Зміна теми оформлення на головній сторінці Яндекс

Важливо! станом на листопад 2020 року вибір і відображення теми на головній сторінці Яндекса більше не підтримується. Про це повідомляється на офіційній сторінці сервісу Яндекс.Довідки, доступною за вказаною нижче посиланням.

Перейти на сайт Яндекс.Довідка


Выбор и отображение темы на главной странице Яндекса больше не поддерживаются

Компанія Яндекс відома великою кількістю різноманітних інтернет-сервісів, основним з яких є пошукова система і доповнює її домашня сторінка, де представлені головні новини (по країні і регіону), прогноз погоди, програма телепередач, афіша розваг, публікації Дзен і багато іншого. Ця сторінка піддається налаштуванню-змінити можна число відображуваних віджетів і тему оформлення. Про першу можливість ми розповідали раніше, сьогодні розповімо про другу.
Читайте також: Налаштування віджетів на домашній сторінці Яндекса

Міняємо тему на домашній сторінці Яндекс

Раніше зміна тим оформлення виконувалася в Налаштуваннях головної, але в кінці 2019 року відповідний пункт пропав з цього розділу. Однак сама сторінка з темами, як і можливість їх установки, залишилися доступні. Перейти до них можна наступним чином:

Примітка: Як приклад нами використовується Яндекс.Браузер , але для виконання наведених нижче рекомендацій ви можете вдатися до будь-якого іншого рішення, наприклад, Google Chrome або Mozilla Firefox . Алгоритм необхідних дій буде ідентичний.

Домашня сторінка Яндекс

 1. Перейдіть по представленої вище посиланням на головну сторінку Яндекс і авторизуйтесь в свого облікового запису, якщо цього не було зроблено раніше.
  • Натисніть " увійти в пошту» .
  • Вход в свою почту на главной странице Яндекс
  • Вкажіть логін, адресу поштової скриньки або номер прив'язаного до нього телефону, потім натисніть»Увійти" .
  • Ввод логина от почты на главной странице Яндекс
  • Введіть пароль від аккаунта і знову скористайтеся кнопкою»Увійти" .
  • Ввод пароля от почты на главной странице Яндекс
  • Ви будете авторизовані в пошті, але для вирішення нашої сьогоднішньої задачі необхідно повернутися на домашню сторінку ЯндексВозврат на главную страницу Яндекс

   І оновити її.

  Обновить главную страницу Яндекса
 2. Скопіюйте вказану нижче адресу, виділивши її та натиснувши «CTRL+C» , а потім вставте в адресний рядок браузера ( «CTRL+V» ), після чого натисніть «ENTER» для переходу.

  Https://yandex.ru/themes

 3. Переход на страницу выбора тем из главной страницы Яндекса
 4. Відразу ж після цього ви опинитеся на сторінці вибору тим, які і можна встановити в якості фону головної сторінки Яндекс. У верхній області цього блоку знаходяться тематичні категорії, а нижче – вхідні в них зображення.Возможность выбора тем на главной странице Яндекса

  Виберіть те, що хочете встановити,

  Выбор темы оформления для главной страницы Яндекса

  І клікніть по кнопці " Зберегти» , щоб внесені вами зміни були застосовані.

  Сохранение выбранной темы для главной страницы Яндекса

  На жаль, можливість додавання і подальшої установки власних зображень розробниками сервісу не реалізована, а тому доведеться задовольнятися доступними шаблонами.

 5. Результат успешного применения темы на главной странице Яндекса

  Порада: Так як в містить теми оформлення розділ не можна потрапити з головною Яндекса і налаштувань цієї сторінки, рекомендуємо зберегти вказану в попередньому пункті адресу в закладки. Для цього натисніть по показаної на зображенні нижче кнопці і, якщо буде потрібно, увійдіть в свій обліковий запис, щоб активувати функцію синхронізації в браузері.

  Вход в аккаунт для сохранения страницы с темами в Яндекс Браузере

  Читайте також:
  налаштування синхронізації в Яндекс.Браузері
  збереження закладок в Яндекс.Браузері

  Після збереження вибраної теми фонове зображення домашньої сторінки буде змінено. Для того щоб знову повернутися до його вибору, необхідно буде перейти за адресою, вказаною в другому пункті цієї Інструкції.

  Важливо! вибране вами фонове зображення відображатиметься лише в тому випадку, якщо ви авторизовані у своєму обліковому записі Яндекс (див.пункт № 1 цієї статті). Як тільки ви з неї вийдіть, оформлення буде скинуто до стандартного.

  Читайте також: Налаштування головної сторінки Яндекса

Додатково

 • Стандартні теми, які спочатку були доступні для встановлення з розділу»Налаштування" головною, зараз знаходяться у вкладці " архів» .
 • Архив старых тем на главной странице Яндекса
 • Обраним вами фоновим зображенням можна поділитися з друзями в соціальних мережах – це допоможе їм дізнатися про, здавалося б, приховану, але все ще цікавить багатьох можливості.
 • Поделиться установленной темой на главной странице Яндекса
 • Якщо ж ви хочете повернути головній сторінці Яндекса її звичний білий фон, натисніть на кнопку " Скинути тему» .
 • Сбросить выбранную тему на главной странице Яндекса

  Читайте також: як поміняти тему в Яндекс.Браузері

Ми розглянули єдиний можливий варіант зміни теми оформлення на домашній сторінці Яндекса. Як вже було позначено вище, на вибір доступні тільки шаблонні зображення, додати в цю бібліотеку і використовувати свої не представляється можливим.

більше статей на цю тему: