онлайн-перетворювачі файлів DOCX в DOC

Незважаючи на те що Microsoft Office 2003 серйозно застарів і більше не підтримується компанією-розробником, багато хто продовжує використовувати саме цю версію офісного пакету. І якщо ви до сих пір з яких-небудь причин працюєте в &171;раритетному&187; текстовому процесорі Word 2003, файли актуального на даний момент формату DOCX просто так у вас відкрити не вийде.

Втім, відсутність зворотної сумісності не можна назвати серйозною проблемою, якщо необхідність перегляду і редагування DOCX-документів не носить постійний характер. Можна скористатися одним з онлайн-конвертерів DOCX в DOC і перетворити файл з нового формату в застарілий.

Перетворення DOCX в DOC онлайн

Для перетворення документів з розширенням DOCX в DOC існують повноцінні стаціонарні рішення &8212; комп'ютерні програми. Але якщо подібні операції ви проводите не особливо часто і, що важливо, є доступ в інтернет, краще використовувати відповідні браузерні інструменти.

Більш того, онлайн-конвертери мають ряд переваг: вони не займають зайвий простір в пам'яті комп'ютера і часто є універсальними, тобто підтримують найрізноманітніші формати файлів.

Спосіб 1: Convertio

Онлайн-сервіс Convertio підходить для конвертації різних типів файлів, в тому числі і документів формату DOCX. Зі списку з доступними форматами можна вибрати кінцевий DOC для перетворення і запустити даний процес як для одного документа, так і для декількох одночасно. Давайте зупинимося на цьому сайті більш детально, щоб ви розуміли, який принцип дій необхідно здійснити для коректного виконання завдання.

Перейти до онлайн-сервісу Convertio

 1. Клацніть на посилання вище, щоб потрапити на головну сторінку сайту Convertio. На ній натисніть кнопку &171;Виберіть файли&187; .
 2. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-01
 3. Відобразиться вікно &171;провідника & 187; , в якому знайдіть DOCX і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
 4. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-02
 5. Після перезавантаження сторінки розгорніть список форматом, в ньому виберіть розділ &171;документи&187; і клікніть по плитці &171;DOC&187; .
 6. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-03
 7. Додайте більше файлів для перетворення, якщо хочете, і налаштуйте їх так само.
 8. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-04
 9. Для запуску процесу натисніть кнопку &171; конвертувати & 187; .
 10. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-05
 11. Зачекайте кілька секунд, поки сторінка перезавантажиться і з'явиться статус перетворення. Якщо ви закриєте вкладку, прогрес не буде скинутий, але для повернення до цього конвертації знадобиться знати точне посилання на перетворення, яка відображається зараз в адресному рядку.
 12. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-06
 13. Після завершення натисніть &171; завантажити & 187; або відразу завантажте всі файли в форматі архіву, якщо перетворили кілька документів в DOC одночасно.
 14. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-07

Спосіб 2: ASPOSE

ASPOSE &8212; простий онлайн-сервіс зі зрозумілим інтерфейсом. В рамках цієї статті будемо розглядати його функціональність в плані перетворення текстових документів. Додатково відзначимо, що тільки цей сайт з усіх запропонованих в цій статті дозволяє встановити пароль на доступ до файлу, якщо це актуально конкретно у вашому випадку. Можна залишити файл і без пароля, просто не активуючи цю опцію.

Перейти до онлайн-сервісу ASPOSE

 1. Перетягніть файл DOCX в виділену на вкладці область або натисніть по ній, щоб вибрати через & 171; провідник & 187; . Додатково ASPOSE підтримує вставку документів з хмарних сховищ, якщо вони знаходяться у вас в Google Диску або Dropbox .
 2. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-015
 3. Наступний крок &8212; вибір формату для перетворення. Якщо ви перейшли за посиланням вище, то DOC повинен стояти за замовчуванням. Якщо це не так, розкрийте список і клікніть лівою кнопкою миші по потрібному формату.
 4. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-016
 5. Після завантаження файлу з'явиться опція використання пароля. При потребі поставте галочку біля пункту і введіть сам пароль. Він буде застосований до архіву з файлами, тобто автоматично відноситься до всіх текстових документів, доданим для конвертації.
 6. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-017
 7. По готовності натисніть кнопку &171; конвертувати & 187; .
 8. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-018
 9. Сторінка перезавантажиться, і з'явиться кнопка & 171; завантажити&187; , яка якраз і призначена для завантаження документа в форматі DOC. Обов'язково відкрийте його через зручний текстовий редактор і переконайтеся в тому, що форматування в результаті перетворення не було порушено.
 10. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-019

Спосіб 3: Online-Convert

Цей інструмент можна назвати одним з найпотужніших у своєму роді. Сервіс Online-Convert практично & 171; всеїдний & 187; і якщо у вас високошвидкісний Інтернет, з його допомогою можна швидко і безкоштовно перетворити будь-який файл, будь то зображення, документ, аудіо або відео.

Онлайн-сервіс Online-Convert

І звичайно ж, при необхідності конвертувати документ DOCX в DOC, дане рішення без проблем впорається з цим завданням.

 1. Для початку роботи з сервісом перейдіть на його головну сторінку і знайдіть блок&171; Конвертер документів & 187; .
  Идем в "Конвертер документов" на сайте Online-Convert
  У ньому відкрийте список, що випадає & 171; виберіть формат кінцевого файлу&187; і клікніть на пункт & 171; перетворити у формат DOC&187; . Після цього ресурс вас автоматично перенаправить на сторінку з формою для підготовки документа до перетворення.
 2. Завантажити файл на сервіс з комп'ютера можна за допомогою кнопки &171;Виберіть файл&187; . Також є опція завантаження документа з&171; Хмари & 187;.
  Подготовка файла к преобразованию в Online-Convert
  Визначившись з файлом для завантаження, відразу тисніть на кнопку &171;перетворити файл&187; .
 3. Після конвертації готовий файл буде автоматично завантажений на ваш комп'ютер. Крім того, сервіс надасть пряме посилання для завантаження документа, дійсну наступні 24 години.
  Прямая ссылка для скачивания DOC-файла в Online-Convert

 

Спосіб 4: DocsPal

Ще один онлайн-інструмент, який, як і Convertio, відрізняється не тільки широкими можливостями по перетворенню файлів, але і максимальною зручністю у використанні.

Онлайн-сервіс DocsPal

Всі потрібні нам інструменти прямо на головній сторінці.

 1. Отже, форма для підготовки документа до перетворення знаходиться у вкладці &171; конвертувати файли&187; . Вона відкрита за замовчуванням.
  Форма для загрузки документа на сервис DocsPal
  Клацніть по посиланню & 171; завантажити файл&187; або натисніть на кнопку &171; Виберіть файл&187; , щоб завантажити документ в DocsPal з комп'ютера. Також можна імпортувати файл за посиланням.
 2. Визначивши документ для завантаження, вкажіть його вихідний і кінцевий формат.
  Исходный и конечный формат файла в DocsPal
  У випадаючому списку зліва виберіть  &171;DOCX &8212; Microsoft Word 2007 Document&187; , а праворуч відповідно  &171;DOC &8212; Microsoft Word Document&187; .
 3. Якщо бажаєте, щоб перетворений файл був відправлений на Вашу електронну скриньку, відзначте чекбокс & 171; отримати емейл з посиланням на скачування файлу&187; і вкажіть email-адресу в поле нижче.
  Начинаем конвертирование DOCX в DocsPal
  Потім тисніть на кнопку &171; конвертувати файли&187; .
 4. Після закінчення конвертації готовий документ DOC можна завантажити, клікнувши по посиланню з його назвою в панелі внизу.
  Ссылка для скачивания DOC-файла в сервисе DocsPal

DocsPal дозволяє одночасно конвертувати до 5 файлів. При цьому розмір кожного з документів не повинен перевищувати 50 мегабайт.

Спосіб 5: Zamzar

Якщо з попередніх онлайн-сервісів Ви так і не змогли вибрати відповідний для себе, рекомендуємо ознайомитися з ще одним, який називається Zamzar. Принцип роботи з даним сайтом вкрай простий і полягає в послідовному виконанні потрібних дій. Вони пронумеровані на самій сторінці конвертера і більш детально будуть показані трохи нижче, щоб у вас не виникло ніяких труднощів при конвертації DOCX в DOC.

Перейти до онлайн-сервісу Zamzar

 1. На головній сторінці сайту, перейти до якої можна за посиланням вище, натисніть кнопку &171;Choose Files&187; .
 2. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-08
 3. Виберіть документ через &171; провідник & 187; і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші, щоб підтвердити завантаження на сайт.
 4. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-09
 5. Далі слід вибрати формат перетворення, для чого в другому пункті є відповідний список.
 6. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-010
 7. У ньому знайдіть блок &171;Document Formats&187; і клацніть лівою кнопкою миші на &171;DOC&187; .
 8. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-011
 9. Запустіть процес перетворення, використовуючи для цього кнопку &171;Convert Now&187; .
 10. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-012
 11. Всі файли будуть мати свій статус перетворення, а вам залишається тільки стежити за ним і чекати появи кнопки для скачування.
 12. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-013
 13. Натисніть &171;Download&187; для отримання на свій комп'ютер підсумкового текстового документа формату DOC. Не забудьте після цього відкрити його через текстовий редактор для перевірки. Особливу увагу приділіть цілісності форматування і відображення використовуваних шрифтів.
 14. Онлайн-конвертеры DOCX в DOC-014

Як бачите, перетворити DOCX файл в застарілий нині DOC можна дуже легко і швидко. Для цього зовсім не обов'язково встановлювати спеціальне програмне забезпечення. Все можна зробити, використовуючи лише браузер з доступом в інтернет.

більше статей на цю тему: