Як видалити Яндекс Диск з комп'ютера

Как удалить Яндекс Диск с компьютера
У той час, як додаток Яндекс Диск затребуване у одних інтернет-користувачів, інші, навпаки, не бачать в ньому необхідності. В інтернеті можна зустріти безліч запитів щодо того, як видалити його. Сама по собі процедура видалення не вимагає яких-небудь спеціальних знань і не представляє особливих складнощів.

Видалення Яндекс Диска

Нижче можна ознайомитися з покроковим керівництвом з видалення з ПК самої програми і файлів, збережених в її папці. Для вирішення поставленого завдання можна скористатися як системними, так і сторонніми інструментами, але у всіх випадках потрібно виконати підготовчі дії.

Підготовка

 1. Перед початком процедури слід розірвати інтернет-з'єднання програми з сервером Яндекса. Клік по іконці Диска в області повідомлень запускає меню, в якому вибираємо пункт»Налаштування" . Це відкриє панель налаштувань. Вызов меню настроек Яндекс Диск
 2. Далі відкриваємо вкладку " рахунок» і відключаємо комп'ютер від диска, натиснувши відповідну кнопку і підтвердивши свій вибір. Після цих дій додаток стане доступним для видалення.

  Отключение компьютера от Яндекс Диска

  Якщо у вас встановлена версія програми 3.х, вийти з аккаунта можна на вкладці &171; Основні & 187; .

  Выход из аккаунта в настройках приложения Яндекс Диск
 3. Викликаємо меню ще раз і натискаємо»вихід" .

  Выход из приложения Яндекс Диск

Спосіб 1: використання сторонніх програм

Найбільш зручним способом з користувальницької точки зору є застосування спеціального софта для видалення програм. Подібних продуктів випущено досить багато і ми сьогодні скористаємося одним з них &8212; Revo Uninstaller. Він примітний тим, що здатний не тільки деінсталювати додаток, але і очистити систему від &171;хвостів&187; &8212; залишилися файлів і ключів реєстру.

Читайте також: 6 найкращих рішень для повного видалення програм

Завантажити Revo Uninstaller

 1. Запускаємо програму, шукаємо в списку додатків Яндекс Диск, натискаємо по ньому ПКМ і вибираємо пункт &171; видалити & 187; . Переход к удалению программы Яндекс Диск в помощью Revo Uninstaller
 2. За запитом деінстлятора натискаємо кнопку & 171; так & 187; .

  Подтверждение удаления Яндекс Диска с помощью программы Revo Uninstaller

 3. Після завершення процесу (все відбудеться дуже швидко) вибираємо & 171; розширений & 187; режим сканування і тиснемо кнопку, зазначену на скріншоті.

  Выбор продвинутого режима сканирования при удалении Яндекс Диска с помощью программы Revo Uninstaller

 4. Програма просканує реєстр і видасть залишилися &171;хвости&187;. Натискати &171; виділити всі&187; , а потім &171; видалити & 187; .

  Удаление ключей реестра при удалении Яндекс Диска с помощью программы Revo Uninstaller

  Підтверджуємо намір, натиснувши & 171; так & 187; .

  Подтверждение удаления ключей реестра при удалении Яндекс Диска с помощью программы Revo Uninstaller
 5. На наступному етапі Рево покаже залишилися після видалення файли. Зверніть увагу, що це будуть не ті документи, які зберігаються в папці Яндекс Диска, а &171;хвости&187; самого додатка. Тут також вибираємо всі пункти і видаляємо з підтвердженням.

  Удаление оставшихся файлов при деинсталляции Яндекс Диска с помощью программы Revo Uninstaller

  У діалоговому вікні з попередженням про те, що залишилися файли будуть видалені при наступному запуску ОС, натискаємо & 171; ОК&187; .

  Подтверждение удаления оставшихся файлов при деинсталляции Яндекс Диска с помощью программы Revo Uninstaller
 6. Завершуємо роботу деинсталлятора кнопкою & 171; Готово&187; і перезавантажуємо ПК.

  Завершение деинсталляции Яндекс Диска с помощью программы Revo Uninstaller

 7. Після перезавантаження можна видалити папку Диска. За замовчуванням знаходиться вона за адресою

  С:\Пользователи\Имя вашого облікового запису \ YandexDisk

 8. Удаление папки Яндекс Диск после денинсталляции приложения

  Перед цим все ж рекомендується перевірити її вміст – чи немає в ній потрібних документів, фотографій, відеороликів і т.д. при необхідності зберегти певні файли можна, помістивши їх в інший розділ. Якщо бажано, щоб вони залишилися на комп'ютері після переустановлення ОС, системний вибирати не слід.

Спосіб 2: Системні інструменти

Далі ми наведемо інструкцію з видалення програми в операційних системах Windows 10 і 7. Користуватися при цьому ми будемо вбудованими інструментами.

Windows 10

 1. Відкриваємо меню & 171; Пуск & 187; і натискаємо по іконці з шестерінкою, викликаючи &171;Параметри&187; . Запуск системных параметров из меню Пуск в ОС Windows 10
 2. Переходимо до розділу & 171; Додатки&187; .

  Переход в раздел Приложения в системных параметрах ОС Windows 10

 3. Прокручуємо сторінку вниз, знаходимо Яндекс Диск, натискаємо по ньому і натискаємо & 171; видалити & 187; .

  Переход к удалению приложения Яндекс Диск в системных параметрах ОС Windows 10

 4. У спливаючому вікні підтверджуємо видалення.

  Подтверждение удаления приложения Яндекс Диск в системных параметрах ОС Windows 10

 5. Наступного підтвердження зажадає вже безпосередньо &171;рідний&187; деинсталлятор програми.

  Повторное подтверждение удаления приложения Яндекс Диск в системных параметрах ОС Windows 10

 6. Чекаємо, поки Яндекс Диск пропаде зі списку додатків, після чого перезавантажуємо машину і видаляємо папку (див.вище).

Windows 7

 1. Відкриваємо меню & 171; Пуск & 187; , знаходимо &171; панель управління & 187; і вибираємо пункт " програми та компоненти» . Программы и компоненты в Панели управления

  У списку встановлених додатків потрібно знайти Яндекс Диск і виділити, клікнувши по ньому. На панелі, розташованої над таблицею додатків, натискаємо " видалити» .

  Удаление приложения Яндекс Диск

  Детальніше: встановлення та видалення програм у Windows 7

 2. Вищеописана процедура не зачіпає папку на комп'ютері, що містить файли, збережені на Яндекс Диску. Її доведеться видаляти вручну. Щоб знайти цю папку, слід відкрити диск з (системний), вибрати »користувачі" ( «Users» ), далі назва вашого облікового запису і Яндекс. Диск . Виділивши папку, тиснемо " видалити» . Удаление папки Яндекс Диск

Видалити файли з хмарного сховища Яндекса можна на сторінці сервісу в особистому кабінеті. Видаляти саму обліковий запис в Яндексі для цього не потрібно. Якщо необхідність в додатку Яндекс Диск у вас відпала, дана інструкція дозволить надійно видалити його з комп'ютера.

більше статей на цю тему: