Який розмір Яндекс Диска дається користувачеві

Какой размер яндекс диска дается пользователю
Найболючіше місце в користуванні безкоштовними хмарними сховищами це малий виділений обсяг для зберігання файлів. Правда, є можливість додати додаткове місце різними способами, або завести кілька акаунтів Яндекс і користуватися ними через WebDAV клієнт.

У цій статті поговори про те, який обсяг Яндекс Диска дається користувачеві при реєстрації, і як його збільшити.

Безкоштовно

Автор заводив свій Диск в далекому 2012 році, і тоді, крім 10 ГБ обов'язкового обсягу, бонусом додавали 1 ГБ за установку програми і 512мб за кожного користувача, запрошеного вами в систему.

На сьогоднішній день за установку програми не «платять», а ось за запрошення – так. Максимальний бонусний обсяг в цьому випадку може скласти не більше 10 ГБ.

Крім того, Яндексом передбачені бонуси «за лояльність». За всі роки використання диска було додано 6 ГБ. Шляхом нескладних обчислень, можна визначити, що за перший рік додали 1 ГБ, за другий &8212; 2 і т.д. (в 2016 ще не додавали), плюс 1 ГБ за установку програми.

Объем Яндекс Диск

Умовно безкоштовно

Партнери Яндекса також дають можливість отримати додатковий обсяг за користування послугами. Наприклад, вирішивши скористатися тарифними планами OnLime (Ростелеком), бонусом ви отримаєте 100 ГБ.

Бонусы Яндекс Диск

Ознайомитися з усіма поточними акціями на сторінці служби підтримки:

Https://yandex.ru/support/disk/

Платно

Якщо цього вам здасться мало, то у Яндекса є платні послуги. Ціни цілком демократичні: за додаткові 10Гб просять всього 30 рублів на місяць (або 300 рублів на рік), за 1 ТБ доведеться викласти 200 (2000).

Платные услуги Яндекс Диск

Сертифікат

Про цю «магічну сутність» простим смертним мало що відомо. Про те, за які такі заслуги його видають, і скільки місця додається при використанні, також інформації немає (у автора). Тому питання про даному способі додавання додаткового обсягу на диску залишається відкритим.

Сертификат Яндекс Диск

Мультиаккаунт

Сенс простий: завести кілька акаунтів (дисків) і користуватися ними одночасно. На цю тему вже є стаття на сайті, ось посилання .

На цьому зупинимося, оскільки способи збільшення обсягу Яндекс Диска закінчилися (у автора &x1F642; ).

більше статей на цю тему: