Виправлення помилки з кодом "105035" у Zoom

Спосіб 1: Зміна налаштувань

Розглянута помилка з кодом «105035» виникає виключно в настільній версії Zoom при спробі ввімкнути спільний доступ до екрана. Як правило, що особливо актуально для Zoom SDK, основна причина зводиться до відсутності важливих файлів в кореневому каталозі програми, замінити які можна шляхом включення функції віддаленого контролю.

 1. Зіткнувшись з розглянутою проблемою, першим кроком є закриття та повторне відкриття Програми з правами адміністратора. Для цього слід клацнути правою кнопкою миші по іконці і вибрати " Запуск від імені адміністратора» .
 2. Код ошибки 105035 в Zoom_001
 3. Розібравшись із запуском, в робочому вікні Зума перейдіть на вкладку»Головна" і натисніть кнопку із зображенням шестерні. Зверніть увагу, що Налаштування цілком можна змінювати прямо під час активної конференції.
 4. Код ошибки 105035 в Zoom_002
 5. Через меню в лівій частині спливаючого вікна перейдіть на сторінку " спільний доступ до екрану» і в межах категорії " Розмір вікна під час спільного використання екрана» задійте параметр " увімкнути дистанційне керування всіма програмами» . Налаштування застосовуються автоматично, і тому по завершенні можете відразу перевірити працездатність.
 6. Код ошибки 105035 в Zoom_003

  Якщо зазначена функція працює належним чином, спільний доступ до екрана запуститься без будь-яких помилок, навіть враховуючи пошкоджені або відсутні файли в кореневій папці. В іншому випадку обов'язково перевірте стан опції у вікні налаштувань і по необхідності повторіть описаний порядок дій, так як параметри можуть скидатися, якщо Зум запущений без прав адміністратора.

Спосіб 2: встановлення оновлень

Частковим рішенням розглянутої проблеми може стати оновлення програми до останньої актуальної версії, так як це автоматично виправляє старі помилки і, в той же час, перевіряє робочі файли на предмет відсутності або пошкодження. При цьому, якщо у вас і так використовується остання версія, можете відразу переходити до завершального розділу інструкції.

 1. Як приклад нами буде розглянуто найбільш простий метод оновлення, тоді як при бажанні можна скористатися Microsoft Store або офіційним сайтом. Перебуваючи в робочому вікні Зума, в правому верхньому куті на»Головна" вкладці клацніть лівою кнопкою миші по фотографії профілю і виберіть " перевірити наявність оновлень» .
 2. Код ошибки 105035 в Zoom_004
 3. При появі спливаючого вікна»доступне оновлення" натисніть " оновити» і дочекайтеся завершення завантаження. В іншому випадку, як було згадано раніше, переходите до наступного способу.
 4. Код ошибки 105035 в Zoom_005
 5. Дочекавшись завершення завантаження, підтвердіть інсталяцію за допомогою кнопки»встановити" . Враховуйте, що під час виконання процедури програма буде автоматично закрита, включаючи активні сеанси зв'язку.
 6. Код ошибки 105035 в Zoom_006

  Нарешті, після повторного відкриття залишається тільки увійти в конференцію і задіяти функцію спільного використання екрану. Таке рішення, як правило, спрацьовує не гірше повної переустановлення, але тільки при наявності пропущених виправлень.

Спосіб 3: повна перевстановлення

Більш глобальним рішенням є повна перевстановлення програми з метою відновлення всіх важливих для роботи файлів в кореневому каталозі. Встановити при цьому можна на вибір версію з офіційного сайту або з окремої сторінки в Microsoft Store на Windows 10 і 11.

Завантажити Zoom для Windows

 1. Клацніть правою кнопкою миші по значку «Пуск» на панелі завдань і виберіть " програми та можливості» . В якості альтернативи можете вибрати категорію »Додатки" на головній сторінці «Параметри» Windows.
 2. Код ошибки 105035 в Zoom_007
 3. За допомогою текстового блоку " Шукати в цьому списку» знайдіть і виберіть «Zoom» . Тут, в свою чергу, необхідно скористатися кнопкою " видалити» і підтвердити деінсталяцію у спливаючому вікні.

  Детальніше: видалення програм з комп'ютера

 4. Код ошибки 105035 в Zoom_008
 5. Завершивши видалення, перейдіть на офіційний сайт і скачайте інсталяційний файл з " центру завантажень» . Установка в даному випадку проводиться в повністю автоматичному режимі, займає мінімум часу, але вимагає постійного підключення до Інтернету.

  Детальніше: як встановити Zoom на комп'ютер

 6. Код ошибки 105035 в Zoom_009

  Дочекавшись завершення установки, відкрийте програму, авторизуйтесь і відразу ж перевірте працездатність демонстрації екрану. Не забувайте, що найкраще використовувати Zoom в режимі " запуску від імені адміністратора» і активувавши функцію з першого розділу інструкції, щоб напевно уникнути проблем.

більше статей на цю тему: