deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home
Спеціальні програми для колишніх стипендіатів DAAD з закордону

Програма по виділенню невеликого технічного устаткування
Річні стипендіати з країн Південно-Східної та Східної Європи (Болгарія, Румунія, країни СНД), особливо фахівців у галузі інженерних та природничих наук, а також у галузі сільського та лісового господарства, які отримували стипендію DAAD десять або більше місяців, можуть щонайменьше за 8 тижнів до кінця стипендійного періоду замовити допомогу на придбання невеликого технічного устаткування та матеріалів. Замовляти можна лише невелике технічне устаткування, яке має безпосереднє відношення до проведеного в німецькому ВНЗ стажування. Замовлення відео-, фототехніки, офісного устаткування (наприклад, копіювального апарату та комп´ютеру з програмним забезпеченням та периферією), як правило, не можливе. Докладну інформацію та умови щодо цієї програми Ви знайдете на нашій пам´ятці.
Заяви з нових країн-членів ЄС не можуть бути розглянуті.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: kleingeraete@daad.de

Розсилка фахової літератури
Колишні річні стипендіати всіх спеціальностей (а також колишні стипендіати-германісти, період виплати стипендії в яких тривав більше, ніж 5 місяців) з країн, що розвиваються, країн Південно-Східної та Східної Європи (Болгарія, Румунія, країни СНД) можуть один раз на рік замовляти фахову літературу (книжки, журнали та статті), видану німецькими видавництвами, з метою поглиблення своїх знань з фаху (вартість – максимально 200 євро на рік). Докладну інформацію про програму Ви знайдете у цій пам´ятці. Заяви подаються по можливості на форумі. Перевага: Ви можете швидко та зручно отримати бази даних наявної літератури, побачити стан замовлення, знайти ціни тощо.
Заяви з нових країн-членів ЄС не можуть бути розглянуті.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: alьmni-bьchspenden@daad.de

Повторні запрошення
DAAD може запрошувати іноземних колишніх річних стипендіатів, які після закінчення стипендії тривалий час (принаймні 3 роки) працювали в себе на Батьківщині, для проведення наукових дослуджень у Німеччині (до 3 місяців). Через велику кількість заяв, як правило, не всі бажаючі можуть отримати стипендію. Заяви Ви можете подавати до представництв DAAD у Вашій країні або до Посольства ФРН.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: postmaster@daad.de

Програма фінансування Федерального міністерства економічної співпраці
– особливо для країн, що розвиваються, з Латинської Америки, Африки та Азії —
Цю програму було створено для зміцнення наукових стосунків із закордоном та для підтримки науки, досліджень та розвитку ВНЗ та наукових інститутів, передусім, у країнах Латинської Америки, Африки та Азії. Подавати заяву на виділення наукового обладнання можуть лише науковці з іноземного ВНЗ, які частину свого навчання або досліджень провели в Німеччині. Проект має бути пов`язаним із навчальною та дослідною програмою відповідного інституту (максимальна сума стипендії для малих проектів – 3.580 євро та для великих проектів – 20.450 євро). Подальшу інформацію щодо цієї програми та інших програм DAAD для співрпаці із країнами, що розвиваються, Ви знайдете тут.

Інші питання? – Зайдіть, будь ласка, сюди.
Контактна особа: sachmittel@daad.deМапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK