перегляд підписників на YouTube

Спосіб 1: лічильник абонентів каналу

Найпростіший варіант перегляду кількості підписників на YouTube &8212; пошук лічильника. Це стосується як свого каналу, так і каналів інших користувачів. Відображається лічильник в трьох різних місцях, тому кожен користувач знайде зручний для себе варіант його перегляду. Давайте в рамках однієї інструкції розберемося з усіма ними.

 1. В першу чергу завжди можна скористатися пошуком, відшукавши через нього свій або чужий канал. У блоці із загальною інформацією завжди відображається кількість передплатників, тільки якщо сам автор каналу не приховав ці відомості від загального доступу.
 2. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-01
 3. Точно так же можна перейти безпосередньо на сторінку потрібного каналу і подивитися кількість передплатників під назвою. На жаль, якщо передплатників вже досить велика кількість, точна цифра тут не відобразиться.
 4. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-02
 5. Якщо мова йде про перегляд такого ж лічильника, але в своєму каналі, можна не використовувати пошук, А викликати меню управління каналом, натиснувши по своїй аватарке, і вибрати звідти &171;мій канал&187; .
 6. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-03
 7. Ви будете перенаправлені відразу на сторінку свого каналу і побачите інформацію про загальну кількість передплатників.
 8. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-004
 9. Завершальний метод відображення цього ж лічильника &8212; перегляд під плеєром з відео. На наступному зображенні ви якраз бачите те, як відображається дана інформація.
 10. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-05

Спосіб 2: розділ з аналітикою в & 171; творчої студії & 187;

Розглянемо наступний, більш повноцінний варіант перегляду передплатників, який підходить тільки для власників свого каналу на Ютубі. Його суть полягає у відображенні аналітики з &171;творчої студії&187;, в якій Ютуб збирає загальну інформацію про вашу статистику і надає як Загальні відомості про передплатників, так і назва кожного каналу, підписаного на вас.

 1. Для переходу в &171; творчу студію & 187; знадобиться викликати меню аккаунта і натиснути по відповідному пункту.
 2. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-06
 3. На панелі ліворуч виберіть розділ &171;Аналітика&187; і відразу ж можете переглянути загальний лічильник з повною інформацією про кількість передплатників.
 4. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-07
 5. Якщо натиснути по & 171; Детальніше&187; під цим лічильником, ви будете переміщені до графіку розвитку каналу, де наочно видно приріст або відтік передплатників по днях.
 6. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-08
 7. Перейдіть на вкладку &171;аудиторія&187; , якщо хочете побачити більше аналітики по передплатникам. Тут відображено кількість постійних і унікальних глядачів, а також звичайний лічильник передплатників.
 8. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-09
 9. Нижче ви бачите час перегляду, активність по популярним роликам, топ регіонів, стать і вік передплатників. Звідси ж здійснюється перехід до перегляду облікових записів ваших передплатників, якщо ви зацікавлені в тому, хто саме підписаний на ваш канал.
 10. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-010

Спосіб 3: Social Blade

Social Blade &8212; безкоштовний англомовний сервіс, що збирає статистику по акаунтах в YouTube, Twitter, Twitch і Instagram. Його можна використовувати як для отримання відомостей про власний акаунт, так і аналізу чужих каналів в Ютубі. Звичайно, повний список з передплатників по їх іменах він вам не покаже, як і будь-який інший сайт, але дозволить дізнатися Загальне охоплення аудиторії, підписки по днях і інші статистичні відомості.

Перейти до онлайн-сервісу Social Blade

 1. Для початку на головній сторінці сайту знадобиться ввести ім'я аккаунта, кількість передплатників якого ви хочете відстежити.
 2. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-011
 3. У результатах будуть як його профілі в YouTube, так і в інших соціальних мережах, тому виберіть потрібний варіант зі списку.
 4. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-012
 5. Угорі ви вже бачите загальний лічильник підписників, але зазвичай цієї інформації недостатньо для збору повної статистики.
 6. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-013
 7. Тому рекомендуємо опуститися по блоках з відомостями, щоб отримати дані про останній день, а також невеликий графік з приростом передплатників по днях тижня. Це дозволить оцінити як загальну тенденцію, так і залежність виходу нових роликів з приростом сабскрайберов.
 8. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-014
 9. Ще нижче на сайті представлений щоденний звіт за кількістю нових передплатників, загальною кількістю, кількістю переглядів і приблизною прибутку виключно з вбудованої реклами. Ці дані вважаються кращими і використовуються часто рекламодавцями, коли мова йде про підбір відповідного каналу для замовлення реклами.
 10. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-015
 11. Якщо ви натиснете на кнопку відкриття повної статистики за місяць, нижче побачите більш великий графік за переглядами відео і новим передплатникам. Використовуйте цю інформацію як при аналізі власного каналу, так і інших авторів на Ютубі.
 12. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-016

Спосіб 4: JagaJam

За аналогією з попереднім сайтом працює і російськомовний JagaJam, збираючи навіть більше різних відомостей. Однак його головний мінус полягає в платному поширенні. Вам знадобиться вибрати один з тарифних планів, якщо є необхідність в отриманні розширеної статистики по Ютуб-каналах і акаунтів в інших соціальних мережах. Зараз ми пропонуємо зупинитися на безкоштовних функціях і коротко розповімо про розширені.

Перейти до онлайн-сервісу JagaJam

 1. Як завжди, почніть взаємодію з сайтом з пошуку потрібного для аналізу аккаунта. Це може бути як ваш канал на YouTube, так і проекти інших авторів.
 2. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-017
 3. У списку виберіть потрібну соціальну мережу, натиснувши на ім'я аккаунта.
 4. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-018
 5. У загальному блоці з відомостями кількість передплатників і їх залученість відкриті за замовчуванням. Показник якості і середня кількість переглядів в одному відео приховані і відкриються тільки після придбання одного з тарифів.
 6. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-019
 7. Нижче ви побачите ще кілька блоків із загальною інформацією. Під числом передплатників показаний приріст за останній день, що теж дозволить трохи оцінити активність каналу.
 8. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-020
 9. Детальний графік приросту або відтоку передплатників, на жаль, прихований в безкоштовному режимі. До нього можна отримати доступ лише після вибору одного з тарифних планів JagaJam.
 10. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-021
 11. Додатково JagaJam пропонує статистику по всіх публікаціях, розширені відомості про залученість і графіки з переглядами, але багато з цього теж входить в платний план.
 12. Как посмотреть подписчиков на Ютубе-022

Після отримання відомостей про свій канал у користувачів нерідко виникає бажання набрати передплатників в Ютубі. Для цього недостатньо просто випускати цікаві відео. Важливо організувати рекламу і правильне просування контенту. Про все це пропонуємо прочитати в окремій статті на нашому сайті за наступним посиланням.

Детальніше: залучення передплатників на свій YouTube-канал

більше статей на цю тему: