deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Інформаційні заходи
Мовні тести
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
DAAD - Deutscher Akademischer Austauschdienst
Home
 

Новини від DAAD-ІС у Києві

Опитування колишніх стипендіатів

Увага! З метою зміцнення контактів з колишніми стипендіатами DAAD Інформаційний центр DAAD продовжує свій проект для колишніх стипендіатів. Докладніше дивіться тут.

alumnuportal

 

Studieren-in-D

Брошура "Навчання у Німеччині"

Наприкінці 2012 року Інформаційний центр DAAD у Києві видав друге видання україномовної брошури "Навчання у Німеччині". Ви зацікавленні у навчанні у Німеччині? В нашій брошурі Ви знайдете важливу інформацію та корисні поради на цю тему!

Завантажити брошуру у форматі PDF

Різдвяний ярмарок "Різдвяна казка з Німеччини"

Програма німецького різдвяного ярмарку 20.12.2014 на Троїцькій площі (Олімпійський стадіон).

Конгрес міжнародного об’єднання германістів у Шанхаї-2015 (для колишніх стипендіатів DAAD та Фонду Александра фон Гумбольдта)

Фонд Александра фон Гумбольдта та Німецька служба академічних обмінів підтримують участь випускників своїх програм (колишніх стипендіатів, які отримували стипендію щонайменше протягом трьох місяців) у Конгресі міжнародного об’єднання германістів у Шанхаї у 2015 році (24.08. – 30.08.2015).
Колишні стипендіати DAAD та/або Фонду Александра фон Гумбольдта, що бажають виступити з доповіддю на Конгресі, мають можливість подати заявку на отримання фінансової допомоги на проїзд та відшкодування членського внеску (вартості участі у Конгресі) до одного з фондів, що надавав їм стипендію. Деталі та формуляр-заяву для стипендіатів Фонду Александра фон Гумбольдта можна знайти тут: www.humboldt-foundation.de/web/ivg-kongress-shanghai.html, для стипендіатів DAAD – тут: www.daad.de/deutsch/termine-informationen/27368.de.html.
Кінцевий термін подання заяв на отримання фінансування від DAAD або Фонду Александра фон Гумбольдта – 31 січня 2015 року.

Вебінар “Learning today: mobile, virtual, interactive”
Середа, 10 грудня 2014 року, 16.00-17.30 (UTC+1)

Майбутній семінар „Learning today: mobile, virtual, interactive“ присвячується питанню, як за останні роки дигіталізація вплинула на освіту. Ми представимо різні форми цифрового навчання та подискутуємо, як ці нові можливості створюють „глобальну класну кімнату“ та що це означає для попередніх навчальних концепцій. Вебінар проходитиме англійською мовою.
Подальша інформація: http://alumniportal-deutschland.de/webinar-digitale-gesellschaft

Стипендії німецької економіки для України 2015

Східний комітет німецької економіки спільно з Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ запрошують взяти участь у програмі стипендій німецької економіки для України 2015 студентів старших курсів та молодих науковців (до 30 років) за профілями економіка/фінанси, інженерні науки/техніка/економіка або сільське господарство. Реєстрація 01.12.2014-06.01.2015 на сторінці www.ost-ausschuss.de/ua

Міжнародна літня навчальна програма „Європа, Росія та регіон Балтійського моря“, 20.4.-10.7.2015 у Калінінграді

До 28 лютого включно студенти та випускники з усіх спеціальностей з усього світу можуть подавати заявки на міжнародну літню програму «Європа, Росія та регіон Балтійського моря», яка відбудеться у Калінінградському Європейському університеті імені Клауса Менерта.
Тримісячна німецькомовна програма присвячена дослідженню різноманітних аспектів європейської інтеграції із особливим акцентом на регіон Балтійського моря та Калінінградську область. Окрім міждисциплінарних фахових модулей, програмою пропонується також курс вивчення російської мови.
Початок навчання на літній програмі у Калінінграді: 20 квітня 2015 року.
Більше інформації тут: www.europastudien-kaliningrad.de

Стипендії BGHS "Visiting Fellowships"

Білефельдська аспірантська школа з історії та соціології (BGHS) щорічно запрошує аспірантів з-за кордону на 4-місячне перебування у аспірантській школі з метою підтримки наукового та культурного обміну з іншими країнами. Стипендіати отримують можливість під час перебування у BGHS інтенсивно працювати над дисертацією, взяти участь у аспірантській програмі аспірантської школи та встановити контакти з науковцями, які працюють у аспірантській школі. Прийом заяв - до 15 січня 2015 року. www.uni-bielefeld.de/%28de%29/bghs/bewerbung/visit/index.html

Початок нової програми "Керівний персонал для Сирії"(для біженців з Сирії)

Спеціальна стипендійна програма “Керівний персонал для Сирії ” (FfS) створена для підтримки академічної освіти та підвищення кваліфікації сирійських студентів у Німеччині. FfS пропонує стипендії для навчання у Німеччині для кваліфікованих пошукачів з усіх спеціальностей (окрім медицини, ветеринарії та стоматології, а також права, мистецтва та архітектури), які хочуть навчатися на бакалаврській програмі у Німеччині www.daad.de/deutschland/stipendium/datenbank

Стипендії в галузі гуманітарних, соціальних наук та права

До 5 грудня студенти та науковці в галузі гуманітарних, соціальних наук та права з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та України можуть подавати заявки на навчання та дослідження в Європейському університеті Віадріна. В рамках проекту HERMES (Erasmus Mundus Action 2) кожне перебування забезпечується повною стипендією. Докладна інформація: http://www.europa-uni.de/en/internationales/erasmus_mundus/hermes/index.html
Координатор по проекту HERMES ??для подання заяв до Університету Віадріна - Grietje Zimmermann hermes@europa-uni.de

Нагорода імені Герда Буцеріуса «Вільна преса Східної Європи» 2015

Нагорода надається газетам та інтернет-виданням Росії, Білорусі, України, Грузії, Азербайджану та Вірменії. Газети повинні надавати виважену інформацію про політичне, культурне, економічне та суспільне життя. Вони повинні активно просувати ідеї демократії, міжнародного взаєморозуміння та свободи слова. Пропозиції приймаються у вільній формі до 10 листопада 2014 року. Попередні лауреати даної нагороди: Сергій Лещенко, «Українська правда», «Дзеркало тижня», Мустафа Найєм, Юлія Мостова.
www.zeit-stiftung.de

Стипендійна програма Лео Бека

Міжнародна стипендійна програма Лео Бека спрямована на аспірантів, які в рамках роботи над своєю дисертацією проводять дослідження у галузі історії та культури німецькомовних євреїв. Програма включає в себе, окрім однорічної фінансової підтримки, також можливість наукового обміну – наприклад, можливість участі у регулярних наукових конференціях, що організовуються Академічним фондом німецького народу спільно із Лондонським інститутом імені Лео Бека. Останній день подання заяв – 1 лютого 2015 року. www.studienstiftung.de/en/leo-baeck.htm

Звіт про стажування стипендіата DAAD

Звіт про наукові стажування професора Юрія Посудіна (Національний університет біоресурсів і природокористування України) у Німеччині зі стипендіями DAAD. Читати тут

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді - спеціальна програма від EUROPEANS FOR PEACE у 2014 році

EUROPEANS FOR PEACE – це програма молодіжних обмінів Фонду EVZ, в рамках якої підтримуються міжнародні проектні роботи з історичних питань та на актуальні теми захисту прав людини.
Учасниками проектів можуть бути підлітки та молодь віком від 12 до 30 років. Заявку на грант можуть подати організації, які займаються роботою з школярами та молоддю, школи, ВНЗ, студентські об‘єднання, спортивні організації, культурні ініціативи та інші. Проекти мають бути проведені партнерами, які подають заяву, разом із молоддю з обох країн та надавати таким чином можливість встановлювати або зміцнювати існуючі партнерства.
Заявки на гранти мають бути подані до Фонду EVZ найпізніше до 15.10.2014!
Проекти мають бути закінчені до 31.12.2014!
http://www.europeans-for-peace.de/de/foerderung/meet-up

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

Інформаційний бюлетень № 26 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Стипендії Навчального фонду Палати депутатів Берліна

Навчальний фонд Палати депутатів надає підтримку молодим науковцям з усіх спеціальностей, які хочуть скористатися Берлінськими науково-дослідними установами. Критеріями при наданні стипендій є, в першу чергу, фахова кваліфікація, а також громадська активність пошукачів. Щорічно виділяються близько 15 стипендій строком на 10 місяців у розмірі щомісячно 1080 євро для випускників та 1610 євро для науковців зі ступенем.
Стипендіати отримують можливість протягом одного року збирати досвід у науковому житті Берліна, а також ближче познайомитися з культурою, стилем життя та жителями Берліна.
Подання заяв—до 15 грудня 2014 року на наступний навчальний рів (1.10.2015 – 31.7.2016).
www.parlament-berlin.de/de/Das-Parlament/Studienstiftung

Розіграш поїздки до Німеччини для випускників німецьких програм

Якщо би ви полетіли на тиждень до Німеччини, кого би ви взяли з собою?
Візміть участь у розіграші поїздки до Німеччині на порталі для випускників німецьких програм – закличте якомога більше своїх друзів оцінити мету вашої подорожі, щоб ви доєдналися до щасливої команди переможців. Бажаємо вам успіхів та будемо раді знову привітати вас у Бонні, Франкфурті, Мюнхені або Берліні.
www.alumniportal-deutschland.org/deutschlandreise

Річні стипендії вільної землі Баварія BAYHOST 2015/16

Вільна земля Баварія пропонує на 2015/16 навчальний рік річні стипендії для випускників вишів з Болгарії, Хорватії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словакії, Чехії, України та Угорщини.
В рамках стипендій можливе фінансування навчання у аспірантурі, на післядипломній програмі у одному з баварських вищіх навчальних закладів. Спочатку вони надаються на один рік, а після подання відповідної заяви можуть подовжуватися максимально двічі (загалом на три роки).
Подальшу інформацію Ви знайдете на сайті www.bayhost.de або за наступним лінком:
http://www.uni-regensburg.de/bayhost/stipendien/incoming/index.html
Заяви приймаються до 1 грудня 2014 року (дата надходження документів).

Конференція на тему ЄС-Україна у Кілі

04.07.2014 у місті Кіль відбудеться конференція на тему майбутнього відносин між ЄС та Україною. На ній будуть розглядатися правові, економічні, політичні питання з поєднанням академічних та практичних підходів. Подальша інформація (англійською мовою)

Стипендії DAAD для третіх країн на навчання в Університеті Андраші м. Будапешт (AUB)

Цього року Університет Андраші м. Будапешт (AUB) знову пропонує дві стипендії DAAD для третіх країн на навчання німецькою мовою на магістратерській програмі у Будапешті. Цільовою групою є іноземні випускники з країн-не членів ЄС. Розмір стипендії становить 400 євро плюс витрати на проїзд та доплата за вартість програми.
Строк подання заяв подовжено до 14 липня 2014 року.
Подальшу інформацію про навчальні програми в AUB Ви знайдете тут  http://studienstart.eu/#studiengaenge, про стипендії тут http://studienstart.eu/stipendien/daaddrittlandstipendium

Розіграш призів від DW "Як я вчу німецьку"

Ти живеш у Європі та вчиш німецьку? Покажи нам, як! Ми хочемо узнати, як саме ви навчаєтеся. Беріть участь і вигравайте навчальні пакети від Deutschen Welle! Читати далі

Німецько-українська магістерська програма «Німецькі та Європейські студії»

Університет ім. Фридриха Шиллера в м. Єна (ФШУ) разом з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) за підтримки DAAD запрошують до навчання на спільній німецько-українській магістерській програмі «Німецькі та Європейські студії», яка пропонує подвійний українсько-німецький диплом. Найкращі за рейтингом навчання студенти в межах дворічної програми навчання отримують можливість на повністю оплачене піврічне навчання в Університеті ім. Фридриха Шиллера в м. Єна.
З 1-го вересня 2014 року, окрім магістерської програм,и студенти також мають можливість навчатися на сертифікатній програмі з «Німецьких та європейських студій».
Для вступу на магістерську програму необхідно подати документи до приймальної комісії НаУКМА у період з 7 по 22 липня 2014 року, для вступу на сетрифікатну програму - до 15 липня 2014 року.
Докладний опис програм
http://www.des.uni-jena.de/

Програма з подвійним дипломом Глобальні комунікації та міжнародна журналістика"

Інститут публіцистики та комунікацій Вільного університету м. Берлін оголошує початок прийому заяв на зазначену програму, яку фінансує DAAD і яка проводиться спільно з Санкт-Петербурзьким державним університетом. Програма відкрита для всього світу. Заяви приймаються до 10 липня 2014 року. www.master.fu-berlin.de/globalcomm-master

Літня школа з європейської безпеки

З 16 до 21 червня 2014 року у Києво-Могилянській академії відбудеться літня школа з європейської безпеки, організована Університетом ім. Людвіга Максімілліанса м. Мюнхен та Державним університетом менеджменту м. Донецьк. Літня школа фінансується DAAD та МЗС Німеччини. Подальша інформація
Для реєстрації контактуйте, будь ласка, пана д-ра Крістофа Шнелльбаха (schnellbach@daad-alumni.de)

Стипендії на участь у літній школі EZS "Відображення історичної невизначеності у мовних конструкціях"

Європейський центр мовознавства (EZS) щиро запрошує до участі у літній школі "Відображення історичної невизначеності у мовних конструкціях", яка проходитиме за підтримки фонду VolkswagenStiftung. Літня школа відбудеться з 28 липня до 01 серпня 2014 року. Подавати заяви до 23 червня 2014 року можуть молоді науковці в галузі мовознавства, літературознавства, історії та культурології. В обгрунтованих випадках можуть надаватися стипендії на проїзд (повна сплата витрат на проїзд), а також часткові стипендії у розмірі 300 євро. www.sommerschule2014.ezs-online.de

Міжнародна парламентська стипендія (IPS)

Німецький Бундестаг спільно із Вільним університетом м. Берлін, Університетом ім. Гумбольдта м. Берлін та Технічним університетом м. Берлін щорічно пропонує близько 120 стипендій для молодих випускників вишів з 28 країн світу. Програма IPS триває загалом 5 місяців (1 березня - 31 липня) та включає в себе заходи, семінари та практику в одного з депутатів Німецького Бундестагу. Участики отримують щомісячну стипендію у розмірі 450 євро. Додатково сплачуються страховки, адміністративні збори та соціальні внески. Окрім цього, надається безкоштовне житло або допомога на житло у розмірі 300 євро на місяць. Сплачується проїзд до Берліна та назад.
Подання заяв: до 30 червня 2014 року.
www.bundestag.de/bundestag/europa_internationales/internat_austausch/ips/info/ukraine/245060

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

Інформаційний бюлетень № 25 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Конкурс Green Talents

Цього року вшосте проводиться конкурс „Green-Talents“ Федерального міністерства освіти та науки для молодих науковців в галузі сталого розвитку. Молоді науковці з усього світу запрошуються до участі, заяви подаються до 16 червня 2014 року через веб-сайт www.greentalents.de

IX літня школа "Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики" (AACIMP - 2014)

З 3 до 16 серпня 2014 року у Києві в Національному Технічному Університеті України "КПІ" пройде літня школа "Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики" (AACIMP - 2014). Цього року програма школи складатиметься з чотирьох паралельних стрімів: Операційні Дослідження, Прикладні Комп'ютерні Науки, Нейросаєнс та Енергетика. Ви можете знайти всю детальну інформацію про реєстрацію, курси, терміни, гранти та умови оплати на сайті: http://summerschool.ssa.org.ua.

Подання заяв через uni-assist - „Study in Germany“- вебінар у четвер, 10 квітня

Подання заяв через uni-assist – на вебінарі, який відбудеться на сайті www.study-in.de Ви отримаєте поради від експертів! Приєднуйтеся у четвер, 10 квітня, з 16.00 до 17.00 ЦЄЧ (в Україні 17.00-18.00) та ставте свої запитання! Експерти дадуть відповідь німецькою та англійською мовами. www.study-in.de

Banner

Програма DAAD "Підтримка демократії в Україні"

Після успішного проведення програми „Підтримка демократії в Україні“ у 2009 - 2014 роках DAAD знов оголошує конкурс на 2015 рік.
Заяви на підтримку на 2015 рік приймаються до 5 вересня 2014 року. Подавати заяви можуть німецькі виші (факультети, інститути) або науково-дослідні установи, які мають партнерські стосунки з українськими вишами або науково-дослідними установами.
https://www.daad.de/hochschulen/kooperation/20285.de.html?s=1&projektid=57095539

Європейські студії у Калінінграді/Вупперталі 2014/15

В рамках однорічної післядипломної програми готуються експерти з європейської інтеграції зі спеціалізацією у европейсько-російській співпраці.
Завдяки співпраці з Гірничим університетом у Вупперталі пропонується можливість провести літній семестр 2015 року у Вупперталі та отримати разом із російським дипломом також німецький "Master of Arts". На семестр навчання у Вупперталі виділяються стипендії DAAD.
Подавати заяви можуть випускники з усіх спеціальностей з усього світу. Подання заяв до Калінінградського державного технічного університету триває до 25 липня.
www.europastudien-kaliningrad.de

Вебінар "Умови допуску до навчання у Німеччині" на сайті www.study-in.de 27 березня

Маєте запитання щодо умов допуску до навчання у Німеччині? Експерти з DAAD пояснять, що для цього потрібно знати! Приєднуйтеся до вебінару на сайті www.study-in.de у четвер, 27 березня, з 15.00 до 16.00 ЦЄЧ (в Україні з 16.00)! Експерти дадуть відповіді на запитання німецькою та англійською мовами. www.study-in.de

Інформаційний бюлетень від Інформаційного центру DAAD у Києві

Інформаційний бюлетень № 24 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Інформаційний бюлетень українською мовою, інформаційний бюлетень німецькою мовою.

Стипендії Erasmus Mundus для навчання та досліджень в Європейському університеті Віадріна

Європейський університет Віадріна є єдиним німецьким університетом, який бере участь у програмі Erasmus Mundus Action 2 HERMES, в рамках якої студенти та науковці в галузі гуманітарних та соціальних наук з Білорусі, України, Вірменії, Азербайджану та Грузії можуть подати заявки на повні стипендії, фінансовані ЄС, на один або декілька семестрів стажування за кордоном, навчання на магістерській або аспірантській програмі, проведення досліджень або наукове стажування у одному з задіяних університетів з країн ЄС. Подальша інформація про стипендії, задіяні університети та запропоновані ними програми знаходиться на сторінці:
www.erasmusmundus-hermes.uoa.gr
Подання заяв на зимовий семестр 2014 року триває до 14 лютого 2014 року.
Контактна особа: Крістін Райзе, координатор HERMES, Європейський університет Віадріна, hermes@europa-uni.de

Міжнародні дні ЗМІ "Gutenberg" у Румунії

"Gutenberg" планує зібрати в рамках „Міжнародних днів ЗМІ”  30 німецькомовних студентів з усієї Європи в період з 1 до 11 серпня 2014 року у місті Клаузенбург, Румунія. Зареєструватися можна до 1 червня 2014 року на сайті http://dsgutenberg.eu/2014/01/die-internationalen-medientage-2014/
Контакт: info@dsgutenberg.eu

Стипендії DAAD для навчання на магістерській програмі "Ландшафтна екологія та охорона природи"

З цього року в рамках стипендійної програми "Післядипломні програми зі сталого розвитку" DAAD підтримує магістерську програму "Ландшафтна екологія та охорона природи" та пропонує щорічно до 8 стипендій.
Міжнародна англомовна магістерська програма "Ландшафтна екологія та охорона природи (LENC)" в Університеті м. Грайфсвальд з 2007 року готує спеціалістів та керівних працівників, які можуть працювати в галузі охорони та сталого користування екосистемами по всьому світі.
Кінцевий термін подання заяв на стипендії на жовтень 2014 - 15 лютого 2014 року.
http://www.botanik.uni-greifswald.de/msclenc/index.html
Контакт: lenc@uni-greifswald.de

Наукові стипендії Leibniz-DAAD 2014

Програма наукових стипендій Leibniz–DAAD пропонується спільно Науковим товариством ім. Ляйбніца та DAAD. Стипендії Leibniz-DAAD пропонують можливість висококваліфікованим іноземним науковцям, які нещодавно завершили навчання у аспірантурі та здобули науковий ступінь, провести дослідження у обраному ними інституті ім. Ляйбніца у Німеччині. Дослідження можна проводити у одному з 86 інститутів ім. Ляйбніца у обраних галузях.Стипендії надаються протягом 12 місяців.
Кінцевий термін подання заяв: 7 березня 2014 року до DAAD у Бонні.
Контактна особа: пані Кордула Берзінг, e-mail: behrsing@daad.de.
www.daad.de/deutschland/stipendium/datenbank/de/15425-leibniz-daad-research-fellowships-01/

Стипендії EJO-EJF для журналістів у Берліні

Починаючи з 2012-2013 навчального року програма "Європейські стипендії для журналістів" (EJF) у співпраці з Європейською журналістською обсерваторією (EJO www.ejo-online.eu) щорічно пропонує стипендії для журналістів. Стипендії фокусуються на певних темах: вони мають на меті спостереження, з одного боку, за розвитком досліджень журналістики у Німеччині, а з іншого боку - за мінливим медійним та журналістським ландшафтом у Берліні.
Стипендії EJO-EJF становять 1100 € щомісячно та виплачуються протягом десяти місяців.
Заяви приймаються до 28 лютого 2014 року (дата надходження документів).
Подальша інформація www.polsoz.fu-berlin.de/kommwiss/institut/journalistenkolleg/ejf/
Електронна адреса для подальших запитань: ejf@zedat.fu-berlin.de

Стипендії на магістерську програму " International Media Studies" від Deutsche Welle

Двомовна магістерська програма орієнтується переважно на молодих журналістів, медійних менеджерів та співробітників комунікаційних відділів. Від пошукачів вимагається наявність диплому бакалавра або еквівалентного диплому, крім того, досвід роботи від одного року після закінчення навчання в сфері ЗМІ, а також володіння німецькою та англійською мовами. Для студентів з Африки, Азії, Латинської Америки та Східної Європи
пропонуються 10 повних стипендій (750 євро на місяць, а також покриття витрат на навчання та проїзд). Кінцевий термін подання заяв на 2014/2015 рік - 31 березня 2014 р. Подальшу інформацію про магістерську програму Ви знайдете на сайті http://www.dw.de/dw-akademie/studium/s-12262, а також у брошурі.

Коледж ім. Карла Фрідріха Гьорделера з вивчення концепції справедливого управління 2014/2015

Коледж ім. Гьорделера пропонує підвищення кваліфікації для наступного покоління лідерів з Вірменії, Азербайджану, Беларусі, Грузії, Молдавії, Росії, Туреччини та України в сфері справедливого управління з метою посилення відповідальності дій в державному секторі (управління та некомерційні організації) та в економіці.
Подавати заяви можуть особи з багаторічним досвідом роботи, відмінним дипломом, які мають інтерес до вивчення справедливого управління та політичної думки, суспільно активні та дуже добре володіють німецькою мовою.
Подальша інформація на сайті www.goerdeler-kolleg.de. Подання заяв - до 03 березня 2014 року.

Стипендії Лео Бек 2014/15

Міжнародна стипендійна програма Лео Бек орієнтується на аспірантів, які працюють над дисертацією в галузі історії та культури німецькомовних євреїв. Програму проводить Навчальний фонд німецького народу у співпраці з Лондонським інститутом Лео Бека. Вона відкрита для аспірантів з усього світу, незалежно від їхньої національності. Кінцевий строк подання заяв - 1 лютого 2014 року.
www.studienstiftung.de/leo-baeck.html

 

Архів новин 2013

Архів новин 2012

Архів новин 2011

Архів новин 2010

 
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK