deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Studium in Deutschland
Загальна інформація
Університети
ВНЗ прикладного       напрямку
Пропозиції німецьких
      вузів
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home
Навчання у Німеччині

Наука та дослідження в Німеччині мають давні традиції. Чимало ВНЗ cлавляться багатовіковою історією. Після руйнувань Другої світової війни у Німеччині розвинулося широке поле досліджень, яке, особливо після об´єднання Німеччини, охоплює стільки галузей, як ніколи. У Німеччині існують (на 2001 рік) 323 ВНЗ, і якщо хто хоче навчатися у Німеччині, він має вибір між університетами та рівноцінними їм інститутами, як, наприклад, ВНЗ прикладного напряму (Fachhochschule) та вищими школами музики, мистецтв та кіно. Студенти всіх національностей можуть навчатися у будь-якому державному інституті.
Якщо ви вирішили навчатися у Німеччині, вам необхідно обов´язково з´ясувати для себе наступні питання, щоб створити собі оптимальні умови для навчання:

  • Який тип німецького ВНЗ вам підходить? Можливо, вас цікавить короткострокове, орієнтоване на практичні зайняття, навчання у ВНЗ прикладного напряму, або ж ви хочете відвідувати вищу школу музики або мистецтв? DAAD має спеціальні брошури, присвячені цим типам вищих навчальних закладів, в серії «Навчання у ВНЗ Німеччини».
  • Ви хочете закінчити повний курс навчання у Німеччині або лише частковий, без закінчення інституту (наприклад, лише на рік)?
  • Може, ви вже отримали вищу освіту і вашій країні і тепер хочете здобути післядипломну освіту?
  • Чи буде визнано у вашій країні німецький диплом, ступінь магістра та складені державні іспити або ж диплом ВНЗ прикладного напряму як документ, що підтверджує достатній рівень освіти для професійної діяльності?

Починайте обмірковувати ваш шлях до німецького ВНЗ лише тоді, коли ви усвідомите, яким буде ваше повернення на Батьківщину і якими будуть ваши шанси у професійній сфері після закінчення обраного вами навчання, а також фінансовий бік вашого перебування у Німеччині. Навчання у німецькому інституті має створити для вас нові можливості, а не позбавити вас них.


Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links