Видалення пікселя на Facebook

Спосіб 1: Видалення коду на веб-сайті

Якщо видалити піксель на Facebook потрібно через проблеми в роботі, можливо, що усунути їх допоможе його правильна настройка &8212; про неї ми раніше писали в окремій статті. Незважаючи на те, що додати код даного засобу до себе на ресурс досить легко, з видаленням ситуація трохи складніше через відсутність відповідних пунктів в параметрах.

Читайте також: Як налаштувати піксель на Facebook

 1. В даний час повністю позбутися від колись створеного пікселя в рекламній компанії соціальної мережі не представляється можливим. Єдине, що ви можете зробити, це видалити раніше доданий код із розділу «HEAD» на сторінках свого сайту, тим самим автоматично обмеживши доступ з Facebook. Пример кода Facebook пикселя на стороннем веб-сайте

  Сам по собі процес видалення потрібного шматка коду сильно відрізняється в залежності від використовуваної майданчики або редактора. Можете зосередитися на пошуку наступних рядків, як правило, завжди знаходяться на початку і в кінці пікселя.

  <!-- Facebook Pixel Code -->
  <!-- End Facebook Pixel Code -->

 2. Якщо ви не зможете таким чином відшукати видаляється ділянку, спробуйте взяти за основу оригінальний код. Для цього спочатку перейдіть в бізнес-менеджер, клікніть по кнопці «Business Manager» на верхній панелі та через меню в блоці " Управління компанією» виберіть «Events Manager» .
 3. Переход к разделу Events Manager на сайте Facebook
 4. З верхнього випадаючого списку виберіть відповідну компанію та перейдіть на вкладку " джерела даних» . Тут необхідно знайти підрозділ з пікселем, клацнувши ЛФМ за назвою.
 5. Выбор пикселя в Источниках данных на сайте Facebook
 6. У правій частині сторінки скористайтеся меню»налаштувати" , щоб відкрити вікно " встановити Піксель» .
 7. Переход к разделу Установить пиксель на сайте Facebook
 8. З представлених далі пунктів виберіть «додати код пікселя на сайт вручну» . Переход к получению кода пикселя для сайта на сайте Facebook

  Використовуйте оригінал коду в блоці " встановлення базового коду на сайті» , щоб знайти відповідну ділянку в тегах «HEAD» .

 9. Просмотр исходного кода пикселя на сайте Facebook

Інтеграція пікселя на сайт проводиться для кожної сторінки, так що у випадку з повністю ручним видаленням процедура може затягнутися. Однак якщо ви все зробите правильно, збір даних з веб-сайту буде призупинено орієнтовно протягом наступних кількох годин, незважаючи на решту підпису " Активний» .

Спосіб 2: Видалення компанії з пікселем

Окрім простого вирізання коду з веб-сайту, ви можете позбутися рекламної компанії в бізнес-менеджері, тим самим автоматично видаливши всі пов'язані дані, включаючи Піксель. І хоча головною перевагою такого методу виступає можливість повністю прибрати непотрібне засіб, це ж може стати проблемою, так як разом з аккаунтом зникнуть відразу всі пікселі, незалежно від параметрів. Тому перед вчиненням настільки радикальних дій ретельно подумайте про наслідки, щоб не втратити сторінки, контент, співробітників і багато інших даних, тим більше, коли навіть Активний Піксель працює абсолютно непомітно для сайту і Фейсбуку.

Детальніше: видалення компанії в бізнес-менеджері на Facebook

Возможность удаления компании с пикселем на сайте Facebook

більше статей на цю тему: