Додавання підказок до відео YouTube

как добавить подсказки в видео на ютубе

Підказки або, простіше кажучи, посилання на інші ваші відео і канал або на аналогічні ресурси іншого автора, можна додати за допомогою " творчої студії YouTube» .

Важливо! з недавніх пір в додатку» Творча студія YouTube " для мобільних пристроїв Можливість додавання підказок була видалена!

 1. Відкрийте головну сторінку сервісу, потім клікніть по іконці вашого аккаунта і виберіть пункт " Творча студія YouTube» .
 2. Открыть творческую студию для добавления подсказок к видео на YouTube
 3. За допомогою лівого меню перейдіть на вкладку»Контент" .
 4. Вкладка контента в творческой студии для добавления подсказок к видео на YouTube
 5. Скористайтеся кнопкою «відомості» в рядку ролика, підказку до якого хочете додати.
 6. Вызвать сведения о ролике для добавления подсказок к видео на YouTube
 7. Тут клікніть по елементу " підказки» - він розташований у правій частині сторінки. Воспользоваться нужной опцией для добавления подсказок и к видео на YouTube

  Останніх доступно кілька типів, коротко розглянемо кожен:

  • »Відео" - тут можна вказати кліп, в тому числі і з прив'язкою до певного моменту, який може бути цікавий глядачеві;
  • «Плейлист» - аналогічно попередньому, тільки замість окремого ролика вказується загальнодоступний плейлист;
  • »Канал" - такий елемент призначений для показу каналу іншого автора (наприклад, в знак подяки або з метою просування);
  • »посилання" - в такому варіанті авторам пропонується вказувати посилання на зовнішній ресурс, такий як особистий сайт, сторінка на краудфандінговой майданчику або інтернет-магазин, де продається ваша сувенірна продукція; функціональність доступна тільки каналам-партнерам YouTube.
 8. Варианты элементов для добавления подсказок и к видео на YouTube
 9. Після вибору необхідного варіанту додайте в нього цільової елемент – посилання на відео, канал, плейлист або зовнішній ресурс. Для перших трьох ця функціональність реалізована за допомогою пошуку за назвою, тоді як для останнього – у вигляді вставки посилання.
 10. Выбор элементов для добавления подсказок и к видео на YouTube
 11. Встановіть час (таймкод), на якому з'явиться підказка. Якщо ви хочете, щоб вона відображалася протягом усього відео, залиште в рядку значення «00:00» .
 12. Установить таймкод появления для добавления подсказок и к видео на YouTube
 13. Варто також зробити невеликий опис елемента, куди веде підказка. За правилами YouTube це обов'язково для посилань на канал (неважливо, ваш або іншого автора), тоді як в інших варіантах – за вашим бажанням.
 14. Сделать описание для добавления подсказок и к видео на YouTube
 15. Після внесення всіх змін натисніть " Зберегти» . Якщо цей елемент не відображається у віконному режимі, розтягніть трохи вікно браузера по горизонталі або перейдіть в повний екран.
Сохранить изменения для добавления подсказок и к видео на YouTube

Можете відкрити перегляд ролика і перевірити, чи правильно все відображається. Якщо на якомусь з попередніх кроків ви зробили помилку, повторіть процедуру з самого початку.

більше статей на цю тему: