Видалення облікового запису в TikTok

Варіант 1: Мобільний додаток

Офіційний додаток Тіктока, з розрахунком на використання якого спочатку створювався даний сервіс, дозволяє видаляти облікові записи через внутрішні параметри. При цьому, перш ніж приступати до виконання описаних далі дій, важливо враховувати, що можливість відновлення аккаунта сильно обмежена за часом.

 1. Розгорніть попередньо встановлену програму, виконайте авторизацію та перейдіть на вкладку»профіль" за допомогою панелі в нижній частині екрана. Після цього потрібно викликати головне меню, торкнувшись зазначеного значка в правому верхньому куті сторінки, і перейти в категорію " управління обліковим записом» .
 2. Как удалить аккаунт в Тик Ток_001
 3. Перебуваючи на вказаній сторінці, в самому кінці списку знайдіть і торкніться блоку " видалити рахунок» . Тут в свою чергу можна для початку зробити вивантаження найбільш цінної інформації, скориставшись кнопкою " запит на завантаження» .
 4. Как удалить аккаунт в Тик Ток_002
 5. Якщо вас не цікавить створення резервних копій або підготовка була успішно завершена, встановіть маркер поруч із сповіщенням у нижній частині екрана та натисніть»продовжити" . На сторінці " видалити цей обліковий запис» вивчіть за бажанням список з основними наслідками і підтвердіть очищення за допомогою аналогічної кнопки.
 6. Как удалить аккаунт в Тик Ток_003
 7. Щоб завершити видалення, необхідно пройти додаткову верифікацію в залежності від використовуваного вами способу авторизації і прив'язаних даних. Так, наприклад, може знадобитися повторний вхід через Google, пароль або секретний код з SMS-повідомлення.
 8. Как удалить аккаунт в Тик Ток_004
 9. Після успішного підтвердження натисніть кнопку " видалити рахунок» на сторінці з однаковим заголовком і дочекайтеся завершення процедури. Якщо все було зроблено правильно, відбудеться стирання облікового запису і автоматичний перехід на головний екран програми.
 10. Как удалить аккаунт в Тик Ток_005
 11. Так як повне видалення буде завершено лише через 30 днів з моменту деактивації, ви цілком можете повторити авторизацію і провести відновлення за допомогою кнопки " активувати знову» . Це призведе до обнулення дати остаточного видалення і повного відновлення всієї інформації, не вимагаючи додаткових підтверджень.

  Читайте також: відновлення облікового запису в TikTok на телефоні

 12. Как удалить аккаунт в Тик Ток_006

  Позбутися від облікового запису в обхід встановлених обмежень, на жаль, не можна, і про це безглуздо писати в службу підтримки Сервісу. Також не вийде до повного стирання скористатися контактними даними з віддаленого аккаунта, будь то номер мобільного телефону або адреса Пошти.

Варіант 2: Веб-сайт

Частковою альтернативою мобільному клієнту може стати офіційний веб-сайт TikTok, використовувати який можна не тільки з телефону, але і з комп'ютера, наприклад, якщо немає доступу до додатка. Тут також присутня безліч налаштувань, включаючи повноцінну можливість видалення аккаунта з усіма раніше згаданими особливостями.

Офіційний веб-сайт TikTok

 1. Для виконання поставленого завдання перейдіть на головну сторінку сервісу за вказаним посиланням, виконайте вхід і в правій верхній частині екрану розгорніть основне меню. З даного списку необхідно вибрати розділ»Налаштування" .
 2. Как удалить аккаунт в Тик Ток_007
 3. Перебуваючи на сторінці " налаштування конфіденційності» , на самому початку знайдіть і натисніть посилання " видалити» в рамках категорії " управління обліковим записом» .
 4. Как удалить аккаунт в Тик Ток_008
 5. При появі спливаючого вікна уважно вивчіть наслідки видалення облікового запису, що особливо відноситься до відновлення і повернення коштів за внутрішні покупки. Якщо вас влаштовують зазначені умови, натисніть кнопку»продовжити" у нижньому правому куті.
 6. Как удалить аккаунт в Тик Ток_009
 7. В єдине доступне на сторінці текстове поле»Пароль" введіть пароль від використовуваного профілю і, знову ж таки, в правому нижньому кутку натисніть " видалити рахунок» . Також додатково доведеться підтвердити процедуру в ще одному діалоговому вікні, скориставшись ідентичною кнопкою " видалити» . Как удалить аккаунт в Тик Ток_010

  Якщо все зроблено чітко за інструкцією, відразу після остаточного підтвердження відбудеться автоматичний вихід і перенаправлення на головну сторінку сервісу. Це поширюється на всі підключені пристрої, де коли-небудь була виконана авторизація.

 8. Как удалить аккаунт в Тик Ток_011
 9. Щоб відновити доступ до облікового запису, що можливо лише протягом одного місяця з моменту деактивації, досить буде зробити повторну авторизацію зі звичними даними і скористатися кнопкою " активувати знову» . Після цього аккаунт буде повністю відновлений, включаючи всі коли-небудь завантажені матеріали і покупки.

  Читайте також: відновлення облікового запису в TikTok на ПК

 10. Как удалить аккаунт в Тик Ток_012

  Після закінчення зазначеного часу, на жаль, повернути дані не вийде. Використовуваний раніше номер телефону та адресу електронної пошти стануть доступні для повторного використання в інших акаунтах тільки після повного видалення.

більше статей на цю тему: