deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Studieren und Forschen in Deutschland Home

Інформація в Інтернеті, портали DaF, пошукові машини, зібрання лінків
Існують різноманітні портали та зібрання лінків, які дають багато актуальної інформації щодо німецької мови як іноземної. Можна знайти коментовані переліки, навчальні матеріали, веб-сторінки з завданнями та вправами, повідомлення, статті та багато іншого.
Міністерство закордонних справ на своїй веб-сторінці пропонує перелік інституцій, що пропонують курси німецької мови по всьому світу:
www.auswaertiges-amt.de/www/de/aussenpolitik/kulturpolitik/sprache/sprachkurse_html

Огляди, добірки з коментарями, адреси та поради Ви знайдете тут:
www.fadaf.de
www.deutsche-kultur-international.de
www.sprachkurse-weltweit.de

Пошукові машини для вивчення мови у тандемі, підбір партнера для тандему та обмін електронними адресами:
www.speak2speak.de
www.slf.ruhr-uni-bochum.de
www.tcd.ie/clcs/tandem/servers.html
www.tandem-f.org
www.e-mail.projekt-in.de
www.uni-konstanz.de/ZE/SLI/german/tandem/about.html
www.aegee.uni-karlsruhe.de/sprachboerse/main.php

Інформація та консультації в Інтернеті
Спілка фахівців з німецької мови як іноземної (fadaf), до якої на сьогодні входять 650 осіб та інституцій, що працюють в галузі німецької мови як іноземної, має на меті підтримку вивчення німецької мови та сприяння міжкультурним контактам. Спілка допомагає іноземцям, які цікавляться німецькою мовою, її вивчають або викладають. Великий інформаційний портал надає актуальну інформацію. Fadaf пропонує безкоштовні новини та добре структурований огляд іспитів з німецької мови з коментарями.
www.fadaf.de

Інститут німецької мови (IDS)
Інформацію про німецьку мову та консультації по електронній пошті wollen пропонують Інститут німецької мови (IDS) м. Маннгайм та Університет м. Маннгайм у спільному Інтернет-проекті.
http://www.ids-mannheim.de

Портали DaF/ форуми DaF
Портал DaF - це Інтернет-портал з німецької мови як іноземної, який містить бази даних, інформацію про строки, можливості підвищення кваліфікації та ярмарки вакансій.
www.daf-portal.de

Форум з німецької мови
На форумі з німецької мови Ви знайдете матеріали щодо підвищення кваліфікації та подальшого навчання в галузі німецької мови як іноземної. Він представляє викладачам німецької мови пропозиції різних видавництв та організацій.
www.forum-deutsch.de

Інститут міжнародної комунікації (IIK)
Форум з німецької мови як іноземної Інституту міжнародної комунікації (IIK) м. Дюссельдорф пропонує Інтернет-службу для викладання німецької мови як іноземної, що постійно оновлюється.
www.iik-duesseldorf.de
www.deutsch-als-fremdsprache.de

WWW-лінки з коментарями "Мова та країнознавство"

DAAD: Німеччина та літні курси
http://www.daad.de/deutschland/de
http://www.sommerkurse-in-deutschland.de
Опис: Інтернет-сторінка DAAD в розділі "Життя в Німеччині" пропонує докладну інформацію про країну спеціально для іноземних студентів, наприклад, на теми „Банки“, „Громадський транспорт“, „Пошук житла“ або „Пошта та телефон“.
В розділі „Літні курси“ Ви знайдете пошукову систему для вибору літніх курсів у німецьких ВНЗ. Курси можна вибирати за місцем проведення, темою, мовою викладання.
Мова: німецька, англійська та іспанська

TestDaF: стандартизований тест з німецької мови як іноземної
http://www.testdaf.de
Проведення: Інститут TestDaF є інститутом при університеті заочного навчання м. Хаген та при Рурському університеті м. Бохум.
Опис: Пошукачі на навчання з-за кордону, як правило, мають довести достатній для прийому на навчання рівень знання німецької мови. TestDaF є центральним стандартизованим тестом з німецької мови як іноземної за зразком американського „Тесту з англійської мови як іноземної“ (TOEFL). Він пропонує можливість іноземцям скласти необхідний для вступу до німецького ВНЗ тест в своїй країні. На веб-сторінці TestDaF Ви знайдете, серед іншого, строки складання найближчих іспитів, зразки екзаменаційних завдань, адреси тестових центрів по всьому світу, де можна скласти іспити.
Мова: Німецька (початкова інформація також англійською, французькою, російською, іспанською та деякими іншими мовами у форматі PDF тут http://www.testdaf.de/html/sprachen/sprachen.htm)

Гете-Інститут
http://www.goethe.de
Проведення: Зареєстрована спілка Гете-Інститут (GI) з січня 2001 стала найбільшою посередницькою організацією німецької зовнішньої культурної політики. Цей новий інститут, який виник внаслідок злиття Гете-Інституту та Інтер Націонес, є органцзацією, що сприяє поширенню німецької мови та культури по всьому світу.
Опис: Під http://www.goethe.de Ви знайдете огляд напрямків роботи Гете-Інституту, отримаєте доступ до всіх інститутів та запропонованої ними інформації та мовних курсів, як в Німеччині, так і за кордоном. Веб-сторінка Гете-Інституту доповнюється різноманітними спеціальними онлайновими пропозиціями для тих, хто вивчає або викладає німецьку мову, наприклад, дистанційні курси та матеріали онлайн. Бібліотекарі та видавці / продавці книг знайдуть інформацію щодо різноманітних пропозицій Гете-Інституту (строки проведення фахових конференцій, нові видання тощо).
Мова: Німецька, англійська, сторінки понад 100 інститутів за кордоном пропонуються переважно англійською або мовою приймаючої країни.

Шкільна освіта за кордоном в інтернеті
http://www.auslandsschulwesen.de
Проведення: Центральний відділ у справах освіти за кордоном (ZfA) надає педагогічну, кадрову та фінансову допомогу шкільній роботі за кордоном в рамках зовнішньої культурної політики.
Опис: На веб-сторінці ZfA можна знайти багато інформації щодо німецької шкільної освіти за кордоном, а також перелік всіх німецьких шкіл за кордоном з адресами, адресами електронної пошти та веб-сторінок (в разі наявності). За допомогою карти світу можна отримати подальшу інформацію про кожну школу.
Мова: Німецька

Вивчення мов у тандемі
http://www.slf.ruhr-uni-bochum.de
Проведення: Семінар для дослідження викладання та вивчення мов, Рурський університет м. Бохум
Опис: Під навчанням у тандемі розуміється форма відкритого навчання, у якому особи з різними рідними мовами співпрацюють у парах, щоб навчитися один в одного мові, дізнатися більше про свого партнера та його культуру та отримати інші знання - наприклад, стосовно професійного досвіду партнера. Ця веб-сторінка пропонує не лише можливість пошуку тандем-партнерів через електронну пошту, але й корисні поради щодо навчання у тандемі та цікаві лінки в інтернеті.
Мова: Німецька, датська, англійська, італійська, іспанська, французька, голандська, російська та шведська

    СПЕЦІАЛЬНІ ПОРАДИ

для студентів-германістів

„Ерлангенський список“
http://www.erlangerliste.uni-erlangen.de
В розділі "Література" Ерлангенського списку студенти-германісти знайдуть добре впорядкований список лінків до багатьох питань, наприклад, інституції, що займаються германістикою, зібрання текстів (літературних тощо), історія мови тощо.

Дюссельдорфська віртуальна бібліотека германістики
http://www.uni-duesseldorf.de/WWW/ulb/ger.html
Інформаційні джерела в інтернеті для германістів, довідники, бази даних, словники, бібліографії та багато іншого.

Інтернет-підручник з німецької граматики
http://travlang.com/languages/german/ihgg
Інтернет-підручник з німецької граматики англійською мовою спеціально для іноземних студентів та тих, хто вивчає німецьку мову з добрим володінням англійською мовою та достатнім для розуміння прикладів в тексті володінням німецькою.

Онлайн-каталог германістики вищої школи

http://www.germanistenverzeichnis.de
Допомагає знайти інформацію про германістів, що викладають або проводять дослідження у ВНЗ, у німецьких та іноземних каталогах. Ця послуга DAAD та Німецької спілки германістів ще буде дороблятися та розширюватися у найближчі роки.


DAAD Partner
Карта сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK