відновлення видаленого відео на YouTube

Спосіб 1: Інтернет-архів

Досить простий і надійний варіант відновлення віддаленого ролика полягає в пошуку його через один з сервісів веб-архівації – наприклад, Wayback Machine.

Перейдіть на головну сторінку Wayback Machine

 1. Для використання цього методу знадобиться посилання: відкрийте сторінку з видаленим роликом і скопіюйте URL з рядка.
 2. как восстановить удаленное видео на ютубе-1
 3. Встановіть в браузер будь – яке розширення, яке дозволяє завантажувати відео-список найбільш ефективних знайдете за посиланням далі.

  Детальніше: розширення для завантаження відео

  Важливо! в Google Chrome присутні складності зі скачуванням відео з Ютуба, тому ми рекомендуємо користуватися Mozilla Firefox !

 4. Перейдіть на ВЕЙБЕК Машин і в поле пошуку на його головній сторінці вставте отриману адресу. Перевірте правильність введення та натисніть Enter .
 5. как восстановить удаленное видео на ютубе-2
 6. Якщо пошуковий Бот сервісу встиг заархівувати сторінку, з'явиться календар з датами. Виберіть найближчу до моменту публікації відео.как восстановить удаленное видео на ютубе-4

  Якщо Сервіс повідомляє, що ресурс не знайдений, цей метод вам не допоможе і слід скористатися іншим.

 7. как восстановить удаленное видео на ютубе-3
 8. Перейдіть за отриманим посиланням і завантажте кліп за допомогою відповідного розширення.
 9. как восстановить удаленное видео на ютубе-5

  Як бачимо, все досить просто і швидко, проте недолік такого методу очевидний – далеко не завжди і не всі ролики встигають проіндексуватися.

Спосіб 2: Відновлення даних

Якщо попередній метод виявився неефективним, можна спробувати відновити вихідний файл, якщо накопичувач або пристрій, на яких він знаходився, все ще доступні. Таке можливо завдяки особливостям перезапису носіїв пам'яті: файли, зокрема, видалені недавно, залишають сліди, за якими їх можна реконструювати. Процедура можлива як на комп'ютері, так і на мобільних пристроях – посилання на відповідні інструкції наводимо далі.

Детальніше: як відновити видалені файли в Windows / Android / iOS

как восстановить удаленное видео на ютубе-6

Спосіб 3: використання альтернативних хостингів

Якщо вас цікавить не власне відео, а чужий ролик, який ви додали в якийсь зі своїх плейлистів, в такому випадку слід скористатися іншими сайтами, чия функціональність дозволяє розміщувати кліпи. До таких відносяться альтернативи YouTube у вигляді Vimeo, DailyMotion або Rutube, а також соціальні мережі, в першу чергу, ВКонтакте , який до посилення модерації славився великою відеобібліотекою. Описувати процес отримання кліпу особливого сенсу немає, оскільки він складається з використання засобів пошуку обраного ресурсу і тривалого і вдумливого вивчення отриманих результатів. Тривалість процесу залежить, перш за все, від популярності матеріалу: якщо Віддалений запис стріму відомого блогера знайти відносно нескладно, то лайв-виступ маловідомої групи можна не виявити зовсім.

більше статей на цю тему: