додаємо фото на карту Google

Не всі підприємства та заклади дозволяють додавати власні фотографії або панорамні знімки. Якщо функція недоступна, то самостійно прикріпити зображення не вийде.

Спосіб 1: Комп'ютер

До багатьох місць, позначених на Картах Google, користувач може самостійно додати фотографію. Для початку необхідно авторизуватися або зареєструватися в системі Гугл, після чого і стане доступним додавання фото на карту. Для цього дійте так:

Читайте також: створюємо аккаунт в Google

 1. Перейдіть на сайт Google Maps і знайдіть місце, до якого потрібно прикріпити фотографію. Зліва відобразиться інформація про вибране місце: опис, відгуки, фотографії. Якщо у місця вже є фотографія або панорамний знімок, то клацніть лівою кнопкою миші по ньому.
 2. Как добавить фото на карту гугл-01
 3. У вікні зверху відобразиться значок у вигляді фотоапарата і плюсика. Клацніть по ньому, щоб додати своє фото.
 4. Как добавить фото на карту гугл-02
 5. Натисніть на кнопку " вибрати фотографії для завантаження» на вкладці »Завантаження" .
 6. Как добавить фото на карту гугл-03
 7. Відкриється системний &171; провідник & 187; , через який знайдіть потрібний знімок. Після вибору клікніть по кнопці »відкрити" .
 8. Как добавить фото на карту гугл-04

Фотографія буде опублікована від імені аккаунта, через який була обрана. Через деякий час вона відобразиться в описі місця.

На вкладку»Завантаження" можна перетягнути потрібну фотографію, щоб не відкривати системний &171; провідник & 187; .

Якщо необхідно додати фото, яке є на смартфоні, то перейдіть на вкладку " фотографії з телефону» . Але для цього буде потрібно встановити на телефон додаток «Google Фото» (незважаючи на те, що в самому вікні написано про &171;Google+&187; &8212; Ця програма більше не існує) і активувати функцію автоматичного завантаження фотографій на хмару.
Как добавить фото на карту гугл-05

Спосіб 2: Смартфон

Додаток «карти» від Google для смартфона також дозволяє додати свій знімок практично до будь-якого місця. Щоб це зробити, дотримуйтесь інструкції:

 1. Запустіть додаток «карти» з головного меню. Знайдіть на карті те місце, до якого необхідно додати знімок. Тапніте по ньому, після чого внизу відобразиться опис місця. Щоб подивитися подробиці, змахніть частина з'явився віконця вгору.
 2. Как добавить фото на карту гугл-06
 3. Перейдіть на вкладку»Фото" , яка знаходиться над фотографіями, і натисніть на кнопку " Додати фото» . При необхідності дозвольте додатку доступ до мультимедійних файлів на смартфоні. Через " Галерею» відшукайте потрібний знімок і виділіть його дотиком. Натисніть на кнопку »опублікувати" , яка стане активна у верхньому правому куті.
 4. Как добавить фото на карту гугл-07

Після додавання фото на карту Гугл інші користувачі зможуть подивитися зображення. Кожен знімок публікується під ім'ям автора або назвою облікового запису Google.

більше статей на цю тему: