Пошук найдешевших товарів на AliExpress

Варіант 1: Комп'ютер

AliExpress - своєрідний інтернет-ринок, на якому один і той же товар можуть пропонувати відразу кілька продавців за різними цінами. За допомогою деяких прийомів можна швидко відшукати найбільш вигідну пропозицію.

Спосіб 1: Фільтрація за ціною

Найпростіший метод пов'язаний з використанням вбудованої системи фільтрів. Ввівши запит по цікавить товару в пошуковий рядок, дочекайтеся появи результатів і клікніть по кнопці&171; Ціна & 187; - пропозиції розмістяться в порядку зростання вартості.

Как найти самые дешевые товары на алиэкспресс_001

Спосіб 2: Спеціальний розділ

Введіть запит і зайдіть в картку будь-якого відповідного товару, а потім спустіться в кінець сторінки-саме тут захований розділ &171;спеціально для вас&187; , в якому розміщені Схожі пропозиції за найкращими цінами від інших перевірених продавців.

Как найти самые дешевые товары на алиэкспресс_002

Спосіб 3: сторонній плагін

Для пошуку дешевих товарів можна скористатися спеціальним плагіном AliPrice - він вже випущений для Goolge Chrome , Firefox , Opera і Яндекс.Браузера . Перейшовши на офіційну сторінку AliPrice, спустіться до блоку & 171; Доступно для&187; і натисніть на &171;AliExpress&187; - сервіс дасть посилання на розширення і складе інструкцію по установці для конкретного браузера (наприклад, користувачам Opera додатково доведеться інсталювати плагін Install Chrome Extensions).

Завантажте плагін Aliprice з офіційного веб-сайту

Как найти самые дешевые товары на алиэкспресс_003

Щоб знайти аналогічний товар, потрібно клікнути по картці правою кнопкою миші (не розкриваючи саму сторінку) і скористатися опцією &171;знайдіть це зображення на AliPrice&187; .

Как найти самые дешевые товары на алиэкспресс_004

Далі залишиться лише дозволити плагіну знайти альтернативні пропозиції, а потім перейти на сторінку вподобаного.

Как найти самые дешевые товары на алиэкспресс_005

Варіант 2: мобільний пристрій

Методи, що використовуються в браузерній версії, застосовні і в мобільному додатку для Android і iOS . Зміниться тільки 3 – й спосіб-функція пошуку по фотографії вже завчасно вбудована, плагін не знадобиться.

Спосіб 1: Фільтрація за ціною

Для активації фільтра за ціною потрібно ввести запит по товару і виконати пошук, натиснути на кнопку & 171; найкращий збіг & 187; і вибрати варіант & 171; Ціна (за зростанням)&187; .

Как найти самые дешевые товары на алиэкспресс_010

Спосіб 2: Спеціальний розділ

Розділ & 171; спеціально для вас&187; , часто виручає в браузерної версії, присутній і в мобільному додатку, але з іншою назвою. Щоб потрапити в нього, трохи перегорніть сторінку товару і натисніть на & 171; рекомендуємо вам&187; у верхньому меню-відповідні товари розміщуються в блоці & 171; підібрали для вас&187; .

Как найти самые дешевые товары на алиэкспресс_007

Спосіб 3: Пошук по фото

Відкрийте картку вподобаного товару і розкрийте на повний екран головну фотографію, просто тапнув по ній. Натисніть на іконку фотоапарата в правому верхньому куті.

Как найти самые дешевые товары на алиэкспресс_008

Сервіс автоматично підбере аналогічні пропозиції з кращими цінами, відсортувати які за зростанням можна натисканням на кнопку & 171; Ціна&187; . Вбудований засіб для пошуку працює навіть краще, ніж браузерний плагін.

Как найти самые дешевые товары на алиэкспресс_009

Нижче запропоновані корисні матеріали, які допоможуть уникнути типових помилок при підборі товару і оформленні покупки.

Читайте також:
перевірка надійності продавця на AliExpress
оформлення замовлення на AliExpress
правильне отримання посилки з AliExpress

більше статей на цю тему: