реєстрація облікового запису в Zoom з Android-смартфона і iPhone

Android

Створення облікового запису в сервісі відеоконференцій Zoom з Android-девайса – це дуже проста операція і здійснити її можливо одним з двох методів. Для результативної реєстрації потрібно лише адресу електронної пошти і доступ до цього ящика, щоб отримати посилання для активації аккаунта.

Спосіб 1: Мобільний додаток для Android

Найбільш зручний метод створення облікового запису в Зум C андроїд-пристрої передбачає використання мобільного додатку і, крім іншого, забезпечує можливість відразу ж після реєстрації перейти до використання сервісу.

 1. Інсталюйте на смартфон і запустіть клієнт Zoom для Android.

  Детальніше: Як встановити додаток Zoom на пристрій Android

 2. Zoom для Android - запуск приложения для перехода к регистрации в сервисе
 3. На першому екрані програми торкніться розташованої внизу посилання»реєстрація" . Далі натисніть на напис " місяць / день / рік» , за допомогою перемикачів виберіть дату свого народження, тапніте »встановити" .
 4. Zoom для Android - переход к созданию аккаунта в сервисе, выбор даты рождения пользователя
 5. Наступним кроком є надання системі адреси вашої електронної пошти, а також імені та прізвища. Введіть зазначені дані у відповідні поля на екрані, упевніться в їх правильності і потім натисніть на кнопку»реєстрація" .
 6. Zoom для Android - ввод электронной почты, имени и фамилии в процессе регистрации в системе через приложение
 7. Далі, будь-яким бажаним способом перейдіть на смартфоні в зазначений як реєстрований в Зум поштову скриньку. Знайдіть лист від відправника «Zoom» з темою " активуйте свій обліковий запис» , відкрийте його.
 8. Zoom для Android - переход в указанный при регистрации почтовый ящик, письмо для активации аккаунта
 9. Натисніть на наявну в тілі послання кнопку " активувати обліковий запис» . В результаті запуститься веб-оглядач і з'явиться можливість перейти до наступного кроку реєстрації. Zoom для Android - кнопка Активировать учетную запись в теле письма, отправленного сервисом в процессе регистрации аккаунта

  Якщо вплив на кнопку Не призводить до запуску браузера, перегорніть текст листа вниз, скопіюйте виділену жирним шрифтом посилання в буфер обміну пристрою, а потім вставте її в адресний рядок будь-якого веб-оглядача і здійсните перехід.

 10. Zoom для Android - переход по ссылке из письма Активировать учетную запись
 11. На що відкрилася в браузері веб-сторінці переведіть радіокнопку в положення «ні» (оскільки реєструється особистий аккаунт в системі відеоконференцій). Потім натисніть »продовжити" .
 12. Zoom для Android - выбор типа регистрируемой в сервисе учетной записи
 13. Придумайте секретну комбінацію символів, яка згодом буде служити ключем для доступу в сервіс, введіть її в поля»Пароль" і " підтвердити пароль» . Тапніте »продовжити" .
 14. Zoom для Android - назначение пароля для доступа в систему в процессе регистрации аккаунта
 15. На наступній сторінці торкніться " пропустити цей крок» (запрошення інших людей в систему можна здійснити пізніше).
 16. Zoom для Android - приглашение других пользователей к совместному использованию сервиса в процессе регистрации аккаунта
 17. Далі натисніть " Перейти до мого облікового запису» . На цьому реєстрація в системі відеоконференцій Zoom з Android смартфона в дійсності завершена. За бажанням займіться заповненням і / або редагуванням вже існуючого профілю або відкладіть цю операцію. Zoom для Android - завершение регистрации аккаунта в системе с телефона

  Перемістіться в мобільний додаток сервісу, тапніте " Увійти» внизу екрана, що відобразився. Потім авторизуйтесь, використовуючи зазначені в процесі реєстрації адресу ел.пошти в якості логіна і пароль.

 18. Zoom для Android - авторизация в приложении по завершении регистрации аккаунта в сервисе

Спосіб 2: Веб-браузер

Якщо додаток Zoom для Android на смартфоні не встановлено і/або Вашою метою є отримання аккаунта в системі організації відеоконференцій для, наприклад, використання на інших пристроях згодом, вирішити це питання можливо, використовуючи виключно веб-оглядач.

 1. Відкрийте бажаний вами браузер і, скориставшись представленої далі посиланням або ввівши zoom.us в адресний рядок оглядача вручну, перейдіть на офіційний сайт розглянутого сервісу.

  Офіційний сайт сервісу організації відеоконференцій Zoom

 2. Zoom для Android - переход на официальный сайт сервиса онлайн-конференций через мобильный браузер

 3. На головній сторінці сайту наявне поле " введіть свою робочу адресу електронної пошти» & 8212; напишіть в ньому адресу реєструється в системі відеоконференцій ящика, потім натисніть на кнопку " Безкоштовна реєстрація» .
 4. Zoom для Android - ввод адреса электронной почты для регистрации в сервисе на сайте системы
 5. У вікні, що з'явиться, вибравши значення в трьох спадних списках, вкажіть дату свого народження, потім торкніться»продовжити" . Далі, упевнившись що раніше був введений правильний і доступний вам адресу електронної пошти, натисніть " Підтвердити» .
 6. Zoom для Android - ввод даты своего рождения на сайте сервиса для перехода к регистрации учетной записи
 7. Виконайте пункти №№4-8 з інструкції, представленої вище в цій статті і передбачає залучення для реєстрації додатки Zoom для Android.
 8. Zoom для Android - процесс регистрации в системе онлайн-конференций через мобильный браузер
 9. Як тільки перед вами постане веб-сторінка з інформацією створеного профілю, реєстрацію в сервісі відеоконференцій можна вважати завершеною. Надалі ви можете використовувати зазначені в процесі створення аккаунта дані (ел.пошту і пароль) для авторизації в Zoom на будь-якому доступному в той чи інший момент пристрої.
 10. Zoom для Android - регистрация в сервисе через мобильный веб-обозреватель завершена

  Читайте також: Як встановити клієнт системи онлайн-конференцій Zoom на комп'ютер

IOS

Як і в середовищі вищеописаного Android, реєстрація аккаунта в Zoom C iPhone, а точніше, перехід до його створення, здійсненна двома шляхами – з мобільного додатку для iOS і через будь-який веб-оглядач.

Спосіб 1: Мобільний додаток для iOS

 1. Якщо цього не було зроблено раніше, інсталюйте на айФон і запустіть програму Зум для айОС.

  Детальніше: як встановити клієнт сервісу онлайн-конференцій Zoom на iPhone

 2. Zoom для iPhone - запуск iOS-программы сервиса для создания учетной записи в нём
 3. Тапніте»реєстрація" внизу демонстрованого айОС-клієнтом Зум екрану. Далі виберіть дату свого дня народження і натисніть на напис " Підтвердити» .
 4. Zoom для iPhone - переход к регистрации в сервисе, ввод даты рождения пользователя
 5. На наступному екрані введіть зареєстрований у системі " адреса електронної пошти» , а також свої «Ім'я» і »прізвище" у відповідні поля, тапніте по кнопці »реєстрація" і підтвердіть прочитання повідомлення про відправку на вказаний ящик листа з посиланням для активації створюваного аккаунта.
 6. Zoom для iPhone - ввод адреса электронной почты, имени и фамилии пользователя для регистрации в сервисе
 7. Далі на iPhone використовуваним зазвичай способом відкрийте електронну пошту, адресу якої вказали при виконанні попереднього кроку. Відшукайте лист від відправника «Zoom» , перейдіть до перегляду його вмісту.
 8. Zoom для iPhone - переход в регистрируемый в системе почтовый ящик, открытие письма со ссылкой для активации аккаунта
 9. Натисніть на наявну в тілі листа кнопку " активувати обліковий запис» або перейдіть (скопіюйте і вставте в адресний рядок браузера) по представленої в посланні посиланням.
 10. Zoom для iPhone - переход по ссылке из письма Активируйте свою учетную запись
 11. Під запитом " ви реєструєтесь від імені школи?» на сторінці, що відкрилася в веб-браузері, встановіть позначку «ні» , тапніте по кнопці »продовжити" .
 12. Zoom для iPhone - выбор типа регистрируемой в системе онлайн-конференций учетной записи
 13. Далі придумайте пароль для доступу в Zoom і двічі введіть його у відповідні поля на екрані, а потім натисніть»продовжити" .
 14. Zoom для iPhone - ввод пароля для создаваемого в системе аккаунта на странице в браузере
 15. На наступній сторінці торкніться " пропустити цей крок» (запрошення колег не має відношення до вирішення нашого завдання і може бути здійснено в будь-який момент пізніше).
 16. Zoom для iPhone - приглашение коллег в систему до завершения создания своего аккаунта в ней
 17. Щоб завершити створення аккаунта в системі організації відеоконференцій Zoom, на останній з пропонованих системою реєстрації веб-сторінці тапніте " Перейти до мого облікового запису» .
 18. Zoom для iPhone - завершение регистрации в сервисе
 19. На цьому реєстрація в системі онлайн-конференцій завершена і ніщо не перешкоджає отриманню доступу до її можливостей. Відкрийте мобільний додаток сервісу, авторизуйтесь в ньомуZoom для iPhone - переход к авторизации в системе через мобильное приложение

  За допомогою зазначеного в процесі реєстрації email і заданого пароля.

 20. Zoom для iPhone - авторизация в программе выполнена

Спосіб 2: Веб-браузер

Зареєструвати обліковий запис в Зум c айФона можливо і без додатка сервісу. Інструкція при такому підході практично повторює запропоновану вище в цій статті, відрізнятися будуть лише перші кроки шляху до створення аккаунта. При цьому варто відзначити, що сайт розглянутої системи недостатньо добре адаптований для роботи в середовищі iOS, тому комфортним виконання наступної інструкції можна назвати лише з натяжкою і застосовувати її слід виключно в особливих випадках.

 1. Запустіть будь-який переглядач веб-сторінок і перейдіть на офіційний веб-сайт відповідної системи &8212; zoom.us . Або скористайтеся наступним посиланням:

  Офіційний сайт сервісу для організації онлайн-конференцій Zoom

 2. Zoom для iPhone - переход на официальный сайт сервиса для создания учетной записи через мобильный браузер

 3. У самому верху головної сторінки сайту Zoom натисніть " організувати» . Далі, під кнопкою " Увійти» на сторінці, що відкриється, торкніться посилання «Безкоштовна реєстрація» .
 4. Zoom на iPhone - ссылка Бесплатная регистрация на офицальном сайте системы онлайн-конференций
 5. Вибравши значення у трьох випадаючих списках, вкажіть дату народження, а потім натисніть»продовжити" .
 6. Zoom на iPhone - ввод даты рождения на странице оф.сайта системы для перехода к регистрации
 7. У полі " ваша робоча електронна адреса» внесіть реєстрований в сервісі Зум email і потім натисніть »реєстрація" .
 8. Zoom на iPhone ввод регистрируемой в системе электронной почты на официальном сайте сервиса
 9. Далі виконайте пункти №№4-9 з попередніх рекомендацій в цій статті. Тобто увійдіть в пошту, перейдіть за посиланням для активації аккаунта з надісланого сервісом зум листи, вкажіть своє ім'я та прізвище, задайте пароль.
 10. Zoom на iPhone - процесс регистрации в сервисе конференций через его официальный сайт
 11. За результатом виконання всіх зазначених вище маніпуляцій перед вами постане веб-сторінка з даними створеного в Zoom профілю. Після цього можна переходити до використання зазначених в процесі створення облікового запису логіна (email) і пароля для авторизації при будь-якому бажаному або можливому в тій чи іншій ситуації методі отримання доступу до функцій сервісу.

більше статей на цю тему: