deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home
Програми для всіх колишніх стипендіатів DAAD (алумні)

Великі семінари для колишніх стипендіатів
Кожного року DAAD організовує в різних країнах інтердисциплінарні або фахово спрямовані семінари для колишніх стипендіатів - в першу чергу, для колишніх стипендіатів з-за кордону. Семінари проводяться переважно у співпраці з німецькими закордонними представництвами, з лекторами DAAD, місцевими інститутами ім. Гете, ВНЗ та об´єднаннями колишніх стипендіатів. Огляд семінарів (а також іншу інформацію, як анонси, документація з засідань, фотографії тощо) (inklusive weiterführender Informationen wie Vorankündigungen, Tagungsdokumentationen, Fotos etc.) Ви знайдете в нашому календарі для колишніх стипендіатів.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: alumniseminare@daad.de

Маленькі семінари для колишніх стипендіатів за участі DAAD
Після подання заяви до DAAD можуть буди профінансовані і маленькі семінари для колишніх стипендіатів, які організовуються самими колишніми стипендіатами або у яких вони беруть участь. В першу чергу, це мають бути фахово орієнтовані заходи, оскільки суто товариські зустрічі не можуть бути профінансовані з боку DAAD. У семінарі має взяти участь значна кількість колишніх стипендіатів. Тут Ви отримаєте подальшу інформацію та формуляр для заяви у форматі pdf. Огляд заходів Ви знайдете в нашому календарі для колишніх стипендіатів.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: alumni@daad.de

Об´єднання колишніх стипендіатів
Допомога на проведення заходів та створення об´єднань
У світі існую понад 120 об´єднань колишніх стипендіатів DAAD! Ми цим дуже пишаємось. DAAD підтримує роботу об´єднань і надає часткове фінансування, наприклад, для організації фахових заходів. Умовою є те, що більша частина членів мє бути колишніми стипендіатами DAAD і що об´єднання зареєстроване згідно з місцевим правом. Якщо Ви самі хочете заснувати об´єднання колишніх стипендіатів DAAD, ми також надамо Вам у цьому підтримку. Деталі всіх цих пропозицій Ви знайдете у нашій пам´ятці, а також на формулярі для заяви на допомогу для проведення заходів і на заснування об´єднання. Подальшу інформацію, контактні адреси та інше стосовно об´єднань колишніх стипендіатів Ви отримаєте тут. Огляд заходів (а також іншу інформацію, як запрошення, документації зібрань, фотографії тощо) Ви знайдете у нашому календарі для колишніх стипендіатів.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: alumni@daad.de

Журнал для колишніх стипендатів 'DAAD-Letter'
Журнал для колишніх стипендіатів 'Letter' виходить тричі на рік німецькою мовою. Головною тематикою публікацій є розвиток та тенденції німецьких ВНЗ, науки та політики щодо вищої освіти. Крім того, докладно предсталеніа діяльність DAAD. У журналі "Letter" колишні стипендіати висловлюють свої враження та переживання під час перебування в Німеччині зі стипендією DAAD. Листи читачів Ви знайдете тут.
'Letter' є безкоштовним для дійсних іноземних стипендіатів з річною стипендією DAAD та для іноземних колишніх стипендіатів. На форумі Ви можете замовити безкоштовну підписку на журнал "Letter" або ж відмовитися від абонементу. Німецькі річні стипендіати DAAD також отримують 'Letter' безкоштовно, так само як і члени клубів DAAD. Німецькі колишні стипендіати DAAD можуть отримувати 'Letter' і після закінчення періоду виплати стипендії за невеликий внесок - 15 € на рік. Тут Ви знайдете інформацію про платний абонемент.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: alumni@daad.de


База даних звітів колишніх стипендіатів
Кожного року DAAD підтримує багато тисяч стипендіатів. Велика кількість стипендіатів регулярно надсилає нам звіти щодо ситуації у країні, у якій вони перебували під час отримання стипендії. У цих звітах Ви знайдете інформацію про ВНЗ, а також цінні поради стосовно культури, людей та іншу інформацію про певну країну. У форумі ми просимо стипендіатів передати цю інформацію наступним поколінням стипендіатів DAAD. Розмістіть і Ви свій звіт на наших сторінках! Чим більше буде опубліковано звітів, тим легше буде новим стипендіатам знайти точну інформацію про країну, ВНЗ та факультет, в яких планується перебування. Візьміть участь у створенні бази даних звітів! Доступ до них Ви отримаєте на форумі.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: alumni@daad.de

Форум
Форум пропонує Вам можливість вступити в контакт один з одним та обмінятися досвідом. В Вас є пропозиція роботи, Ви шукаєте квартиру, Ви хочете покращити знання мови після повернення в свою країну? На форумі Ви можете розміщувати свої побажання, запитання та знайти необхідну інформацію стосовно академічних обмінів.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: alumni@daad.de

Особисті дані
Ви переїхали та хочете повідомити нам Вашу нову адресу? На форумі Ви маєте можливість переглянути та змінити ці та інші Ваші особисті дані. Лише якщо ми будемо мати Ваші актуальні дані, ми зможемо звертатися безпосередньо до Вас і надалі.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: alumni@daad.deМапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK