Заміна прив'язаного акаунта Facebook в Instagram

Крок 1: Відв'язування рахунків

Оскільки в соціальних мережах Facebook і Instagram кількість прив'язок для одних і тих же сайтів обмежена, перш за все необхідно видалити стару сторінку через налаштування. Для цього в будь-якому випадку доведеться скористатися офіційним мобільними додатками Instagram через відсутність потрібних функцій в настільній версії.

Детальніше:
як відв'язати Facebook від Instagram
Відв'язуємо Instagram від Facebook


Процесс удаления привязки Facebook через приложение Instagram

Наразі у внутрішніх Налаштуваннях Facebook відсутні параметри прив'язки до Instagram.

Крок 2: Вхід в інший рахунок

Розібравшись з відв'язуванням, необхідно покинути старий аккаунт на Facebook і авторизуватися в новому, який ви хочете використовуватися в якості заміни в Instagram. При цьому врахуйте, що прив'язку можна виконати тільки зі смартфона, в мобільному додатку.

 1. Для виходу в головному меню мобільного клієнта передбачений спеціальний пункт»вихід" . Скористайтеся ним для переходу на вітальну сторінку і по необхідності видаліть обліковий запис з пристрою.

  Детальніше: Як вийти з Facebook на телефоні

 2. Процесс выхода из учетной записи в приложении Facebook
 3. Перебуваючи на стартовій сторінці програми, введіть дані від облікового запису і торкніться кнопки»Увійти" . В результаті буде виконаний вхід, іноді вимагає підтвердження в залежності від налаштувань приватності.

  Детальніше: авторизація на Facebook через телефон

  Процесс авторизации на новой странице в приложении Facebook

  Крок з авторизацією цілком може бути пропущений, але вихід є обов'язковим. Інакше, вийде так, що ви просто повернете раніше розірвану прив'язку.

Тепер можна продовжити процедуру, знову використовуючи додаток Instagram.

Крок 3: Прив'язка акаунтів

На відміну від процесу відв'язування акаунтів, виконати прив'язку можна тільки через офіційний клієнт Instagram, так як такої можливості не надає жодна версія веб-сайту або сам ФБ. Для цього потрібно перейти в Налаштування облікового запису і в розділі " Пов'язані рахунки» виберіть Facebook. За рахунок раніше виконаної авторизації від вас буде потрібно тільки підтвердити прив'язку через діалогове вікно.

Детальніше:
як прив'язати Instagram до Facebook
Прив'язка Instagram до Facebook через телефон

Процесс привязки новой страницы Facebook в приложении Instagram

Після завершення не забувайте про налаштування прив'язки в Instagram і на Facebook.

більше статей на цю тему: