Перегляд історії обміну в Steam

Просмотр истории обмена в Steam лого

Однією з популярних функцій серед користувачів стиму є обмін предметами інвентарю. Буває, що необхідно подивитися історію попередніх обмінів. Це трапляється, коли ви хочете переконатися, що обмін, який ви робите, повністю задовольняє вас. Також це буває необхідно в тому випадку, коли ви хочете дізнатися куди пропав предмет з вашого інвентарю, чи не обмінялися ви зі своїм другом раніше. Читайте далі, щоб дізнатися, як можна подивитися історію обміну в Steam.


Steam зберігає повну історію обміну предметами. Тому ви зможете подивитися навіть найдавнішу угоду, вчинену в цьому сервісі.
  1. Для того щоб перейти до історії обміну, Вам необхідно відкрити сторінку інвентарю. Робиться це наступним чином: натисніть на свій нік у верхньому правому куті меню Steam, після цього виберіть пункт «інвентар».
  2. Переход к инвентарю в Steam
  3. Тепер вам необхідно натиснути кнопку, яка розташована в правій частині вікна списку, виберіть варіант «історія інвентарю».Кнопка просмотра истории обмена в Steam

    Ви потрапите на сторінку, яка містить детальну інформацію про всі угоди, які ви надали в Стимі.

  4. Окно с историей обмена в Steam
  5. Для кожного обміну наведена наступна інформація: дата його здійснення, нік користувача, з яким ви обмінялися, а також предмети, які ви передали користувачеві Steam і які отримали від нього в ході угоди. Отримані предмети відзначені значком &171; + &187;, а віддані &171;-&171;. Також ви можете клікнути по будь-якому отриманому предмету в цьому вікні, щоб перейти на його сторінку в вашому інвентарі Steam.
  6. Якщо угод велика кількість, ви можете перемикатися між сторінками записів угод, використовуючи цифри у верхній частині форми. Тепер ви без зусиль зможете визначити, куди ж саме поділися предмети з вашого інвентарю Steam, і жоден предмет не зникне з нього безслідно.

Якщо при спробі перегляду історії обмінів видається повідомлення про те, що сторінка недоступна, то слід почекати деякий час і спробувати зайти на цю сторінку ще раз.

Історія обміну в Стім &8212; це відмінний інструмент для того щоб контролювати угоди, які ви робите в цьому сервісі. За допомогою нього ви зможете вести власну статистику обміну в Стиме.

більше статей на цю тему: