deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Studieren und Forschen in Deutschland Home
  1. Чи існують літні курси у німецьких ВНЗ?
  2. Чи необхідно вивчити німецьку мову для навчання в Німеччині?
  3. Де можна вивчити німецьку мову в Німеччині?
  4. Які вимоги щодо знання мови ставлять іноземним пошукачам німецькі ВНЗ?
  5. Яку мету переслідують іспити на знання мови для допуску до навчання?
  6. Чи можу я отримати візу, якщо я хочу відвідувати курси німецької мови в Німеччині?

Чи існують літні курси у німецьких ВНЗ?
Так, під час канікул німецькі ВНЗ пропонують багато мовних курсів, а також курсів з музики та країнознавства. Подальшу інформацію Ви отримаєте тут тут.

Чи необхідно вивчити німецьку мову для навчання в Німеччині?
Для міжнародних освітніх програм в Німеччині курси німецької мови можуть проходити паралельно з навчанням, оскільки такі програми пропонують навчання на першому курсі або навіть все навчання англійською мовою.
Для всіх інших освітніх програм Вам необхідно ще в своїй країні розпочати вивчення німецької мови , наприклад, на курсах в одному зі 125 Гете-Інститутів по всьому світу.
Перед допуском до повного курсу навчання Вам необхідно скласти " Іспит з німецької мови для допуску до навчання" (DSH) або в своїй країні іспит "TestDaF". Докладну інформацію щодо мовних іспитів для допуску до навчання Ви отримаєте тут.

Де можна вивчити німецьку мову в Німеччині?
ВИ можете скласти іспити для допуску до навчання (DSH та TestDaF) без попереднього навчання на підготовчих курсах. Проте в багатьох случаях відвідання такіх курсів рекомендоване.

У Вашій країні курси німецької мови пропонують Гете-Інститути, а також інші інституції, наприклад, університети. Інформацію про можливості вивчення німецької мови у Вашій країні Ви отримаєте в лекторів DAAD, які працюють в університетах, а також в Гете-Інститутах, Центрах TestDaF та Німецьких посольствах і консульствах.

В Німеччині підготовчі курси пропонуються різними інституціями на різних умовах: ВНЗ та підготовчими коледжами, Гете-Інститутами, Центрами ім. Карла Дуісберга, вечірніми загальноосвітніми курсами (Volkshochschulen), а також приватними мовними школами. Подальшу інформацію щодо інституцій, що пропонують курси нмецької мови в Німеччині, Ви знайдете тут.

Огляд курсів німецької мови у ВНЗ в Німеччині та в позауніверситетських закладах Ви знайдете на веб-сторінці FaDaF: www.fadaf.de

Можливості вивчення німецької мови – в Німеччині та у Вашій країні – існують також в Інтернеті. Тут Ви знайдете онлайнову пропозицію:

Які вимоги щодо знання мови ставлять іноземним пошукачам німецькі ВНЗ?
Студенти в Німеччині у багатьох освітніх програмах мають відносно велику свободу. Вони можуть самостійно визначати - хоча й в рамках Порядку навчання та складання іспитів - навчальні зайняття, які вони хочуть відвідувати, та свій навчальний план. Від студентів в Німеччині вимагається достатня самостійність.
Тому Ви маєте володіти мовою на рівні, достатньому для розуміння розкладу лекцій, оголошень щодо семінарів, умов навчання тощо, а також ставити запитання щодо них. Через це дуже важливо оволодіти розмовною мовою.
Існує багато видів навчальних заходів, які ставлять різні вимоги до рівня володіння мовою учасників, тут Ви знайдете докладнішу інформацію про це.

Яку мету переслідують іспити на знання мови для допуску до навчання?
Обидві іспити для допуску до навчання у ВНЗ - DSH та TestDaF - мають однакову мету: перевірити, чи володієте Ви німецькою мовою на достатньому рівні для успішного навчання у німецькому ВНЗ. До того ж, цим іспитом Ви загалом доводите, що Ви володієте німецькою мовою на високому рівні як усно, так і письмово.
Іспити перевіряють мовні вміння, які Вам необхідно мати для початку навчання за фіхом в Німеччині. Перевірятимуться такі вміння:

  • спроможність розуміти лекції, конспектувати та потім опрацьовувати їхній зміст,
  • спроможність розуміти та обговорювати наукові тексти,
  • спроможність самостійно письмово та усно висловлюватись на задану тему, пов´язану з навчанням.

Чи можу я отримати візу, якщо я хочу відвідувати курси німецької мови в Німеччині?
Так, але вона буде дійсна лише на строк відвідання мовних курсів, і її не можливо буде переробити на візу для навчання.

Подальшу інформацію Ви отримаєте у німецьких іноземних представництвах у Вашій країні.

DAAD Partner
Карта сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK