Способи видалення Google Assistant

Спосіб 1: контекстне меню ярлика

Найпростіший спосіб деінсталювати додаток Google Асистент — це прибрати його зі списку софта через домашній екран або список софта. Для цього зробіть наступне:

  1. Відкрийте меню, де відображаються іконки всіх встановлених додатків на Андроїд. Знайдіть голосового помічника " асистент» , натисніть на його значок і утримуйте секунду. Відобразиться спливаюче меню, де потрібно вибрати пункт " видалити»
  2. Как удалить Гугл Ассистент-01
  3. Потім підтвердьте дію.
  4. Как удалить Гугл Ассистент-02

Процедура видалення через Головне меню може відрізнятися в залежності від моделі пристрою і версії встановленої на ньому оболонки Android.

Спосіб 2: Системні&171; Налаштування & 187;

Голосовий помічник Google Асистент на пристроях Android можна видалити стандартним способом через розділ з встановленими додатками. Для цього дійте так:

  1. Через Головне меню або верхню шторку перейдіть в розділ «Налаштування» . Виберіть підрозділ з додатками.
  2. Как удалить Гугл Ассистент-03

  3. У списку встановленого софта знайдіть " асистент» і тапніте по його назві. У верхній або нижній частині вікна знайдіть і натисніть на кнопку " видалити» .
  4. Как удалить Гугл Ассистент-04
  5. Підтвердьте дію у спливаючому вікні.
  6. Как удалить Гугл Ассистент-05

Через вікно налаштувань програми також можна тимчасово зупинити його роботу, натиснувши на відповідну кнопку, однак воно буде запущено при наступному включенні смартфона. За допомогою розділу»Пам'ять" є можливість видалити тимчасові файли, які займають місце на сховище, сам асистент при цьому залишиться на місці.
Как удалить Гугл Ассистент-06

Спосіб 3: сторонні програми

Більш досвідчені користувачі можуть скористатися сторонніми рішеннями для видалення асистента, оскільки не всі оболонки дають його стерти раз і назавжди: іноді через системні &171;Налаштування&187; виходить тільки відновити версію програми до початкового стану. Як правило, видаляються такі додатки тільки на пристроях з наявністю root. Більш розгорнуто про це ви можете прочитати в нашій окремій універсальній статті.

Детальніше: Як видалити невдалі програми в Android

Спосіб 4: Вимкнення Помічника

На деяких смартфонах Google Assistant може працювати, але не відображатися в списку додатків як окремий. У такій ситуації можна просто відключити його через додаток Google або, можливо, & 171; Налаштування&187; Android (дана можливість залежить від оболонки). Про те, як деактивувати роботу асистента без його видалення ми розповідали в окремому матеріалі за посиланням нижче.

Детальніше: вимкнення Google Assistant в Android

більше статей на цю тему: