Як змінити країну в TikTok

Звернемо вашу увагу на те, що наступні інструкції дозволяють тільки частково вплинути на географічні настройки в Тіктоку. Додаток зчитує ще й дані з зареєстрованого аккаунта і використовує призначені для користувача відомості, збережені на пристрої, тому ефективність кожної рекомендації не завжди стовідсоткова.

Навіщо потрібно змінювати країну в TikTok

Перед початком опису доступних методів розберемося з тим, навіщо взагалі потрібно міняти країну в Тікток і що це дає користувачеві. Є два ключових фактори, на які потрібно звернути увагу автору або звичайній людині, що переглядає ролики в соціальній мережі і взаємодіє з іншими її учасниками.

 • Відображений вміст. Рекомендації в першу чергу генеруються на підставі локації користувача, оскільки користувач просто не зрозуміє кліпи на корейському або багатьох інших мовах, коли сам знаходиться, наприклад, в Росії і говорить російською мовою. Додаток відразу після реєстрації розуміє, яка мова для вас є кращим, беручи до уваги хоча б системні налаштування, і відображає відповідний контент. Змінити мову бажаних відео значно простіше, ніж повністю змінити країну, про що буде написано в наступних інструкціях.
 • Потрапляння в рекомендації. Цей фактор зміни країни корисний виключно авторам, які бажають потрапити в рекомендації конкретного регіону. Є кілька цілей, для чого це робиться. В першу чергу & 8212; вигода, оскільки є шанс набрати багато переглядів на незвичайному Контенті, характерному для конкретної країни. Іноді користувач знімає ролики англійською або іншою мовою і не хоче бачити серед передплатників російськомовну аудиторію, формуючи тим самим потрібну йому ЦА для просування свого бренду або покупки реклами. В такому випадку створюється новий аккаунт зі спробою змінити геолокацію.

Тепер, коли з цілями зміни регіону в Тіктоку все зрозуміло, перейдіть в один з наступних розділів статті, відшукавши інструкцію конкретно для вашої теми. Ви можете використовувати для виконання поставленого завдання як мобільний пристрій, так і комп'ютер, але в другому випадку є певні обмеження.

Варіант 1: Мобільний додаток

Поточна кількість налаштувань Користувача в мобільному додатку TikTok значно перевершує ті, які є в його веб-версії. Додатково користувач отримує можливість зручного перемикання між акаунтами і більш просту підміну IP-адреси, що буде потрібно при створенні нового аккаунта з прив'язкою до іншої країни. Розберемося з усіма типами зміни регіональних налаштувань по черзі.

Бажаний контент

У мобільному додатку є налаштування облікового запису, що дозволяє змінити мову бажаного контенту. Тобто вам не доведеться створювати новий профіль або включати VPN, щоб в рекомендаціях траплялися відео на конкретній мові або навіть декількох. Для цього достатньо відкрити відповідний параметр і налаштувати його так, як це потрібно конкретно вам.

 1. На панелі знизу натисніть & 171; Я&187; для переходу до сторінки аккаунта.
 2. Как поменять страну в ТикТок-1
 3. Викличте меню, тапнув по значку з трьома вертикальними точками.
 4. Как поменять страну в ТикТок-2
 5. В блоці &171; вміст та дії&187; виберіть & 171; бажаний вміст&187; .
 6. Как поменять страну в ТикТок-3
 7. Перейдіть до & 171; мови відео&187; . Як видно на наступному скріншоті, поки в меню бажаного контенту є тільки згаданий параметр, проте в майбутньому розробники можуть додати і інші настройки, наприклад, за тематикою кліпів.
 8. Как поменять страну в ТикТок-4
 9. За замовчуванням список бажаних мов порожній, тому слід тапнуть по напису &171; Додати мову & 187; .
 10. Как поменять страну в ТикТок-5
 11. Опустіться за списком і виберіть відповідний для вас регіон зі своєю мовою.
 12. Как поменять страну в ТикТок-6
 13. Тепер в попередньому меню почне формуватися список, який можна поповнювати або видаляти з нього мови в будь-який зручний момент.
 14. Как поменять страну в ТикТок-7

Якщо після переходу на вкладку &171;рекомендації&187; мова відео не змінився, спробуйте перегорнути кілька тіктоков або перезавантажити додаток.

Мова програми

Іноді під зміною країни користувач має на увазі зміну мови додатки на більш зручний для нього. Є думка, що це теж впливає на відображення контенту в рекомендаціях, проте працює не завжди.

 1. Для пошуку необхідної настройки перейдіть в меню облікового запису так, як це було показано в попередній інструкції, але на цей раз виберіть розділ & 171; мова програми & 187; .
 2. Как поменять страну в ТикТок-8
 3. Знайдіть в списку необхідний, відзначте його галочкою і натисніть & 171; Готово&187; для застосування зміни.
 4. Как поменять страну в ТикТок-9
 5. Додаток перезавантажиться після чого ви побачите, що мова змінився на обраний.
 6. Как поменять страну в ТикТок-10

Зміна країни при реєстрації

Наостанок розберемо інструкцію, корисну для авторів, які бажають вказати іншу країну ще при реєстрації нового профілю, щоб публікувати ролики на іншу аудиторію. В цьому випадку не все так очевидно і просто, оскільки доведеться використовувати VPN і покладатися на те, що додаток зафіксує помилкову локацію, присвоївши вам зовсім інші регіональні настройки.

 1. Для цього скачайте, встановіть і налаштуйте будь-який зручний додаток, що забезпечує VPN-підключення. Керівництво по цій темі для Андроїд ви знайдете в іншій статті на нашому сайті, перейшовши за наступним посиланням.

  Детальніше: налаштування VPN-з'єднання на пристроях Android

 2. Как поменять страну в ТикТок-11
 3. Після запуску вибраного додатка вкажіть бажану країну і зробіть з'єднання.
 4. Как поменять страну в ТикТок-12
 5. Якщо зараз виконана авторизація в іншому обліковому записі, можна підключити нову, перейшовши в розділ&171; Я & 187; і відкривши налаштування профілю.
 6. Как поменять страну в ТикТок-13
 7. Зі списку виберіть параметр &171; змінити рахунок&187; .
 8. Как поменять страну в ТикТок-14
 9. Натисніть кнопку & 171; додати рахунок&187; .
 10. Как поменять страну в ТикТок-15
 11. Використовуйте & 171; реєстрація&187; для створення нового облікового запису. Бажано задіяти або нову електронну адресу, або здійснювати вхід через Google-профіль, в якому спочатку вказані необхідні для вас регіональні настройки.
 12. Как поменять страну в ТикТок-16

Варіант 2: Веб-версія

Користувачі веб-версії, які відкривають її на своєму комп'ютері чи ноутбуці, не можуть змінити тип бажаного вмісту безпосередньо в Налаштуваннях. Спочатку доступна тільки функція зміни мови інтерфейсу, а для реєстрації профілю або спроби відобразити відео іншої країни необхідно включити VPN, про що теж розказано далі.

Мова веб-версії

При першому використанні веб-версії Тікток зазвичай вибирається Англійська мова і, якщо стандартна настройка вас не влаштовує, доведеться змінити його самостійно. Вибрати можна абсолютно будь-який доступний мову, що здійснюється так:

 1. Клацніть по значку користувача для відкриття меню.
 2. Как поменять страну в ТикТок-17
 3. У списку знайдіть кнопку із зображенням символу A. якщо спочатку мова сайту англійська, навпроти зображення буде напис &171;Language&187; .
 4. Как поменять страну в ТикТок-18
 5. При натисканні на кнопку на екрані з'являється список доступних мов, серед яких і належить вибрати підходящий.
 6. Как поменять страну в ТикТок-19
 7. Сторінка перезавантажиться, після чого зміни набудуть чинності.
 8. Как поменять страну в ТикТок-20

Використання VPN

Використання VPN &8212; єдиний варіант хоч якось вплинути на локацію в веб-версії Тіктока. Ви можете спробувати активувати помилковий IP-адреса для зміни бажаного контенту на ролики з іншої країни або після цього зареєструватися, щоб система автоматично зарахувала вам поточний Регіон. Для настройки підключення прочитайте інструкцію зі статті за наступним посиланням.

Детальніше: безкоштовна установка VPN на комп'ютер

Как поменять страну в ТикТок-21

Особливу увагу рекомендуємо звернути на браузер Tor, про який йде мова в представленій вище статті. Він задіє особливий алгоритм підміни IP-адреси, що в більшості випадків призводить до успішного завантаження сайту Тіктока з контентом для обраної країни. Єдина складність &8212; правильна настройка веб-оглядача. Після завершення ви можете створити новий обліковий запис або переглянути відео з вибраного регіону.

Как поменять страну в ТикТок-22

більше статей на цю тему: