуть обговорені (структурні) проблеми в галузі захисту прав споживачів, як на державному, так і передусім на суспільному рівні, можливості їхнього вирішення та перспективи співпраці між німецькими та українськими захисниками споживачів. Подальша інформація (російською мовою). Прохання реєструватися по телефону 062 343 45 47 або електронною поштою L-1000@donezk.diplo.de.

Дві стипендії DAAD на навчання у німецькомовному Університеті ім. Андраші м. Будапешт (AUB)

Стипендії пропонують можливість випускникам з країн - не членів ЄС навчатися на одній з німецькомовних магістерських програм в AUB. Перелік можливих магістерських програм: "Магістр з міжнародної економіки та бізнесу"; "Магістр з міжнародних відносин зі спеціалізацією у європейських студіях"; "Магістр з історії зі спеціалізацією у Центральній Європі";"Магістр з центральноєвропейських студій"; "LL.M.: порівняльні суспільно-політичні та юридичні науки зі спеціалізацією у міжнародному підприємницькому праві: Центральна Європа або у міжнародному та європейському управлінні"; "Магістр з європейського та міжнародного управління“. Інформація, заява на участь. Подання заяв - до 14.06.2013.

Стипендійна програма "Journalism in the Digital World" на 2013/2014 навчальний рік

Програма ‘Journalism in the Digital World’ спрямована на професійних журналістів з країн, де існують обмеження свободи слова або де не існують подібні навчальні програми. Програма ‘Journalism in the Digital World’ складається з п‘яти етапів: три стаціонарні у Німеччині та два етапи дистанційного навчання. Учасники отримають стипендії від Intajour для покриття вартості курсу та витрат на проїзд до Німеччини. Під час стаціонарного етапу учасники будуть розміщені за рахунок Intajour у пансіонатах або готелях та отримуватимуть певну суму на харчування. Заяви на 2013/2014 навчальний рік приймаються до 3 травня 2013 року. Подальшу інформацію та аплікаційну форму Ви знайдете на сайті Intajour: www.intajour.com.

Презентація провідних німецьких наукових досліджень в галузі геотермії в Україні
Друга наукова лекція Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у Києві

11 квітня 2013 року у Києві у Секційному залі НАН (вул. Володимирська, 55, 3-й пов.) зустрінуться 70 українських вчених, адміністраторів у галузі науки та молодих вчених й заслухають фахові доповіді на тему геотермії. Головним референтом на цьому заході є проф. д-р Ернст Гюнгес (керівник секції 4.1 "Резервуарні технології" Міжнародного центру геотермії при Потсдамському Гельмгольц-центрі Німецького геодослідницького центру). Заяви просимо надсилати на адресу: projektatdaad.org.ua, тел.: +380 44 406 82 69. У заявах просимо вказати інформацію про себе: ПІБ, вчене звання, назву інституції й кафедру, e-mail. Подальша інформація про лекцію

Стипендія Карла-Артура Пастора 2013 в Рейнсько-Вестфальському Технічному Університеті м. Аахен

Стипендія Карла-Артура Пасторапропонується для російських та українських студентів, які вже мають диплом бакалавра та хочуть навчатися у магістратурі РВТУ м. Аахен. Стипендіатам виплачуватимуть до 750 євро на місяць протягом максимально одного року. Подання заяв - до 01 квітня 2013 року .
Подальша інформація знаходиться на сайті університету: www.rwth-aachen.de/go/id/bdko/lidx/1/

Міжнародна конференція «Темпус-Україна@20»

Міжнародна конференція «Темпус-Україна@20» проводиться з нагоди святкування двадцятиріччя Програми Темпус в Україні. Цей захід стане платформою для поширення кращих практик та обміну досвідом щодо втілення проектів Темпус і модернізації вищої освіти в Україні.
Дата та місце проведення: 14 травня 2013 року, Київ, Готель «Русь», вул. Госпітальна, 4.
ww.tempus.org.ua/uk/tempus-ukrajina-20.html

Літня школа "Право у Німеччині"

Факультет правничих наук Національного університету «Києво Могилянська академія» та Школа Німецького Права, заснована Гейдельберзьким університетом, університетом м. Майнц та Ягеллонським університетом, спільно з DAAD запрошують до участі в літній школі «Право в Німеччині», яка відбудеться 24.06.–12.07.2013 у Києві. Літня школа, що з 2007 року проводиться в Україні щорічно, розрахована на осіб, які зацікавлені у вивченні системи права Федеративної Республіки Німеччина. До участі в Літній школі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти старших курсів вищих юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів ВНЗ України та сусідніх країн (конкурсний відбір). Робочою мовою є німецька. Кінцевий термін подання аплікацій - 10 червня 2013 року. Інформація про Літню школу та анкета розміщені за адресою: http://ukma.edu.ua/index.php/osvita/fakulteti/fpn?tab=літняшкола

Стипендії Вільної землі Баварії для відвідання літніх курсів з німецької мови у Баварії 2013

Студенти будь-яких спеціальностей з Боснії та Герцеговини, Хорватії, Македонії, Сербії, Словенії та України можуть подавати заяви на отримання стипендій на літні мовні курси. Стипендії покривають витрати на оплату курсів, проживання та харчування. Подання заяв до BAYHOST - до 1 квітня 2013 (дата надходження документів!) Подальша інформація та контактна особа вказані на сайті www.uni-regensburg.de/bayhost/stipendien/sprachkurse-in-bayern/index.html

Аспірантська стипендія на тему „Конфлікт та розвиток“

Починаючи з 2011 року DAAD надає фінансову підтримку проекту „Right Livelihood College Campus“ (Right Livelihood Award: більш відома як „альтернативна Нобелівська премія“) в Центрі досліджень розвитку (ZEF) Боннського університету. З коштів Федерального міністерства з економічного співробітництва з 01.10.2013 виділяється аспірантська стипендія на тему „Конфлікт та розвиток“. Подання заяв від кандидатів з відповідною фаховою підготовкою відбувається до 31.03.2013 через Центр досліджень розвитку ZEF. www.daad.de/entwicklung/studierende_und_alumni/ausschreibungen/09111.de.html

Літня школа DAAD: Довкілля та суспільство у Європі

Колишні стипендіати DAAD зі Східної, Центрально-Східної та Південно-Східної Європи, які вже повернулися та навчаються або працюють у своїх країнах, щиро запрошуються до подання заяв на участь у літній школі DAAD, яка відбудеться у Пассау 01.07.2013 - 06.07.2013. Вартість проїзду, проживання та харчування покриває DAAD.

Всі документи для заяви подаються до 31 березня 2013 року електронною поштою на адресу: perspektive-osteuropa@uni-passau.de

Подальша інформація про тему та програму: www.uni-passau.de/perspektive-osteuropa

Із запитаннями звертайтеся, будь ласка, за адресою: perspektive-osteuropa@uni-passau.de

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

Інформаційний бюлетень № 21 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Підтримка колишніх стипендіатів DAAD для участі у IDT 2013

Колишні стипендіати DAAD можуть подати заяву на отримання допомоги на участь у Міжнародній конференції вчителів німецької мови (IDT 2013), яка відбудеться у Бозені. Така можливість відкрита для тих, хто відповідає наступним вимогам:

  • Ваша стипендія DAAD була іменною та видавалася після подання індивідуальної заяви (не в рамках підтримки проекту) та тривала не менше 3 місяців
  • Ви викладаєте німецьку мову на спеціальному факультеті або у мовному центрі ВНЗ та це є Вашим основним місцем роботи
  • Ви подали власну доповідь до IDT

Національність пошукачів не має значення; проте колишні стипендіати, які працюють у німецькомовних країнах, не можуть подавати заяву.

Подання заяв: Буль даска, заповніть формуляр та надішліть його до 28 лютого 2013 року по факсу або електронній пошті

панові Хезеру, DAAD, Referat 331
E-Mail: haeser@daad.de
Факс: +49 228 882-9725

Відповідь про можливість підтримки DAAD Ви отримаєте до 31 березня.

Наукові стипендії Leibniz-DAAD

Наукові стипендії Leibniz – DAAD пропонуються науковою спілкою ім. Готтфріда Вільгельма Ляйбніца спільно з DAAD. Стипендії Leibniz-DAAD пропонують висококваліфікованим науковцям зі ступенем, які нещодавно закінчили аспірантуру, можливість провести дослідження в одному з інститутів ім. Ляйбніца. Тривалість стипендій становить 12 місяців, розмір— €2000 щомісячно; окрім цього, сплачуються певна сума на страховку та двомісячний мовний курс у Німеччині (за бажанням).
Заяви подаються до DAAD у Бонні до 07.03.2013 (дата надходження заяви).
www.daad.de/deutschland/stipendium/datenbank/de/15425-leibniz-daad-research-fellowships-01/

Стипендії EJO-EJF для журналістів у Берліні

Починаючи з 2012-2013 навчального року програма "Європейські стипендії для журналістів" (EJF) у співпраці з Європейською журналістською обсерваторією (EJO www.ejo-online.eu) щорічно пропонує стипендії для журналістів. Стипендії фокусуються на певних темах: вони мають на меті спостереження, з одного боку, за розвитком досліджень журналістики у Німеччині, а з іншого боку - за мінливим медійним та журналістським ландшафтом у Берліні.
Стипендії EJO-EJF становять 1100 € щомісячно та виплачуються протягом десяти місяців.
Заяви приймаються до 28 лютого 2013 року!
Подальша інформація www.polsoz.fu-berlin.de/kommwiss/institut/journalistenkolleg/ejf/
Електронна адреса для подальших запитань: ejf@zedat.fu-berlin.de

Архів новин 2012

Архів новин 2011

Архів новин 2010

Архів новин 2009

Архів новин 2008

Архів новин 2007

Архів новин 2006

Архів новин 2005

Архів новин 2004

 
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK