Встановлення китайського TikTok на iPhone

Крок 1: Зміна країни в App Store

Завантажити китайську версію tiktok, відомого також під назвою «Доуінь», за межами даної держави за замовчуванням не представляється можливим через регіональні обмеження, так само як і звичайну на території КНР. Таку проблему цілком можна обійти за допомогою окремої облікового запису або змінених певним чином налаштувань магазину додатків.

Читайте також: встановлення TikTok на телефон

Варіант 1: налаштування облікового запису

З двох доступних на iOS методів скачування китайського Тіктока оптимальним є зміна налаштувань облікового запису Apple, що дозволить завантажувати додатки безпосередньо з регіональної версії магазину. На жаль, дане рішення з високою ймовірністю може не спрацювати через досить суворої політики, і якщо ви зіткнулися з проблемами або не хочете цього зовсім, можете відразу ознайомитися з другим варіантом.

 1. На домашньому екрані смартфона відкрийте стандартний App Store, в правому верхньому куті екрану Натисніть по фотографії аккаунта і у спливаючому вікні торкніться блоку з основною інформацією. При переході в даний розділ, як правило, потрібно пройти додаткову верифікацію за допомогою Touch ID або Face ID в залежності від моделі.
 2. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_001
 3. В якості альтернативи цілком можна перейти в системні «Налаштування» , торкнутися блоку з ім'ям і фотографією аккаунта і на сторінці розгорнути категорію " медіа-матеріали та покупки» . Який би з варіантів ви не вибрали, наступні дії будуть повністю ідентичні.
 4. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_002
 5. При появі вікна «обліковий запис» торкніться пункту " Країна чи регіон» і скористайтеся посиланням " змінити країну чи регіон» . Відразу звертаємо увагу, що при зміні країни автоматично будуть деактивовані поновлювані підписки (тільки Apple), і тому, щоб уникнути помилок, краще це зробити заздалегідь вручну через відповідної розділ.
 6. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_003
 7. З представленого списку країн, що найважливіше, необхідно вибрати «Китай континентальний» . Якщо ви вкажете будь-яке інше держава, скачати потрібну різновид додатки не вийде зі згаданої раніше причини.
 8. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_004
 9. Опинившись на екрані " положення та умови» , прокрутіть Ліцензійну угоду до кінця, якщо потрібно, натисніть »Готово" у правій частині верхньої панелі та підтвердьте згоду У спливаючому вікні. Даний текст, як правило, містить основні умови використання iTunes і App Store, що навряд чи позначається на звичній роботі магазину.
 10. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_005
 11. Щоб завершити розглянуту процедуру, на сторінці " Країна чи регіон» в рамках блоку " спосіб оплати» виберіть варіант «None» і довільним чином заповніть інші обов'язкові поля в категоріях " одержувач виставленого рахунку» і " адреса виставлення рахунку» . Після цього знову скористайтеся посиланням »Готово" у верхньому куті, тим самим завершивши зміну країни.
 12. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_006
 13. Якщо все було зроблено правильно, відбудеться автоматичне повернення в App Store або»Налаштування" . Переконатися в успішному зміні можна просто відвідавши параметри аккаунта, де раніше російськомовні написи будуть замінені на китайські ієрогліфи.
 14. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_007

  Розглядати зворотну процедуру зміни мови і країни ми не будемо, тому після повного прочитання інструкції вам доведеться діяти інтуїтивно. Для цього буде достатньо представлених нами скріншотів, тому як сам по собі інтерфейс не змінюється.

Варіант 2: Створення облікового запису

Одним з головних відмінностей китайського магазину додатків від будь-якого іншого виступає необхідність прив'язки виключно місцевого номера телефону, що не дозволить так просто встановити потрібну програму. Якщо ви зіткнулися з помилкою завантаження після першого варіанту або відразу перейшли до даного рішення, доведеться створити новий аккаунт з віртуальним номером.

 1. Спочатку, як неважко здогадатися, необхідно вийти з поточного облікового запису Apple ID через системні»Налаштування" . Це можна зробити у відповідному розділі шляхом натискання кнопки »вийти" в нижній частині екрана, не забуваючи при цьому про створення резервних копій.
 2. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_010
 3. Покинувши аккаунт, що можна визначити по відсутності імені і аватарки в Налаштуваннях, відкрийте App Store на домашньому екрані і торкніться значка профілю в правому верхньому куті. Також форма авторизації та реєстрації буде доступна при спробі скачування будь-якої Програми з магазину.
 4. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_011
 5. Скористайтеся кнопкою " Створити Apple ID» під формою авторизації і на наступному етапі введіть основні дані, включаючи вільну адресу електронної пошти і досить складний пароль. Після цього торкніться пункту «Росія» у нижній частині екрана.
 6. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_012
 7. Зі списку доступних регіонів виберіть»Китай континентальний" , тим самим примусово вказавши країну&171; проживання & 187;. Щоб продовжити реєстрацію, увімкніть опцію " прийняти положення та умови» і натисніть кнопку »далі" у верхньому правому куті екрана.
 8. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_013
 9. На наступній сторінці заповніть поля відповідно до прізвищем, ім'ям і датою народжень, де блоки розташовуються саме в зазначеному порядку. Згодом також потрібно додати платіжну інформацію, вибравши «None» в якості способу оплати і вказавши абсолютно будь-які значення в наступних категоріях (можете сміливо керуватися скріншотами).
 10. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_014
 11. Торкнувшись посилання»далі" , дочекайтеся перевірки даних і появи повідомлення про використання неправильного номера телефону (який автоматично береться з довідника), після чого поверніться за допомогою кнопки в лівому верхньому кутку. Відразу після цього зі списку регіонів виберіть Китай з кодом «+86» , введіть номер телефону, натисніть позначене посилання та вкажіть код із повідомлення. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_015

  Головною проблемою в даній послідовності дій є китайський номер телефону, Отримати який, та ще й не використаний в інших акаунтах, може бути складно. В якості рекомендації можемо запропонувати платний онлайн-сервіс SMS-MAN, де за вкрай низьку ціну при високій гарантії можна отримати СМС на тимчасовий Китайський номер, вибравши відповідну країну із загального списку, так само як і місце, куди буде підключений телефон.

  Офіційний сайт онлайн-сервісу SMS-MAN

 12. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_016
 13. Так само як і телефон, необхідно також підтвердити адресу електронної пошти на окремому етапі за допомогою шестизначного коду. В результаті почнеться створення Apple ID і пов'язаного iCloud, після чого можна буде без проблем використовувати китайський App Store, в тому числі для скачування Тіктока.
 14. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_017

  Так як китайські номери зазвичай надаються на одноразовій основі, рекомендуємо відразу ж після авторизації зайти в Налаштування облікового запису і підключити будь-який інший доступний Російський телефон, не видаляючи при цьому китайський. Якщо все зроблено правильно, даний номер можна буде використовувати для відновлення і прив'язки Apple ID на пристроях в майбутньому.

Крок 2: завантаження програми

Завершивши зміну держави в Налаштуваннях Apple ID або виконавши створення нового облікового запису, можна завантажити регіональну версію tiktok, тоді як звичайна просто не буде доступна в App Store. Також відразу відзначимо, що обидва додатки можуть бути присутніми на пристрої одночасно, ніяк не перешкоджаючи роботі один одного.

 1. Ігноруючи змінену мову інтерфейсу, відкрийте App Store і за допомогою нижньої панелі перейдіть на вкладку пошуку, позначену відповідним значком. Тут необхідно торкнутися текстового поля в самому верху екрану і ввести назву програми англійською або китайською мовою (російську використовувати можна, але результати пошуку не будуть пов'язані з Тіктоком).
 2. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_020
 3. З представленого списку виберіть Китайський tiktok, орієнтуючись по іконці і тексту зі скріншота. Після цього слід натиснути синю кнопку під назвою і, якщо потрібно, підтвердити установку за допомогою код-пароля, Touch ID або Face ID.
 4. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_021
 5. Дочекайтеся завершення процедури скачування і установки, після чого значок програми з'явиться на домашньому екрані Айфона. Щоб відкрити додану програму, використовуйте іконку або кнопку на офіційній сторінці в магазині.
 6. Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_022

  За необхідності для зручності можете сміливо відключити китайську обліковий запис Apple ID і перейти на основну російську, тим самим повернувши звичну мову інтерфейсу. Мобільний клієнт Тіктока при цьому залишиться і буде функціонувати без обмежень, не рахуючи того, що оновлення Скачати не вийде.

Крок 3: Реєстрація та використання

Завантаження китайської версії tiktok на мобільний iOS-пристрій є не єдиною проблемою, якщо раніше вами не використовувалася дана різновид програми. Пов'язано це з тим, що для повноцінного використання буде потрібно окрема обліковий запис, яку, на відміну від міжнародного варіанту, створити досить складно.

Детальніше:
реєстрація в китайському Tik Tok

Как скачать китайский Тик Ток на Айфон_030

Якщо ви зможете авторизуватися, в іншому навряд чи виникнуть будь-які складності, так як інтерфейс програми є точною копією звичної версії. До того ж цілком можна змінити мову інтерфейсу з китайської на більш зрозумілу англійську, тоді як Російська, На жаль, вибрати не можна.

більше статей на цю тему: