Як розрізати фото на частини онлайн

Как разрезать фото на части онлайн
Для нарізки зображень найчастіше користуються графічними редакторами на кшталт Adobe Photoshop , GIMP або CorelDRAW . Є і спеціальні програмні рішення для цих цілей. Але що якщо фото потрібно розрізати якомога швидше, а потрібного інструменту під рукою не виявилося, та й завантажувати його немає часу. В цьому випадку вам допоможе один з доступних в мережі веб-сервісів. Про те, як розрізати картинку на частини онлайн і піде мова в даній статті.

Нарізаємо фото на частини онлайн

Незважаючи на те, що процес поділу картинки на ряд фрагментів не являє собою чогось вже зовсім складного, онлайн-сервісів, що дозволяють це зробити, досить небагато. Але ті, які зараз доступні, свою роботу виконують швидко і є простими у використанні. Далі ми розглянемо кращі з таких рішень.

Спосіб 1: Canva

Доступний в рамках популярної онлайн-платформи для створення дизайнів і веб-публікацій графічний редактор містить значний набір інструментів, ефектів і фільтрів. Змінити розмір зображення і / або виконати його обрізку тут нескладно, але розрізання на частини здійснюється дещо неочевидно.

Перейти до онлайн-сервісу Canva

 1. Щоб скористатися пропонованим сервісом інструментарієм, потрібно авторизуватися. Для цього:
  • Натисніть»Увійти" або »зареєструватися" .
  • Как разрезать картинку на части онлайн-012
  • Введіть логін і пароль від облікового запису, якщо вона у Вас вже є, створіть нову (прив'язану до електронної пошти)Как разрезать картинку на части онлайн-013

   Або використовуйте учетку в Google, Facebook або Apple.

  Как разрезать картинку на части онлайн-014
 2. Скористайтеся кнопкою " створити дизайн» для виклику меню доступних дій,

  Как разрезать картинку на части онлайн-015

  Виберіть у випадаючому списку пункт " редагувати фото» .

  Как разрезать картинку на части онлайн-016

  Перейдіть до " провіднику» в папку з ним на комп'ютері, виділіть і »відкрити" ,

  Как разрезать картинку на части онлайн_109

  Після чого підтвердьте своє бажання " редагувати фото» .

 3. Как разрезать картинку на части онлайн_110
 4. Після завантаження графічного редактора викличте меню " Файл» і активуйте в ньому два пункти – " показати лінійки» і " показати напрямні» .
 5. Как разрезать картинку на части онлайн_111
 6. Щоб було зручніше працювати, приховайте бічну панель і збільште масштаб.
 7. Как разрезать картинку на части онлайн_033
 8. Натисніть на кнопку " копіювати сторінки» стільки разів, Как разрезать картинку на части онлайн_006

  На скільки частин ви хочете вирізати малюнок.

 9. Как разрезать картинку на части онлайн_007
 10. Клікніть правою кнопкою мишки по робочій області для виклику контекстного меню і виберіть в ньому пункти " додати горизонтальну напрямну» і " додати вертикальну напрямну» . Как разрезать картинку на части онлайн_008

  Повторіть ці дії стільки разів, скільки має бути фрагментів.

 11. Как разрезать картинку на части онлайн_010
 12. Орієнтуючись на лінійки зверху і зліва, перемістіть напрямні так, щоб позначити ними розміри (контури) обрізаються частин зображення.
 13. Как разрезать картинку на части онлайн_011
 14. Перейдіть до першої сторінки, клікніть по робочій області для її виділення і активації верхній панелі з інструментами, де Натисніть " обрізка» .
 15. Как разрезать картинку на части онлайн_012
 16. Переміщаючи межі рамки, зменшіть її до розміру одного з фрагментів картинки в суворій відповідності з доданими напрямними.Как разрезать картинку на части онлайн_014

  Клікніть»Готово" для підтвердження.

  Как разрезать картинку на части онлайн_015

  Примітка: якщо здійснити обрізку не виходить, клікніть правою кнопкою мишки по робочій області і виберіть пункт " видалити зображення з фону» (після цього може знадобитися його розтягнути на всю робочу область).

 17. Как разрезать картинку на части онлайн_013
 18. Виконайте аналогічну дію на всіх сторінках проекту, вирізавши таким чином всі частини картинки.
 19. Как разрезать картинку на части онлайн_016

  Примітка: якщо натиснути розташовану на нижній панелі кнопку " представлення сітки» , можна відобразити на одному екрані відразу всі сторінки проекту.

  Как разрезать картинку на части онлайн_112
 20. За замовчуванням Обрізка працює так, що до кожного фрагменту додається білий (непрозорий) фон, відповідний початкового розміру зображення.Как разрезать картинку на части онлайн_019

  Малоймовірно, що такий результат когось влаштує, але все ж відзначимо, що засобами онлайн-редактора Canva його можна забарвити в будь-який колір, включаючи один з основних на зображенні, а також зробити прозорим (буде потрібно наявність Pro-підписки або її пробної версії).

  Как разрезать картинку на части онлайн_020

  Читайте також: як видалити фон на фото в онлайн-сервісі Canva

  Щоб позбутися від фону, натисніть правою кнопкою мишки по першій сторінці проекту і виберіть пункт " встановити зображення як фон» ,

  Как разрезать картинку на части онлайн_021

  Після чого повторіть цю дію на кожній наступній сторінці.

  Как разрезать картинку на части онлайн_022

  Важливий нюанс: таким чином кожен з вирізаних фрагментів розтягнеться до початкового розміру картинки, тобто його якість погіршиться в кілька разів. Уникнути даної проблеми можна, якщо замість пункту " редагувати фото» в меню " створити дизайн» на кроці № 2 поточної інструкції вибрати " Настроюваний розмір» , вказати значення ширини і висоти, які потрібно отримати в результаті, і підтвердити свій намір " створити дизайн» .

  Как разрезать картинку на части онлайн_023

  Далі потрібно додати зображення в редактор через вкладку»Завантаження" , помістити його на полотно і розтягнути до кордонів, а потім вже виконати дії з кроків №3-10.

 21. Как разрезать картинку на части онлайн_024
 22. Досягнувши бажаного результату, скористайтеся кнопкою»завантажити" на верхній панелі, у випадаючому списку " Тип файлу» виберіть бажаний формат. Как разрезать картинку на части онлайн_026

  Переконайтеся, що в пункті &171; Виберіть сторінки&187; вказано &171; всі сторінки (№) &187; , і підтвердьте своє бажання »завантажити" файл.

  Как разрезать картинку на части онлайн_025

  Після короткої процедури експорту

  Как разрезать картинку на части онлайн_027

  Збережіть його в зручному місці на диску ПК.

  Как разрезать картинку на части онлайн_028

  Примітка: всі фрагменти зображення будуть поміщені в ZIP-архів, відкрити який можна стандартними засобами операційної системи, а також за допомогою спеціалізованих програм.

  Читайте також: чим відкрити архів у форматі ZIP

  Как разрезать картинку на части онлайн_029

  Додатково вам буде запропоновано «копіювати» публічне посилання на проект,

  Как разрезать картинку на части онлайн_030

  Також їм можна»поділитися" з іншими користувачами Сервісу,

  Как разрезать картинку на части онлайн_031

  Конвертувати та експортувати одним із багатьох підтримуваних способів.

 23. Как разрезать картинку на части онлайн_032

  За допомогою Canva не так просто розрізати картинку, але якщо ви самі хочете визначити точний розмір кожної з її частин і готові приділити час вирішенню цього завдання, сервіс цілком підійде.

Спосіб 2: IMGonline

Потужний російськомовний сервіс для нарізки фотографій, що дозволяє розділити будь-яке зображення на частини. Кількість фрагментів, одержуваних в результаті роботи інструменту, може становити до 900 одиниць. Підтримуються картинки з такими розширеннями, як JPEG, PNG, BMP, GIF і TIFF.

Крім того, IMGonline вміє нарізати зображення безпосередньо для їх публікації в Instagram , прив'язуючи поділ до певної області картинки.

Перейти на сервіс IMGonline

 1. Для початку роботи з інструментом перейдіть за посиланням вище і в нижній частині сторінки знайдіть форму для завантаження фотографії.
  Форма для загрузки файла в IMGonline
  Натисніть кнопку &171;Виберіть файл&187; і імпортуйте зображення на сайт з комп'ютера.
 2. Налаштуйте параметри вирізання фотографії та встановіть потрібний формат, а також якість зображень на виході.
  Настраиваем параметры разрезки изображения в онлайн-сервисе IMGonline
  Потім клацніть &171;ОК&187; .
 3. В результаті ви можете завантажити всі картинки в одному архіві або ж кожну фотографію окремо.
  Скачиваем результат работы в IMGonline

Таким чином, за допомогою IMGonline буквально за пару кліків можна виконати нарізку зображення на частини. При цьому і сам процес обробки займає зовсім небагато часу &8212; від 0,5 до 30 секунд.

Спосіб 3: ImageSpliter

Цей інструмент в плані функціональних можливостей ідентичний попередньому, проте робота в ньому представляється більш наочною. Наприклад, вказавши необхідні параметри нарізки, ви відразу бачите, яким чином буде розділено зображення в результаті. Крім того, використовувати ImageSpliter має сенс, якщо вам необхідно розрізати на фрагменти ICO-файл.

Перейти на сервіс ImageSpliter

 1. Для завантаження картинки на сервіс скористайтеся формою &171;Upload Image File&187; на головній сторінці сайту.
  Загружаем картинку на сервис ImageSplitter
  Клацніть в межах поля &171;Click here to select your image&187; , виберіть потрібне зображення у вікні Провідника і натисніть на кнопку &171;Upload Image&187; .
 2. В сторінці перейдіть у вкладку &171;Split Image&187; верхній панелі меню.
  Переходим во вкладку для нарезки фото в ImageSplitter
  Вкажіть необхідну кількість рядів і стовпців для нарізки картинки, виберіть формат підсумкового зображення і натисніть &171;Split Image&187; .

Більше нічого робити не потрібно. Через кілька секунд ваш браузер автоматично почне завантаження архіву з пронумерованими фрагментами вихідної картинки.

Спосіб 4: Online Image Splitter

Якщо вам потрібно швидко виконати нарізку для створення HTML-карти зображення, даний онлайн-сервіс &8212; ідеальний варіант. В Online Image Splitter ви можете не тільки розрізати фотографію на певну кількість фрагментів, але і згенерувати код з прописаними посиланнями, а також ефектом зміни кольору при наведенні курсору.

Інструмент підтримує зображення у форматах JPG, PNG та GIF.

Перейти на сервіс Online Image Splitter

 1. У формі &171;Source Image&187; за посиланням вище виберіть файл для завантаження з комп'ютера за допомогою кнопки &171;Виберіть файл&187; .
  Загружаем картинку в онлайн-сервис Online Image Splitter
  Потім натисніть &171;Start&187; .
 2. На сторінці з параметрами обробки виберіть кількість рядків і стовпців у випадаючих списках &171;Rows&187; і &171;Columns&187; відповідно. Максимальне значення для кожної опції & 8212; вісім.
  Устанавливаем параметры для нарезки изображений в Online Image Splitter
  У розділі &171;Advanced Options&187; зніміть позначки з чекбоксів &171;Enable links&187; і &171;Mouse-over effect&187; , якщо створення карти зображення вам не потрібно.

  Виберіть формат і якість підсумкової картинки і натисніть &171;Process&187; .

 3. Після короткої обробки ви можете поглянути на результат у полі &171;Preview&187; .
  Скачиваем готовые фото с сервиса Online Image Splitter
  Для скачування готових картинок клацніть по кнопці &171;Download&187; .

В результаті роботи сервісу на ваш комп'ютер буде завантажений архів з переліком зображень, пронумерованих із зазначенням відповідних рядів і стовпців в загальній картині. Там же ви знайдете файл, що представляє собою HTML-інтерпретацію карти зображення.

Спосіб 5: The Rasterbator

Ну а для нарізки фотографій для подальшого об'єднання їх в плакат ви можете скористатися онлайн-сервісом the Rasterbator. Інструмент працює в покроковому форматі і дозволяє розрізати зображення, враховуючи реальний розмір підсумкового постера і використовуваний формат аркушів.

Перейти на сервіс The Rasterbator

 1. Для початку виберіть бажану фотографію за допомогою форми &171;Select source image&187; .
  Импортируем фотографию на сайт The Rasterbator
 2. Після визначитеся з розміром плаката і форматом листів для нього. Розбити картинку можна навіть під a4.
  Устанавливаем размер постера в The Rasterbator

  Сервіс навіть дозволяє візуально порівняти масштаб постера щодо фігури людини з ростом 1.8 метра.

  Встановивши бажані параметри, натисніть &171;Continue&187; .

 3. Застосуйте до зображення будь-який доступний ефект зі списку або ж залиште все як є, вибравши пункт &171;No effects&187; .
  Список эффектов для постера в The Rasterbator
  Потім клацніть по кнопці &171;Continue&187; .
 4. Налаштуйте палітру кольорів ефекту, якщо ви застосували її, і натисніть ще раз &171;Continue&187; .
  Настройки цветовой гаммы эффектов вThe Rasterbator
 5. На новій вкладці просто натисніть &171;Complete X page poster!&187; , де &171;X&187; &8212; кількість використовуваних в плакаті фрагментів.
  Сохраняем все настройки плаката в The Rasterbator

Після виконання цих дій на ваш комп'ютер буде автоматично завантажений PDF-файл, в якому кожен фрагмент вихідної фотографії займає одну сторінку. Таким чином, ви в подальшому зможете роздрукувати ці картинки і поєднати їх в один великий плакат.

Читайте також: ділимо фотографію на рівні частини в Фотошопі

Як бачите, розрізати картинку на частини, використовуючи всього лише браузер і доступ в мережу, більш ніж можливо. Кожен може підібрати онлайн-інструмент відповідно до своїх потреб.

більше статей на цю тему: