deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Studieren und Forschen in Deutschland Home


На цих сторінках Ви знайдете відповіді на всі Ваші питання щодо вивчення німецької мови. Тут Ви знайдете, серед іншого, інформацію про курси німецької мови, методики вивчення мови онлайн, навчальні матеріали та визнані іспити на знання мови.

Ми пропонуємо Вам наступні теми:Ми наведемо Вам сім вагомих причин, чому варто вивчати німецьку мову. До того ж, Ви взнаєте дещо цікаве щодо росповсюдження німецької мови по всьому світу.

Більш докладноВ цій рубриці Ви знайдете інформацію про численні мовні курси, пошукові системи для мовних курсів, мультимедійні форми вивчення мови, тести на знання мови, організації, що підтримують розповсюдження німецької мови та інші цікаві лінки.

Більш докладноНавіть якщо у Вашому місті не проводяться курси німецької мови, в Вас є багато інших можливостей, наприклад, курси он-лайн або програми самостійного вивчення мови. До того ж, ми проінформуємо Вас стосовно міжнародно визнаних іспитів та тестів на знання мови та іспитів з німецької для вступу у ВНЗ.

Більш докладноМи пропонуємо Вам два невеличких мовних тести для попередньої перевірки своїх знань німецької мови. Звичайно, ці тести не можна порівняти з визнаними іспитами, вони лише дають загальну оцінку Вашим знанням.

Більш докладноНімецькі ВНЗ пропонують великий вибір літніх курсів, не лише мовних, але й фахового спрямування. Серед запропонованих мовних курсів Ви знайдете широку палітру курсів для початкового, середнього та вищого рівня, для викладачів німецької мови та для спеціалістів з різних галузей, як, наприклад, німецька для економістів.

Більш докладноТут ми зібрали всі питання щодо вивчення німецької мови, які нам часто ставлять. Ми пропонуємо також інформацію про контактних осіб з певних питань.


Більш докладноНаша пропозиція доповнюється зібранням лінків про німецьку мову та країнознавство.

Більш докладно

DAAD Partner
Карта сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK