deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home
Колишні стипендіати DAAD: успішна кар´єра

Олена Кошман

„Стипендія DAAD стала вирішальним фактором для моєї кар’єри в Україні“

Олена Кошман навчалася у Харківському державному економічному університеті за фахом „Економіка підприємства”. В 2001 році вона закічила університет. У 1999 році Олена Кошман отримала стипендію DAAD за програмою ERP та протягом одного року навчалася в Університеті міста Пассау. Під час навчання в Німеччини вона пройшла практики у фірмах Сіменс та Осрам у Мюнхені.

Зараз Олена Кошман працює на посаді заступника відділу фірми Сіменс у Києві.

 

Євген Скляренко

Заступник декана Німецького технічного факультету Донецького національного технічного університету.

Народився 13.08.1972 в м. Донецьк. Закінчив з відзнакою в 1994 р. Донецький державний технічний університет за спеціальністю "Електропривід та автоматизація промислових установок і технологічних комплексів". Асистент (1994), старший викладач (2000), доцент (2003) Кафедри систем програмного управління Німецького технічного факультету Донецького національного технічного університету. З 2002 р. – заступник декана Німецького технічного факультету.

Стипендія DAAD для проведення наукових досліджень в Магдебурзькому університеті в період з 1996 до 1999 р. У 2002 році пан Скляренко захистив кандидатську дисертацію у Магдебурзькому університеті та отримав ступінь доктора технічних наук.

Проф. д-р Костянтин Михаленков

“Стипендія DAAD показала мені,
що “залізна завіса” вже не розділяє нас,
ми живемо у відкритому світі.”

Доцент кафедри “Фізико-хімічні основи технології металів” Національного технічного унівеситету України “Київський політехнічний інститут, Директор лабораторії високоміцних матеріалів та метастабільних сплавів подвійного підпорядкування.

Народився 11 лютого 1962 рокув Київі. В березні 1985 року закінчив Київський політехнічний інститу за спеціальністю ливарне виробництво. З 1985 року - асистент кафедри. В 1994 році захистив кандидатську дисертацію і працював доцентом кафедри.

В 1995 році отримав стипендію DAAD для проведення досліджень у технічному університеті Берліну для співпраці з професором, д-ром інженерних наук Вінфредом Райфом. Саме з цього візиту розпочалась співпраця з Берлінським технічним університетом, яка потім тривала близько 10 років.

В 2005 році результати досліджень, які було проведено переважно в Німеччині, були оформлені в докторську дисертацію, яку було успішно захищено.

З 2005 року працює на тій самій кафедрі. У цей час за його ініціативи було створено нову науково-освітню лабораторію.Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK