Видалення карти з Яндекс Плюс

Спосіб 1: стандартні засоби

Додана при оформленні підписки Яндекс Плюс банківська карта може бути відв'язана лише одним способом, що зводиться до використання внутрішніх налаштувань єдиної облікового запису «Яндекс ID» . Тут же відразу відзначимо, що віддалена карта автоматично буде відключена від будь-яких інших сервісів компанії, включаючи «таксі» , »їду" та інші варіанти, де потрібні платіжні реквізити.

Варіант 1: Веб-сайт

При використанні комп'ютера зробити скасування підписки, як було сказано, можна через налаштування облікового запису, доступні за представленою нижче посиланням з будь-якого інтернет браузера. В якості альтернативи відкрити потрібний розділ цілком можна і через будь-які сервіси компанії, скориставшись головним меню і клікнувши по блоку з призначеним для користувача ім'ям.

Головна сторінка налаштувань Яндекс ID

 1. Клікнувши за вказаним посиланням і відкривши Налаштування єдиного облікового запису компанії, перейдіть на вкладку " рахунок» у верхній частині сторінки. Після цього представлений список категорій потрібно перегорнути нижче до блоку «карти в Яндекс Pay» .
 2. Как отвязать карту от Яндекс Плюс_001
 3. Розгорніть даний підрозділ, Наведіть курсор миші на превью банківської карти і в правому верхньому куті скористайтеся кнопкою із зображенням шестерінки. Це призведе до відкриття більш детальної інформації про обраний спосіб оплати.
 4. Как отвязать карту от Яндекс Плюс_002
 5. У спливаючому вікні " Прив'язані платіжні картки» натисніть " Відв'язати» навпроти потрібних реквізитів. Також необхідно буде в обов'язковому порядку підтвердити виконання процедури за допомогою опції " видалити» у додатковому вікні. Как отвязать карту от Яндекс Плюс_003

  Обов'язково враховуйте, що активна підписка Яндекс Плюс буде автоматично відключена згідно особливостям, що включає доступність функцій до кінця поточного розрахункового періоду. У той же час, якщо вам і правда не потрібна сама по собі підписка, відключення або призупинення все ж краще виконати вручну.

 6. Как отвязать карту от Яндекс Плюс_004

  Додатково відзначимо, що оформлена через телефон підписка ніяк не пов'язана з платіжними реквізитами в розглянутому розділі. Якщо ви хочете призупинити автоматичне списання коштів в такому випадку, доведеться скасувати підписку за іншою інструкцією.

Варіант 2: Додаток

Якщо вами використовується мобільний пристрій, виконати видалення карти з аккаунта Яндекс Плюс можна через веб-сайт в браузері або офіційний додаток. Ми зупинимося на другому варіанті, і тому якщо ви не зробили цього раніше, необхідно завантажити актуальну версію програми з магазину.

Завантажити Яндекс з Google Play Маркета
завантажити Яндекс з App Store

 1. Відкрийте вказане додаток і, перебуваючи на стартовому екрані, Натисніть по значку з фотографією профілю в лівому верхньому кутку. Через представлене меню потрібно перейти в Налаштування облікового запису, для цього торкнувшись блоку з призначеним для користувача ім'ям.
 2. Как отвязать карту от Яндекс Плюс_005
 3. Перебуваючи на головній сторінці параметрів, перейдіть на вкладку «рахунок» і Прокрутіть список нижче. Тут слід знайти і розгорнути категорію «карти в Яндекс Pay» , одного разу тапнуть по потрібній карті з прив'язаних і в правому верхньому куті скористатися зазначеної кнопкою із зображенням шестерінки.
 4. Как отвязать карту от Яндекс Плюс_006
 5. Щоб виконати видалення, необхідно натиснути " Відв'язати» під блоком з інформацією про банківську карту і у спливаючому вікні підтвердити процедуру за допомогою кнопки " видалити» . Це призведе до моментального відключення, навіть якщо ви перед цим не деактивували платну підписку.
 6. Как отвязать карту от Яндекс Плюс_007

  Кожна відв'язана карта може бути знову підключена до Яндекс Плюс в якості способу оплати, так як компанія не накладає обмежень щодо частоти використання одних і тих же реквізитів. Також важливо розуміти, що в разі припинення дії карти дані видаляються автоматично через неможливість обробки запитів, і це цілком можна використовувати в якості окремого методу, актуального, наприклад, для віртуальних карт.

Спосіб 2: Відключення підписки

На мобільних пристроях оплата підписки Яндекс Плюс, як правило, здійснюється не за допомогою прив'язаної в налаштуваннях облікового запису карти, а засобами Google Pay, Apple Pay і інших аналогів. У зв'язку з цим, як така карта не прив'язується до облікового запису, але кошти все одно можуть бути списані зі стандартного способу оплати у внутрішніх параметрах одного із зазначених сервісів.

Детальніше: скасування підписки на Яндекс Плюс

Как отвязать карту от Яндекс Плюс_008

Щоб зробити відв'язування в такому випадку, необхідно відвідати параметри сервісу оплати, відкрити повний список підписок, вибрати «Яндекс Плюс» і виконати відключення. Аналогічне можна виконати і на веб-сайті або в додатку компанії, якщо просто скасувати підписку, що згодом дозволить, наприклад, встановити новий стандартний спосіб оплати і заново підключити Яндекс Плюс.

більше статей на цю тему: